Końska rewia mody cz. VII (2013)

A to my w żelazie Jarpola. Myślę, że zdjęcie dobrze oddaje kolor-widać, ze to nie jest taki zwykły szary, tylko tego srebrnego połysku nie widać 😉 Ja osobiście kocham ten kolor 😍
wątek zamknięty
Dziś ma przyjść mój schockemohle charity.  😍
Wczoraj oglądałam w sklepie winterreda, ale nie przypadł mi do gustu.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 stycznia 2013 09:54
brunatna  ciekawa jestem tego schockemohle 🙂
palemka klasycznie i przyjemnie dla oka 🙂
wątek zamknięty
juliadna dziękuję, bo tak właśnie miało być 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2013 10:38
Zairka, w Kiwi też by bylo Zajkowi fajnie, może jeszcze gdzieś trafisz ten pad 🙂

palemka, bardzo ładnie w tym padzie, elegancko i spokojnie 🙂

Ja dziś ubrałam Ankę Seagreen 🙂



wątek zamknięty
No to Mróweczek w Ruby
wątek zamknięty
brunatna, ślicznie... co ja bym dała, żeby sprezentować Klusławowi 🙂
wątek zamknięty
livia dla mnie czad 🙂
brunatna na zdjęciu, które załączyła merida ruby był trochę bardziej bordowo/karminowy, fajny ten kolorek..i na siwka by pasował 🙂. fajna macie halę, że fotki wychodzą- zazdroszczę..
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 stycznia 2013 11:08
kociarnia tak mówisz? 😀

Lolek w Ruby
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-i3SYkdCo09w/UD0mjTYZgeI/AAAAAAAAIn0/nFHcfHNpLHI/s596/szmatofotki+Lolka+przed+wyjazdem+043.JPG[/img]
wątek zamknięty
juliadna nie prowokuj, teraz to juz nie tylko hortensja ale i ruby będą mi siedziały na łepetynie... ech, czemu nie robia wznowień starych kolekcji?
wątek zamknięty
palemka, zdecydowanie ładny kolor, szczególnie na żywo. I wcale nie wygląda smutno, wręcz przeciwnie 🙂
Livia, oczokonkretnie 😀
wątek zamknięty
palemka, zdecydowanie ładny kolor, szczególnie na żywo. I wcale nie wygląda smutno, wręcz przeciwnie 🙂

no właśnie 😀. Ale na zdjęciach strasznie trudno uchwycić kolory tych padów, chociaż na tym moim chyba całkiem nieźle go widać, prawda?
juliadna pięknie Lolkowi 🙂
Livia to też jest dla Was kolor na zimę, oprócz cornflowera oczywiście 😜
wątek zamknięty
Ja jeszcze czekam na Villę niebieską od pewnej re-voltowiczki i może w weekend wyżebrzę od kogoś aparat by mu cyknąć. No ewentualnie chętnie kogoś zabiorę ze sobą do stajni 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2013 12:45
kociarnia, dziękuję 🙂

harja, to jeszcze i tak nie ten poziom co np. Lemonka 😀

palemka, dziękuję 🙂

Co brać następne na zdjęcia? Alt rosę, Ruby czy Lemonkę? 🙂
wątek zamknięty
Livia-Ruby 🙂
wątek zamknięty
Mam prośbę  :kwiatek: Czy ktoś może mi zmierzyć Euro-Star Super Heavy ?
wątek zamknięty
brunatna , juliadna piękny kolor , jak dobrze że na rudej mi sie nie widzi  🙂
palemka - fajnie , spokojnie 🙂
Livia Alt rosę 😀
wątek zamknięty
palemka  właśnie ostatnio przekonałam się do szarego dla ciemnych gniadków i wygląda to naprawdę fajnie 🙂
brunatna mega , na tej maści wygląda bosko  😍
juliadna jeden z tych the best Lolka 🙂😉
Livia ta seagreen jest taka 'soczysta' w rzeczywistości ? bo wydawało mi się , ze jest duzo bledsza ? 🙂

A ja dodatkowo dorzucę poglądowo G. w kantarku aqua i kawałku jarpolowej dereczki  💘 Niestety ani pogoda ani koń nie pomaga mi w zrobieniu normalnych zdjęć , a tyle się tego nazbierało 😉
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
03 stycznia 2013 16:08
juliadna Pasuje do Lolka 😉 lubię siwki w czerwieni 🙂
Livia Alt rosę 😍 
wątek zamknięty
Dziś ma przyjść mój schockemohle charity.  😍


Jakiś nowy jest?  🙂  Czy ten zeszłoroczny czerrrrwony?
wątek zamknięty
Livia bardzo ładnie. Zawsze marzył mi się sea green, alt rosa, hortensja i cognac. Na szczęście nie mam już z tym problemu, bo stare anky dl źle wyglądają pod moim siodłem. Na Seganie chętnie bym zobaczyła alt rose.  😉
Juliadna jak dla mnie Latino w ruby to zawsze będzie szał ciał.  😜
wątek zamknięty
To my też się w końcu pokażemy 😉 w Eskadronie Mint SR, Eskadronie Green i Eskadronie Next Generation 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2013 18:48
dommaz, Seagreen jest dość wyrazistym kolorem, daleko mu do bladości 🙂 Jarpolowa dera jest obłędna 🙂

Minosia, faktycznie, pod twoim siodłem Anki DR wyglądają jak derki 🙂
wątek zamknięty
Czy wie ktoś gdzie mogę kupić pad i owijki anky black i caffee w starym wydaniu ?  🙇
wątek zamknięty
Jak wygląda sprawa rozmiarów w derkach Euro - Star ? Rudy ma wszystkie derki 155cm, czyli XL. Zamówiłam zimówkę ESa w rozmiarze XL i nie dość, że nie ma mowy o dopięciu na klacie to pół zadu jest na wierzchu. To normalna rozmiarówka w tej firmie czy jakaś wtopa. Chcę wymienić na większą, ale jak to jeden mały egzemplarz to w 165cm mi się koń utopi (a może nie ...  :zemdlal🙂

edit: chce kupic też polar ESa i teraz nie wiem czy szukać XXL czy XL  :kwiatek:
wątek zamknięty
tulipan
Raczej zimowki sa mniejsze, ale nie jakos przesadnie.
Widzialas to zdjecie co szerek wstawiala?


wątek zamknięty
Zairka, też poszukuję owijek do hortensji właśnie i zastanawiam się nad tymi BR
wątek zamknięty
Arimona widziałam właśnie i wywnioskowałam, że XL na Rudego (170cm) będzie idealna. Wyglądało to jakbym chciała konia w 145cm wcisnąć, albo i mniej.
wątek zamknięty
Rozkarmilas moze bo jesli mocno okragly, to moze w klacie sie slabo dopinac. Wymien na wieksza.
Ja jeszcze w tym roku na swojego noszacego 155 nie probowalam zakladac, ale mam pewne obawy, bo przybral na wadze i miesniach.
Byla w zeszlym roku taka w sam raz w klacie.
wątek zamknięty
Eskadrona XL stajenna jest akurat, także może masz rację  😉 Z tym, że ta nie tylko za ciasna w klacie, ale jeszcze sporo zadu odsłania.  No nic, wymienię na XXL i zobaczymy  🙂 A z polarem ESa jak będzie ? Porwać się na XXL ? Jeszcze musi mi pod nią siodło wejśc  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.