Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 września 2015 12:26
Nie próbowałam, bo używałam ich kiedyś głownie w pracy, a teraz zupełnie nie mam takiej potrzeby. Chociaż, skoro jesień przyszła, to może je wytargam z piwnicy. Może jakiś zestaw do naprawiawiania namiotów by się nadał? W sensie - podkleić je od środka? ❓
moje Hunter póki co (odpukać) dobrze a mają już ze 3-4 lata. Kiedyś pękły mi zwykle kalosze i mój Tata poradził żeby... zanieść je do wulkanizatora  😀 tego pana, który łata opony 😉 no i załatał mi te gumaki, tzn. przykleił taka łatkę ale nie zależało mi żeby było to mało widoczne bo to byly kalosze stajenno-podwórkowe 😉 i to było dawno temu, może teraz mają inne metody, musicie sie dowiedzieć, może jakoś ładnie Wam ktoś je naprawi
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 października 2015 12:38
Ech. Dzień dobry, nazywam się maleństwo i jestem Meloholiczką 😉


plus botki na jesień


koniec z butami do wiosny!!!
maleństwo botki super, co do Mel to się nie dziwię. Nie wierzyłam w te buty kompletnie, do tego mi się nigdy nie podobały, takie "gumaki". Przypadkiem, z nudów w trakcie zakupów z koleżanką, przymierzyłam sobie model z tegorocznej jesiennej kolekcji - balerinki, pokryte zamszem. Doznałam olśnienia! 🙂
Ja upolowałam dzisiaj Wranglery Creek za 200zł z kawałkiem. 😀 Mierzyłam jeszcze piękne Adidasy ZX Flux i tutaj pytanie do Was. Ma ktoś porównanie jak zachowuje się materiał wierzchni w takim modelu na przykład? Nie ta siateczka, tylko ten gładki, mi osobiście troszkę z jakąś gumą się kojarzy? Układał się niezbyt dobrze, ale same buty były tak piękne, że jakoś bym to przeżyła, o ile ten materiał zachowuje się ok, bo za taką cenę wolę nie ryzykować.
[quote author=koenicke link=topic=8215.msg2424561#msg2424561 date=1443013745]
Jeszcze raz o kaloszach.
Bo znalazłam jeszcze takie firmy jak Hispanitas, Tretorn jak one wszystkie wypadają jakościowo w zestawieniu z Hunterami?


Nie wiem, czy to jeszcze aktualne. Joulse wydają mi się o wiele ładniejsze niż Huntery. Porównać nie jestem w stanie, ale Huntery swoją jakością mnie nie powaliły, rozwaliły się na zgięciu w okolicach śródstopia po ok. 1.5 roku niezbyt intensywnego używania. Trochę lipa za tą cenę.
[/quote]

Jakby ktoś szukał to ostatnio widziałam w tk Maxx zarówno huntery jak i jouls'y;-)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 października 2015 23:17
w tk to w ogóle świetne botki z Bugatti widziałam, przepiękne, skórzane, dobrze zrobione, do wielu stylizacji. ale nie wiem czy jeszcze są, bo teraz chodzę i odwracam wzrok od wystaw: dość butów na ten rok, nie mogę, nie mogę, nie nie nie.
ale kurczę, nowe szpilki by się przydały, poza sezonem, to może jakieś końcówki sandałów tańsze fajne, przekonałam się do sportowych na co dzień.... aaaaajjjjj. 😜 😜
czy z Waszych nike air max pod wpływam czasu i użytkowania też odchodzi ta biała farba z podeszwy?  😵
Ja dzisiaj popełniłam skórzane balerinki w pięknym, ciemnym odcieniu granatu za jedyne 49zł <3
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 października 2015 18:58
Poka!
hanexxx, wszystkim moim znajomym schodzi kolor z podeszwy, czy to biały czy różowy. Niestety 🙁
slojma   I was born with a silver spoon!
07 października 2015 22:45
malenstwo piona ja dzis dwie pary nowych meliss  😵 I teraz czaje sie na przecene jednych co mi sie marza.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 października 2015 07:31
slojma, poka!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
08 października 2015 08:09
[quote author=koenicke link=topic=8215.msg2424561#msg2424561 date=1443013745]
Jeszcze raz o kaloszach.
Bo znalazłam jeszcze takie firmy jak Hispanitas, Tretorn jak one wszystkie wypadają jakościowo w zestawieniu z Hunterami?


