galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Livia   ...z innego świata
19 czerwca 2011 09:23
xxagaxx, na drugim zdjęciu z Lemonem masz cudną minę  😁 Jak dla mnie trzeci Lemon i drugi Royal 🙂
+
gniada w
Eskadron brillant coriander z kolekcji Eskadron Negro/Coriander/Wine


Eskadron brillant navy z kolekcji Eskadron Maritim
Gagulec   Mistrz lokalny
19 czerwca 2011 12:05
arivle - w ogole nie zauwazylam, ze macie pad 👀 😁
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 czerwca 2011 17:38
Mam jeszcze takie, może jest lepsze?



Gagulec, trzeba mieć w końcu w pace coś stonowanego. Ja uwielbiam ten kolor na Rudej  😜
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2011 17:42
to zdjęcie jest zdecydowanie gorsze.

mnie też się podoba ruda w hazelu 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
19 czerwca 2011 17:59
gagulec piękne zdjęcie, ale trochę poprawiłam kolory i rozjaśniłam:

Gagulec   Mistrz lokalny
19 czerwca 2011 18:06
Dzięki Vis, ładnie 🙂, ale zmniejsz do linka bo się przymula i rozjeżdża forum troszke 🙁.

arivle
- to pierwsze zdecydowanie lepsze, ale mnie się na rudej nie podoba. Ginie totalnie. Stonowane - owszem, ale granaty, ciemne brązy itp... Ten (bez urazy) mnie się nie podobuje na tej maści 🙂.

A tu z dzisiaj, Nici Lemon + owijki Horze



edit: zdjęłam do linka, bo nie nadaje się to zdjęcie, zrobię nowe :kwiatek:
Gagulec na tym zdjęciu niciak przepalony, kiepsko go widać...

Arivle
popieram zdanie Gagulca.. strasznie ginie ten pad na rudej. Fajnie by wyglądała, ale w ciemniejszym brązie (np w anky choccolate).
Livia   ...z innego świata
19 czerwca 2011 18:29
Te zdjęcia są takie miłe, ale jeśli chodzi o pokazanie szmat, to te w galerii są dużo lepsze - super oddają kolory.

Gagulec, niestety, słabo widać Niciaka...

Ja proszę o dwie podmiany 🙂
Anky Cobalt to chciałabym zmienić na poniższe:



Anky Oxblood to, również na poniższe:



edit: linki do dużych: Cobalt i Oxblood 🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
19 czerwca 2011 18:30
No własnie wiem... Ratowałam jak mogłam, ale i tak w sumie macie rację... Cyknę we wtorek nowe 🙂.
vissenna   Turecki niewolnik
19 czerwca 2011 18:33
gagulec skoro już miałam PS otwartego to podkręciłam i drugie foto:
Gagulec   Mistrz lokalny
19 czerwca 2011 18:40
No lepiej 🙂 ale mysle, ze nie ma co kombinowac tylko zrobic nowe foto, zeby nie trzeba bylo tak dlubac, bo tylko klor sie przeklamuje 🙁. Akurat we wtorek bede z moim B. to mi cyknie 🙂.
mils   ig: milen.ju
19 czerwca 2011 18:53
Jest.
Nada się?
Komplet Oxblood na gniadym:
Link do dużego:
Gagulec jestem ciekawa tego lemona w pełnej krasie 😉 ciężko teraz upolować go w dobrym stanie... a robota z lamówką pierwsza klasa, niemalże chirurgiczna  👍
Gagulec   Mistrz lokalny
19 czerwca 2011 19:17
joakul - dzięki, no wlasnie zla jestem na te fotki z dzisiaj, ze nie wyszly, no ale zrobię nowe 🙂. Wstawilam dwie fotki do KRM. W ogole nie widac, ze cos bylo z nim robione 🙂.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 czerwca 2011 19:35
Livia nieee , to nowe gorsze  🤔 jak już to zrób lepsze 🙂
Livia oba stare zdjęcia są lepsze. Lepiej widać pad i kolor.
Livia   ...z innego świata
19 czerwca 2011 20:03
juliadna, xxagaxx, mnie te bardziej się podobają głównie ze względu na to, że koń wygląda duuużo lepiej, a przy okazji widać kolory - ale zobaczymy co Quanta powie, najwyżej zmiany nie zrobi 🙂
Tak koń lepiej wygląda, ale same pady nie. Te są takie trochę z przypadku, masz tyle fajnych zdjęć 😉
arivle, spróbuj bardziej w poziomie siodłać, strasznie Ci lecą Anki do góry jeżeli wiesz o co mi chodzi 🙂

Rrrany Oxblood to jedyny kolor i jedyna czerwień jaka czasem chodzi mi po głowie, szkoda że się nie zdecydowałam kiedyś.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 czerwca 2011 21:07
Burza, wydaje mi się, że rozumiem. Lacą tak dlatego, że mam manię robienia takiego 'dziubka' z przodu siodła. Ale spróbuje następnym razem  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
19 czerwca 2011 21:38
Znalazłam jeszcze takie zdjęcie Oxblooda, lepsze?

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 czerwca 2011 21:48
Livia aż tak na siłę chcesz wrzucić zdjęcie oxblooda ? Popatrz na foto Gagulec  😜  jest zaplanowane i rozsądnie zrobione ,a nie byle jakie aby do galerii.
Livia   ...z innego świata
20 czerwca 2011 07:21
juliadna, jak zrobiłam porządne, to mówicie że nie - więc proponuję inne 😉 Ja chcę wymienić oba te zdjęcia, a w moim odczuciu te zaproponowane powyżej się nadają. Ale jak mówiłam, Quanta zdecyduje. EOT 😉
Ładnie, tylko konia w fotoszopie musiałam doczyścić 😉
Siwy w Eskadronie Petrol (?)  😀



nada się?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 czerwca 2011 08:03
zoja tak  😍

To się cieszę  😉 Mam jeszcze kilka ładniejszych zdjęć całościowo, ale na tym chyba najlepiej widać czaprak 😉
Gagulec   Mistrz lokalny
20 czerwca 2011 09:21
juliadna, jak zrobiłam porządne, to mówicie że nie - więc proponuję inne 😉 Ja chcę wymienić oba te zdjęcia, a w moim odczuciu te zaproponowane powyżej się nadają. Ale jak mówiłam, Quanta zdecyduje. EOT 😉


Livia, bez urazy, ale te porządne są troche niechlujne... Zadbaj o tło... Jakaś jednolita ściana, padok, ujeżdżalni, las, cokolwiek 🙂, a tak to głowa i szyja kobyłki ginie na tle budynku i generalnie - jest bałagan 🙂.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 czerwca 2011 09:24
Gagulec zgadam się z Toba ale w jednej sprawie nie  😉 to wałach  😁
Livia   ...z innego świata
20 czerwca 2011 09:24
Gagulec, akurat tak światło padało, że jakbym postawiła przy ścianie, to miałabym idealnie pod słońce, kiedyś też wstawiałam zdjęcie z takim samym tlem (Anky Black) i jakoś nikt nie miał nic przeciwko. No i mój koń to wałach, nie kobyła 😉

Teraz już naprawdę EOT, Quanta zdecyduje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się