Paka :-)

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
18 stycznia 2011 21:52
Ja na musli mam okrągły kosz z IKEI. Jedyny minus jest taki, że nie wchodzi tam cały worek paszy i końcówke muszę chować w szafie. Co ma tez swoje zalety, bo zawsze mam pasze na miejscu, jak zapomnę sprawdzić, czy starczy "na jutro".  😁
W Leroy oglądałam koszy z pokrywą za 50zł.
Moje marzenie już za niedługo się spełni, będę szczęśliwą posiadaczką tej paki, ale dopiero w kwietniu  😍
Geronimoo - Ty fuksiaro 😜

Ja niestety na swoją wymarzoną muszę poczekać, narazie mam starą, poczciwą szafe 😉
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
19 stycznia 2011 20:38
ktoś ma jakiś pomysł albo patent na przechowywanie czapraków poza paka? moje sie w niej już nie mieszczą a jak wiszą na niej to strasznie się brudza 🙁
darolga   L'amore è cieco
19 stycznia 2011 20:46
mam starą, poczciwą szafe 😉


Te! Te! Tylko nie starą! Miałam ją w pokoju jeszcze do niedawna!
Ja pakę dostałam na gwiazdkę pod choinkę.Tylko moja taka jak na fotce tylko koloru ciemny orzech.
ktoś ma jakiś pomysł albo patent na przechowywanie czapraków poza paka? moje sie w niej już nie mieszczą a jak wiszą na niej to strasznie się brudza 🙁


Ja akurat trzymam na niej, ale skoro Ci sie kurza to moze kup taka torbe (akurat mam z ikei) na koldry? zapinana na zamek prawie przezroczysta i super mieszcza sie tam czapraczki ladnie polozone i zamek ulatwia wyciaganie ktorego chcesz, a napewno sie nie zabrudza. Ja w tych pokrowcach trzymam i derki i czapraki i szczegolnie na zawody polecam czaprki w tym trzymac... super sprawa🙂
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
19 stycznia 2011 20:58
no tak właśnie o tym myślałam, choć do ikei troche daleko mam, ale może gdzie indziej będą 🙂
J do przechowywanie derek używam dużych toreb foliowych zamykanych na suwak i są super.Mieszczą się3 czapraki w jednej torbie.
darolga  przy nadmiernym eksplorowaniu wydaje się stara 😁
Dava   kiss kiss bang bang
20 stycznia 2011 12:43
Ja pakę dostałam na gwiazdkę pod choinkę.Tylko moja taka jak na fotce tylko koloru ciemny orzech.

I jak się sprawuję? Dokładnie taką samą chciałam sobie kupić  🤣
no tak właśnie o tym myślałam, choć do ikei troche daleko mam, ale może gdzie indziej będą 🙂

Są na allegro 😉
http://allegro.pl/pokrowiec-pojemnik-na-posciel-ubrania-45x45x20cm-i1378312692.html

Edit: chyba kupię sobie takie na ochraniacze i owijki  😍
http://allegro.pl/organizer-pokrowiec-pudelko-pojemnik-na-buty-hit-i1390321501.html
ktoś ma jakiś pomysł albo patent na przechowywanie czapraków poza paka? moje sie w niej już nie mieszczą a jak wiszą na niej to strasznie się brudza 🙁


Lidl jest tani  😉

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_15963.htm
a oto moja paka, juz prawie skonczona 🙂  😜
na siodlo maja byc 2 palaki, wysokosc regulowana i mozliwosc wymontowania jednego jakby sie okazal zbedny.
wieszaki z boku do suszenia derek/czaprakow (moga byc z obu stron, mozna tez je zdemontowac jakby przeszkadzaly), polka dopasowana wielkoscia by zmiescic oficerki lub czapraki w pionie.
do szuflady maja sie mazidelka tez w pionie miescic, przegroda jest demontowana wg uznania 🙂.
wszystko tak robione by utrzymac spory ciezar. Malowana proszkowo by nic nie odpryskiwalo 😀
we wt będzie u mnie  🏇  💃
jestem z koncowego efektu baaardzo zadowolona, a każda nastepna na sklep ma byc jeszcze bardziej dopieszczona 🙂


minerwa można wiedzieć ile dałaś za tą pakę?  🙂
[ciach do jasnej anielki!]

