Końska rewia mody cz. VII (2013)

faith-miałam na myśli fiolecik w jakiejś śliwce/ciemną fuksje/wrzos te klimaty 😉
wątek zamknięty
Wczoraj widziałam na stronie Mustanga winterreda VS, dzisiaj wchodzę, żeby go zamówić, a okazało się, że zostały tylko ujeżdżeniowe. Pomocy, w jakim jeszcze sklepie są bordowe cottony z tej kolekcji?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 września 2013 09:46
faith, popieram ciemny fiolet, będzie pięknie wyglądać 🙂

Fantazja, bardzo elegancki cały ten zestaw - i zazdroszczę włoskich temperatur 🙂
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
06 września 2013 20:15
Dziewczyny, przepraszam że się wtrącę ale proszę doradźcie, który kolor ochraniaczy, nie umiem się zdecydować : http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Wyprzedaze/Ochraniacze-Protector-przod-Kallquist.html?pa=5 , dla tego pana (na fotce ogolony)
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2013 20:18
Kayra, zależy jaki masz sprzęt i czapraki. 🙂
wątek zamknięty
Cześć, potrzebuję pomocy kogoś z dobrym smakiem i wyczuciem do sprzętu  😉
Mój koń tymczasowo musi nosić owijki zamiast ochraniaczy, a ja nie wiem jaki kolor do naszego outfitu konkursowego by pasował, początkowo myślałam o szarych, ale wtedy będzie już... za szaro?
wątek zamknięty
Kayra ja bym brała czarne bo uniwersalne 🙂 Ale ta czekoladka też ładna. Ps. Dobrze widzę Ostroga? 🙂
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
06 września 2013 20:22
emptyline, sprzęt cały czarny, czapraki różne i czerwienie, szarości , brązy 🙂
alnama, tak Ostroga 🙂
wątek zamknięty
ja bym wzięła czarne owije. nie rzucają się w oczy i nie psują całości
wątek zamknięty
Kayra, ja bym wzięła czarne - do sprzętu będą zawsze pasowały, a czaprak jaki nie weźmiesz też pasować będzie.

mers, też bym zakupiła czarne, ale szare też będą ok... Albo granatowe  😎
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
07 września 2013 07:29
Nasz pierwszy no name'owy komplet 😀 Poglądowo, chciałam zobaczyć jak będzie w czerwieni... Dziewczyny, inwestować eskadronowego red'a?
wątek zamknięty
lizzy Tak 🙂 pasuje mu 🙂
wątek zamknięty
lizzy , czerwony mu pasuje 🙂 Tylko denerwują mnie te nauszniki, ale ja toleruję tylko nauszniki czarne, granatowe i ciemno brązowe 😉

Młody w moim ulubionym zestawie:

wątek zamknięty
lizzy, tak! On jest trochę ciemniejszy niż na większości zdjęć (i ciemniejszy niż odcień owijek na Twoim zdjęciu), więc z gniadym komponuje się bardzo dobrze. Ja nie miałam przekonania, czy z moim gniadym nie będzie się to gryzło, koleżanka mnie namówiła i wygląda super. 😉 A Twój jest ciemniejszy, więc tym bardziej powinno być ok.

edit: Ruda77, co to za ochraniacze?
wątek zamknięty
Lizzy fajnie w czerwonym 🙂 Choć u mnie na komputerze wpada w pomarańcz, nie wiem, czy kolor jest taki w rzeczywistości czy to kwestia mojego laptopa :P
Ruda77 idealnie dobrane ochraniacze 😉

Wrzucam coś od siebie, na początek różowo-kolorowy zawrót głowy czyli komplet Plum:


I troszkę bardziej klasycznie (chociaż nadal kolorowo) czyli Red z kolekcji wiosna/lato 2013


Edit.
Zdjęcia by forumowy Czekoladowiec 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 września 2013 20:30
Ratana fajnie w plumie. W redzie też nie najgorzej  😉
wątek zamknięty
Z tym, że plum zdecydowanie ładniejszy od reda 💘. I na koniu, i jako kolor.
wątek zamknięty
sumire , ochraniacze to BR tabaco 😉
Ratana , w plumie super!
wątek zamknięty
Ruda77 bardzo ładny zestaw 🙂😉 Jak spisują Ci się ochraniaczki?
Ratana w plumie elegancko - bardzo fajnie wygląda 🙂
wątek zamknięty
Ratana, w plum bomba!

