czapsy i buty

A ten zamek z tyłu to nie piłuje 🤔
Nie, lecz mi sie popsul i musialam wymienic zamek
czy ktos ma ocieplane sztyblety pascuelo?
co to były za sztyblety z allegro od jakiegoś konkretnego sprzedawcy, którymi wszyscy się zachwycali? nie mogę znaleźć tutaj :kwiatek: tak ogólnie to szukam tańszej alternatywy dla hippiki, ale tak, żeby jakość nie poszła mocno w dół 🙂
jak sprawdzają się te z ostatniego linku Dramki? wytrzymałe? jeśli trzeba, to mogę o nie dbać ;p są naprawdę z prawdziwej skóry?
Calore,
to są właśnie te sztyblety. Są bardzo fajne.
chodziło mi o te kilka stron wcześniej, od "pana Krzyśka". no chyba, że to znowu te same 🤣 długo ich już używasz?
"Pan Krzysiek" to coś innego niż "Pascuello", ja używam "Pascuello" od wiosny i jak dotąd nic im się nie dzieje, pastowałam dwa razy i to wszystko. Są miękkie, nie obcierają i ładnie wyglądają na nodze, do tego zakupiłam czapsy Hippica Roma i jak na razie wszystko w porządku, jeszcze nic się nie urwało 😉
ooo, to super, zamierzam używać ich dość oszczędnie, więc pewnie długo pożyją 🙂 a jak z rozmiarówką? hippiki mam 40, niby są tam rozpisane centymetry, ale tak wolę jeszcze się upewnić. jak w ogóle mierzycie stopę? od pięty do dużego palca?
Ja mam zwykle buty 36/37, wzięłam 37 i są w porządku, z tego co Dramka pisała wypadają większe, musisz chyba sama zdecydować, ja nie mierzyłam, zaryzykowałam z siódemką i jest ok.
no to teraz nie wiem, bo stopa wyszła mi 27cm, ale zostawiłam sobie margines błędu. czyli 26,5 powinny być ok? normalnie noszę 39/40 więc nie wiem, bo tu wychodzi mi 41 :/
calore weź 39  😉
dobra, najwyżej będzie na ciebie 😂
nie robią problemów z ewentualną wymianą?
a mogę spytać, skąd ta pewność?
ja mam rozmiar 39 i taki sam wzielam tych sztybletow z allegro i sa ok
Najlepiej zapytać sprzedającego przed zakupem o zwrot  😉
tak zamierzałam, ale myślałam, że może znajdzie się ktoś, kto u niego wymieniał 🙂
ja mam rozmiar 39 i taki sam wzielam tych sztybletow z allegro i sa ok

chyba też tak zrobię, bo 40 to mam chyba tylko dwie pary, resztę 39 🙂 dzięki dziewczyny za pomoc! :kwiatek:
tak zrob  😉
ja szukam takich do 100zł,. ale moze ktos skorzysta bo znalazłam promocje http://www.gnl.pl/sztyblety-genova-p-9240.html
czy tan pan od pascuello wysyła maila, że wysłał paczkę?
anil - do 100zł sztyblety? ciężko będzie, albo używane albo gumowe wchodzą w grę. no chyba, że jest promocja, w amigo widziałam jakieś za 99zł, ale to było jakiś czas temu, pewnie wszystko już poszło.
a tak z nieco innej beczki, miał ktoś takie trampki? w sumie to szukam butów na co dzień, a nie do stajni http://www.okser.pl/hkm-trampki-sznurowane-grand-prix-p-4521.html
doszły właśnie moje Pascuello  💃 wzięłam 40 i są idealne 🙂 jeśli macie hippiki, to bierzcie taki sam rozmiar 🙂
spotkaliście się może z czapsami Lizzy Kallquist firmy Horse Life bo właśnie wypatrzyłam na stronie horse house http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Jezdziec/Czapsy-sztylpy/
tak w temacie tych pascuelo, jak się sprawdzają na jeździe sztyblety bez tej elastycznej wstawki?
swoją drogą ładniutkie są 🙂
jak dla mnie to sprawdzają się super 🙂 co prawda jeździłam akurat bez czapsów, nie wiem, czy to na coś wpłynie.
Dziewczyny  :kwiatek:, szukam jakiś ładnych sztylp(ów? ;p), zależy mi na tym, by były dobrze dopasowane i raczej z miękkiej, elastycznej skóry. Byłabym w stanie przeznaczyć do 200 zł.

Wstępnie podobają mi się FAIR PLAY FUTURE


Ich największym urokiem jest ta brązowa wstawka (i przeszycia!), ale z drugiej strony nie jestem do niej przekonana - ujeżdżenia w nich nie pojadę, a chciałabym mieć właśnie na jakieś wyjazdy (skoki, ale czasem jakiś program uj.). Cena pasuje - 189 zł. Choć teoretycznie na zmianę miałabym inne sztylpy...
No i ciekawa jestem, czy na "normalnej"  😡 nodze również prezentują się tak fajnie.
Maea: polecam te: http://amigo-konie.pl/59-hippica-czapsy-italiano.html
są właśnie miękkie, delikatne, choć ja pookoło pół roku używania nie widzę żadnych przetarc itp.
I są to wreszcie czapsy idealnie dopasowane na moje chude patyczki 🙂
furmanka   zawsze pod górkę...
02 stycznia 2012 21:02
W tych hippicach skóra jest bardzo miękka, dobrze leżą, ale zamki słabe - po dwóch miesiącach wymieniałam. Podobnie było w tych "tradycyjnych sztylpach".
Maea: polecam te: http://amigo-konie.pl/59-hippica-czapsy-italiano.html
są właśnie miękkie, delikatne, choć ja pookoło pół roku używania nie widzę żadnych przetarc itp.
I są to wreszcie czapsy idealnie dopasowane na moje chude patyczki 🙂


Ja właśnie mam ten problem, że moje łydki nie są takie szczuplutkie, a do tego jestem niska... 🤔 I mam problem, bo przy kostce sztylpy są na mnie za szerokie i brzydko to wygląda...
Dramka, poleciłabyś któreś konkretne?
Przymierzałam te tańsze modele i zdecydowanie są na mnie za długie, a skórzane tego typu, co bym chciała, zaczynają się od 249 zł...

Kurcze, podobają mi się te future.... 🙄 Co na nie powiecie? Macie jakieś doświadczenie z FAIR PLAY w sprawie skóry/sztylpów?

Te z hippici mają nawet mój rozmiar - zaszczytne 04 🤣 Ale powiedzcie mi, jak z trwałością?
Chciałabym kupić coś "na lata", jestem osobą należącą do tych dbających, ale za to mających naturalne skłonności do "niebezpiecznych" dla takich produktów sytuacji (o coś zahaczę zawsze, mogę się o coś mocno przetrzeć...). Moje sztylpy oficerkowe prezentują się ok (mam takie: klik od jakiś 2 lat), tylko właśnie mam problem z tym niedopasowaniem i... noga mi schudła ostatnio, co powiększa ten efekt... 🤔
a próbowałaś coś z tych? czapsy1 lub czapsy2
nie używałam ich, więc się nie wypowiem, ale mam buty od tego sprzedawcy i są ok. teraz używam hippiki, o te hippiki faktycznie wymieniałam zamki, ale poza tym są ok. mam je ponad 2 lata.
Na fouganza jest 2 lata gwarancja. W hippici trzeba wymienic suwaki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się