[center] sklepy internetowe/działalność sprzedażowa na forum - nadużywanie forum jako miejsca na reklamę

Uprzejmie przypominam, że to jest publiczne forum dyskusyjne, a nie forum/board służący reklamie konkretnych produktów, producentów czy sklepów. Tymczasem twój post, minerwa, w tym wątku przekracza tę granicę - bo nie informujesz już o SWOJEJ pace, ale o asortymencie sklepu. To samo nagminnie robiłaś w wątku Końska rewia mody, tylko tam na razie Cię nie złapałam na podawaniu cen.
na forum staramy się dzielić WŁASNYMI opiniami, a nie informacjami o aktualnym stanie zaopatrzenia waszych sklepów czy sklepów waszych pracodawców. ceny, sprawdzanie czegoś dla kogoś - proszę się ograniczyć do PW. opisywanie co aktualnie macie w sklepie - na to nie ma miejsca na tym forum! od tego własnie macie sklepy internetowe i - jeśli koniecznie musicie dać taką informację również na forum - macie od tego wątek ogłoszeniowy.

od tego momentu wszelkie przejawy prowadzenia tego rodzaju działań na forum będą tępione jeszcze ostrzej niż dotychczas.
[/center]
Dotychczas miałam klasyczną zielonę pakę z szufladką na górze, niestety wiek jej już doskwiera i czas kupić coś nowego.
Szukam czegoś w podobnych rozmiarach, ponieważ ta wchodzi mi do bagażnika samochodu, ale może znalazłoby się coś z lepszym układem w środku? Takim, który pozwoli utrzymać porządek?
a jaki wymiar wczesniej mialas?
najlepiej zrobic pake wg wlasnego projektu - mozna przyciac tak polke by czapraki/oficerki miescily sie na styk.
Pomocy- jeśli od takiej klasycznej metalowej paki zgubi się oba klucze i trzeba było wyjąć drzwi żeby ją otworzyć- jak można znów ją zamknąć, jaki zamek zrobić? da się to jakoś w miarę prosto zrobić?
Burza , trzebaby wyłamać tamten zamek. Nie wiem jak sie Twoj zamyka, tzn czy hebel wchodzi w dziure jakaś? Jak tak to wystarczy przywiercic  zwykły zamek z castoramy.
rosek0, zamek podnosi pręt, który wchodzi u góry w otwór. Czyli trzeba jakoś wyjąć całą konstrukcję zamka?
Jak tu po prawej widać
Jeżeli przez to nie można teraz zamknąć drzwi to trzeba zdemontować , bądź obciąć te druty, zeby można bylo pakę zamknąć. Potem kupić zamek, w castoramie są takie ,które opieraja sie na drugich drzwiczkach, także nie trzeba robić otworu na skobel ,nie wiem jak to wytłumaczyć, ale jak pójdziesz do sklepu to sprzedawca pomoże Ci wybrać zamek by jaknajprosciej go zamontować. Tylko oczywiście to nie będzie tak solidny jak ten co do tej pory miałaś, ale możesz założyć sobie dwa np na gorze i na dole.
rosek0, dziękuje! 🙂
Ja ze swojej paki jestem bardzo zadowolona bo wszystko mi się mieści .Naprawdę polecam wszystkim.
sonerek   Nobody's perfect.
01 lutego 2011 19:06
Ja aktualnie używam taką :
(nie jest moja)
firma alfako model midi paka
Jakos zawsze wydaje mi sie troche mała bo jakbym chciala tam sobie dac jakieś ciuchy to nie ma miejsca hihi
Na gore daje czapraki w tych 3 szufladach po lewej mam same leki na dole dera a tak to siodlo popreg oglowie skrzynka ochraniacze i nie ma nawet jak dac cos do srodka w sumie to nawet kasku nie mialabym gdzie dac po szczerej prawdzie ale jak kto woli 😉
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
01 lutego 2011 19:24
ja też mam pake midi alfako i mieszcze się ja koń i mój brat nawet  😉
na dole mam ochraniacze derke czapsy i jakieś drobiazgi, w jednej szufladzie jest chemia, w drugiej dwa kaski, w trzeciej moje rzeczy a w środku siodło skrzynka ogłowia kantary podkładki czaprak buty i jeszcze kamizelka brata
jedynie co to musze kupić pokrowce na czapraki bo nie mieszcza sie w pace ale ogólnie aż mnie to zakskakuje ile ona mieści
ja w szafie mam szufladki wysuwane  w których trzymam kantary i uwiązy  ,ochranaicze  treningowe 2 szt , czapsy i smakołyki.
Natomiast w szufladach mam derki ,czapraki,kask... itd.
Na ogłowia ma wysuwane wieszaki.
Jak miałam małą szafkę tez wszystko mi się mieściło i nawet 2 siodła.
Tylko ,że większość rzeczy musiałam przywozić z domu bo nie mieściły się .Teraz jestem 100 % zadowolona.
etosha, mogę wiedzieć gdzie zamawiałaś taka pakę ?
Tak na allegro.
Można sobie domówić do tego różne bajery za opłata np wieszak na derki,ale trzeba za to zapłacić . Ja kupowałam przed świętami to dostałam zniżkę na pakę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się