Ruda77, te ochraniacze pasują idealnie do padu!

lizzy, ja gniadym w czerwonym mówię nie. Próbowałam chyba ze 3 razy i się nie przekonałam.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
08 września 2013 12:01
U mnie z tym czerwonym to ciężko, ogólnie bardzo lubiłam ten kolor, ale mam jakąś dziwną odrazę, ponieważ w stajni (do której jestem negatywnie nastawiona) wszelkie wyjazdy itp. odbywają się w czerwieni 😀 Więc tak dosyć sceptycznie do tego podchodziłam, ale jakoś tak mi się spodobało  🙂 Dzisiaj będziemy się wozić w fuchsii i żółtych ochraniaczach 😀 Styl na clowna 😀 Więc po południu wstawię zdjęcia ;D
Ruda77 z tymi nausznikami to jest tak, że nie podobają mi się w nich konia, ale o dziwno Segan w nausznikach jakoś lepiej wygląda niż bez, i bądź tu człowieku mądry. Nie wspomnę o miliardach latających denerwujących organizmów  😵
Wasz komplet piękny, mój ulubiony ES  😍
Ratana kocham Was w tym brilliancie 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 września 2013 14:28
dziewczyny bo nie mogę się zdecydować
które BR dla Fuerte? :

tabasco czy brązowe? 🙂

wątek zamknięty
Tabasco 🙂 brązowe znikną...
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 września 2013 15:01
przymierzałam czarne i mnie nie przekonują,  chciałam je na treningi takie neutralne. to chyba brązowe?
wątek zamknięty
sumire , ochraniacze to BR tabaco 😉

dzięki, w międzyczasie sama się doszukałam 😉 oj, kuszą, kuszą (niekoniecznie ten kolor, ale w ogóle)... ale po poczytaniu opinii teraz mam dylemat, bo jednak wolałabym, żeby mi się nie przetarły po 2 miesiącach. 🤔
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 września 2013 15:16
sumire zależy , ja moje białe mam od maja i oprócz brudnych rys nie mają żadnego defektu 🙂 piorę je co 4-5trenigi i nic im nie jest 🙂 też wczoraj miałam w rękach czarne które są zakładane na każdy  trening od pół roku na konia w podkowach  x4 i oprócz rys wyglądają świetnie 🙂 - dlatego ja chce kupić kolejną parę bo z moich jestem super zadowolona 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx , do nici hazel też pasują 😉
alnama , ochraniacze mam od miesiąca, prawie codziennie w nich jeżdżę i jak na razie po umyciu wyglądają jak nowe 🙂
wątek zamknięty
sumire zależy , ja moje białe mam od maja i oprócz brudnych rys nie mają żadnego defektu 🙂 piorę je co 4-5trenigi i nic im nie jest 🙂 też wczoraj miałam w rękach czarne które są zakładane na każdy  trening od pół roku na konia w podkowach  x4 i oprócz rys wyglądają świetnie 🙂 - dlatego ja chce kupić kolejną parę bo z moich jestem super zadowolona 🙂

niby wiem, że niektórym wszystko z nimi gra i buczy (i jak do tej pory widziałam kiepskie opinie chyba tylko o brązowych, a wahałabym się ew. właśnie między brązowymi a czarnymi), ale... to chyba zależy od partii. i trochę się obawiam, że trafię na te felerne, a tak zupełnie mało nie kosztują. no cóż, na razie i tak mnie czekają inne wydatki, więc mam czas na myślenie - no i to nie jest wątek o ochraniaczach. 😉
wątek zamknięty
Ratana dla mnie plum z kolekcyjnymi owijkami trochę za bardzo cukierkowo 😉

To ja dodam też coś od siebie.
Opera w Lemon green z Nexta 🙂
- w słońcu :


- i w cieniu :
wątek zamknięty
Aimee jeden z najlepszych waszych kompletów!
Ratana plum  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.