Paka :-)

Oto moja pako-szafa




czapraki, siodło i ogłowia trzymam na wieszakach
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2011 20:52
Czy ktoś z Was wie jaka firma produkuje takie paki?



Jest to paka mniej więcej wielkości Mini Alfako, tyle że plastikowa i na porządnych kółkach.
Zastanawiam się nad jakąś na sezon, która zmieściłaby się do mojego auta 🙄

Swoją drogą - powinnam dostać nagrodę za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń w samochodzie 😁
Do 3 drzwiowego Peugeota 206 zapakowałam:
- do bagażnika: 2 baloty siana
- na tylne siedzenie: siodło, ogłowie, bat, cylinder w pudełku, oficerki w pokrowcu, pudło jakieś 80x60, czaprak, podkładka
- na siedzenie pasażera: ogromną torebkę 😁 prowiant, wielką skrzynkę z Decathlonu na dywanik + mały pojemnik na paszę
Choć nie ukrywam, że paka by się przydała, trochę łatwiej byłoby to potem ogarniać 😁
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
07 marca 2011 20:59
mały  🚫 ale Strucelka dałaś mi wiare że jakoś na zawody dam rade się spakować  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2011 21:05
rudazaraza a co masz? 😀
tym sianem pobiłam rekordy, ledwo klapę zamknęłam. Ale w zeszłym roku też byłam niezła - jechałam ja + koleżanka (więc siedzenie pasażera zajęte), z tyłu 2 siodła + 2 ogłowia, 2 czapraki, 2 podkładki, oficerki w pokrowcu, a w bagażniku 2 skrzynie na szczotki, moje wielkie pudło i derka zimowa.
Jakby ktoś miał problem zapakować się do samochodu na zawody to oferuję swoje usługi 😎

A żeby nie było off: na pierwszym planie widać niewyraźnie skrzynię Curvera na kółkach - też super sprawa. U góry skrzyneczka, po środku szufladka z przegródkami np. na gumki.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 marca 2011 21:10
Strucelka, paka na dach :]

szkoda,że nie widzieliście,jak jechaliśmy z dzieckiem,2 końmi,3 osobami dorosłymi na wkkw  😁
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
07 marca 2011 21:11
narazie nic, czekam na papierek ale przypuszczam, że jak pojedziemy z koleżanka na zawody to ja bede miała cały sprzęt u siebie + jedzienie dla koni więc wywzwanie bedzię  😀iabeł:
właśnie ta skrzynka curvera też mi się wydaje fajna tylko zastanawiam się ile się w środku w niej zmieści
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2011 21:17
Ktoś trzeba jeszcze mieć bagażnik na dachu 😁 Ale jakbym miała faktycznei pakę to może udałoby się ją upchać do bagażnika + złożyć jedno tylnie siedzenie.


rudazaraza wydaje mi się, że zbyt mało jak na takie duże wymiary
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 marca 2011 21:22
Strucelka, nie zamkniesz klapy raczej 🙁
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
07 marca 2011 21:37
no właśnie też mi się tak wydaje-paki nie kupie a moja midi sie do auta nie upchnie żadnego więc się tak zastanawiam gdzie te wszystkie klamoty na zawody włożyć, może jakaś torba czy co
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2011 21:39
Ktoś jakbym znała wymiary tej paki ze zdjęcia to bym sobie pomierzyła. Ale nawet nie wiem jakiej jest firmy 🤔
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 marca 2011 00:15
miał ktoś może do czynienia z paką kavalkade:



na zawody?
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
09 marca 2011 07:25
fajna ta paka, ciekawe jak duża i ile zmieści
lostak   raagaguję tylko na Domi
09 marca 2011 12:28
mam takie pudelko, spisuje sie swietnie, ale do stajni nie na zawody, jest za male 😉.

natomiast moja paka case-a, ktora pojechala do anglii jest po prostu idealna, wszystko sie w niej miesci, szuflady i polki w dobrych proporcjach.  jest super.
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
09 marca 2011 12:57
no ja pake nie koniecznie bo tak bardzo potrzebna mi nie jest myślałam raczej o torbie takiej na boks ale teź w normalnej cenie
Medziiik, Lostak a gdzie można coś takiego dostać?
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 marca 2011 16:02
Ta "paka" jest firmy kavalkade i jest u nich w katalogu za 139 euro
Medziiik, mamy taką w pokoju, na zawody na pewno nie. Jako szafeczka na drobiazgi sprawuje się świetnie 😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 marca 2011 16:34
croopie - taką samą? a mogłabyś jej zrobić zdjęcia i pokazać jak wygląda na żywo zapakowana?
Medziiik, haha mamy wręcz przepakowaną :p Ok, zrobię w piątek 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2011 18:16
Nikt nie wie co to za paka, której zdjęcie wrzuciłam? Albo podobna, byle nie metalowa.
Szukałam pod hasłem 'plastikowa paka jeździecka' i nic 🙁
Strucelka, miałam taką, szarą. Sprowadzana była z Francji i nie pamiętam co było na naklejce, ale mogę się dowiedzieć za kilka dni.
Podobną w swojej ofercie ma chyba Grene, z Pfiffa, ale z tego co pamiętam są tańsze i dużo gorsze jeśli chodzi o wykonanie.
lostak   raagaguję tylko na Domi
09 marca 2011 18:37
Medziiik, Lostak a gdzie można coś takiego dostać?


ja moja kupilam w castoramie
delta   Truth begins in lies.
09 marca 2011 19:01
Strucelka, znajomy ma podobną pakę, jutro luknę mu w stajni co to za firma. Paka fajna - na dwa siodła plus góra otwierana na pierdółki typu szczotki itp.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 marca 2011 19:30
croopie, delta będę bardzo wdzięczna :kwiatek:

Zależy mi na tym, żeby była stosunkowo mała, a przede wszystkim lekka i miała kółka.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 marca 2011 19:55
podbijam, bo to ważne dla mnie :kwiatek:

delta sprawdzałaś możę tą pakę kolegi?
asior   -nothing but eventing-
24 marca 2011 21:58
Swojego czasu platikowe paki mial Boeckmann.
zbijał ktoś z was pake z płyt wiórowych?
widzę na allegro tanie płyty (ceny rzędu 5zł/płyta plus przesyłka oczywiście), zastanawiam się jak duzym wysiłkiem byłoby zmontowanie z tego paki i jakie jeszcze materiały bym potrzebowała.
na myśl przychodzą mi ze 2 zawiasy, jakiś drążek - wieszkak, jakiś 'stelaż' pod kłódkę i kłódka.
natomiast nie mam pomysłu czym zespolić płyty - czy jest klej, który da radę, czy czymś zbijać to trzeba?

kółek na dziś dzień bym nie potrzebowała, duża waga też by mi nie przeszkadzała
cieciorka   kocioł bałkański
07 kwietnia 2011 15:53
Strucelka, [[a]]http://www.tebbestruprideudstyr.dk/Til%20hesten/Til%20hesten.htm[[a]]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 kwietnia 2011 15:59
Ceciorka oo, właśnie taka! Szkoda, że w Polce chyba takich nie sprzedają, nie stać mnie na sprowadzanie plastikowej paki z Niemiec 😁
cieciorka   kocioł bałkański
07 kwietnia 2011 16:01
to duński sklep, ja bywam w danii może mogłabym coś przywieźć, nie wiem tylko, ile kazali by mi zapłacić w samolocie 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się