Nie wiem, czy to jeszcze aktualne. Joulse wydają mi się o wiele ładniejsze niż Huntery. Porównać nie jestem w stanie, ale Huntery swoją jakością mnie nie powaliły, rozwaliły się na zgięciu w okolicach śródstopia po ok. 1.5 roku niezbyt intensywnego używania. Trochę lipa za tą cenę.
[/quote]

Zgadzam się w 100% z Lotnaą. Kaloszy mam ponad 10 par, w tym kilka Joulesów, 2 Huntery, kilka no name. Huntery jak za swoją cenę (>700 pln) zwyczajnie mnie zawiodły i bardzo szybko przestały się nadawać na deszcz. Joules tańszy o połowę a trzyma bardzo długo 🙂
maleństwo, (o ile to było do mnie 🤣 )
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 października 2015 11:30
No jasne, że do Ciebie. Ładne, klasyczne
Boziu, ja sie zakochalam smiertelnie w botkach z badury i spac nie moge a kasy nie ma  😤
slojma   I was born with a silver spoon!
08 października 2015 17:51
malenstwo jak tylko dotra bo zamawiane ze stronki wstawie. Powiem tyle jedne wygladaja jak oficerki a drugie zielone z czarna kokardka.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 października 2015 18:16
slojma, to czekam. Moje już idą. A botki doszły dziś, są mega wygodne!
slojma   I was born with a silver spoon!
17 października 2015 14:33
malenstwo doszly buty jak Vivi zasnie to zrobie zdjecia
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 października 2015 15:57
slojma, super!
Moje już są, mają wymienne paski. Są tak cukierkowe, że poprawiają mi jesienny humor.
slojma   I was born with a silver spoon!
17 października 2015 17:25
Fajnie wygladaja
Moje zielone

Moje ala jezdzieckie moga byc w dwoch wersjach


Te meliski faktycznie takie wygodne sa?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 października 2015 19:02
slojma, te zielone to obstawiałam, że to te są 😉 A tych drugich niegdy nie widziałam, nie wiedziałam, że takie robią.

Julita, dla mnie są mega wygodne, latem noszę te ażurowe (mam już czarne), teraz zakładam do pracy na rajstopy. Mnie bardzo pasują, są urocze i mimo, że kiedyś zapierałam się, że nigdy gumowych butów, to teraz mam na ich punkcie lekkiego szmergla 😉 Tylko koszmarnie drogie, kupowałam tylko w promocji lub lekko używane (ale tak, że w sumie nawet nie było śladu).
slojma   I was born with a silver spoon!
17 października 2015 19:19
malenstwo ja tez nie wiedzialam I wyobraz sobie ze tez tak cudne pacha. Na nodze wygladaja swietnie.
Julita jakos nie bylam przekonana do plastiku ale zupełnie oszalalam mam juz 6 par I kupilam tez 3 pary dla mojej Vivi.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 października 2015 20:03
Łe, to ja dopiero cztery. Ale zaczęłam w tym roku 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
17 października 2015 21:31
Ja tez dopiero w tym roku az strach sie bac.
No to chyba tez musze sie na nie skusić😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 października 2015 10:06
Uważaj, bo uzależniają :p
slojma   I was born with a silver spoon!
19 października 2015 14:46
[quote author=maleństwo link=topic=8215.msg2436278#msg2436278 date=1445245619]
Uważaj, bo uzależniają :p
[/quote] potwierdzam hehe
Haha to jeszcze to przemyśle;-)
Ja dzisiaj zakupiłam w końcu kalosze na zawody z joules'a bo je przecenili w tk Maxx:-))
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się