Końska rewia mody cz. VIII (2014)

kujka   new better life mode: on
25 kwietnia 2014 08:18
Budlejowe_love, zdecydowanie to sa kolory dla gniadych, piekne i klasyczne. z owijami bedzie tak:


(na tym kompie nie mam lepszego zdjecia niestety 🙁 )
wątek zamknięty
Czy jeszcze gdzies znajde eskadrona  big square blackberry w wersji skokowej??    👀

Keirashara pieknie w blackberry  😜
Kujka, Malenstwo, Budlejowe_love to jedno z najlepszych zestawien kolorystycznych dla gniadych.  🙂

Przepraszam za brak polskich znakow.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 kwietnia 2014 10:12
keirashara super  😜
wątek zamknięty
Cześć wszystkim, pilnie potrzebuję szmatoholiczej pomocy 🙂 Mianowicie chodzi o kolekcję eskadrona PLATINUM S-STYLE.... i czarny czaprak.
Posiada ktoś taki? jak się sprawuje ten wierzchni materiał? Zbieram się do zakupu ,tylko martwi mnie deloikatność satyny...

I jakieś opinie o HKM LG BATCH TOSKANA oberżyna?🙂 +proszę o realne zdjęcia ESKARONA i HKM BATCH TOSKANA,oraz Cassandra softice jeśli ktoś posiada🙂 będę bardzo wdzięczna za pomoc!🙂
wątek zamknięty
Comandore ja mam satynowy 🙂 platinum, biały. I ta satyna faktycznie się niszczy dosyć szybko ( taka zmechacona jest i takie "ćićki" z niej wystają przy siodle, oraz na rantach czapraka )  ale jest piękny, i jak już wcześniej kilka stron temu pisałam - ja bym go kupiła mimo wszystko i tak drugi raz 🙂
wątek zamknięty
Bacik90 dziękuję za odpowiedź i takiej się właśnie spodziewałam... na razie więc kupię dwa inne, a jeśli jeszcze dostanę później to kupię później bo podejrzewam że nic już mnie tak nie olśni jak ten czarny czaprak z futerkiem na kłębie i kilkoma cyrkoniami  😍 tymbardziej do nowo zakupionego lakierowanego nachrapnika, jak znalazł.Pasowałoby idealnie 😀 
wątek zamknięty
wątek zamknięty
urocza kokardka!
wątek zamknięty
pasuje do siwej nie ? 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
25 kwietnia 2014 21:37
kujka a co to za owijasy ?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2014 11:42
Dzisiejszy Neongreen, żarówiasty, ale w sumie podoba mi się 🙂



wątek zamknięty
Livia, świetnie na karym! Cze ten kolor wypada podobnie jak nici kiwi?  🙂
wątek zamknięty
Dziękujemy  :kwiatek: Jedyne co, to nie podoba mi się trwałość big square, może to przez krótką tybinke siodła (miałam na nim lucka do testów), ale jest nieco zmechacony już  🙁 Chyba zostanie "na specjalne okazje", choć kapitalnie ociąga pot.

Zelmutek - neongreen to dużo większa żarówa i bardziej wpada w żółć niż kiwi 😉
wątek zamknięty
A ja dziś zrobiłam taką sesje stajenną bo padał deszcz.
Derka eskadron dralon olive blassgreein.
Derka eskadron dralon Sangria/wheat.
wątek zamknięty
Przepraszam,że wstawiam post pod postem.Które foty nadają się do szmatoholików.
wątek zamknięty
Gazellasta , sama myślałam nad tym połączeniem dla Siwego, myślę, że to by był strzał w dziesiątkę 🙂
Livia - żaróóóówaaaaa  🤣
etosha - sangria jest piekny, ale edytuj post bo dostaniesz ostrzeżenie. a do szmatofot może zrób zdjęcie na zewnątrz w ładnym słońcu? 😉

Ode mnie leci Lordzik w odświętnej odsłonie, czyli w polopadzie eskadrona z navy/red/green
wątek zamknięty
A ja znowu mam rozkminę czy jednak nie pozostać przy brązowym sprzęcie. Niech mnie ktoś pacnie w główkę....  🤔wirek:
wątek zamknięty
Ratana niesamowicie *.* jeszcze w tej twojej koszulce konkursowej pięknie się prezentujecie 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2014 16:46
Klami, TAAAAAAAAK!
wątek zamknięty
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
26 kwietnia 2014 17:26
Czy ktoś może wie z jakiej kolekcji jest mój padzik? (bodajże 2012/13 rocznik)
Na metce widnieje napis: FEI SADDLE PAD RAMP
Kolor: purple/navy
+ owijki Anky hot pink z kolekcji wiosna/lato 2012
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2014 10:18
Zelmutek, dziękuję 🙂 Hm, wydaje mi się że ten Neon jest dużo bardziej żółty niż Niciak Kiwi. Kiwi bym bardziej przyrównała do Limegreena.

Ratana, ano, żarówa, ale w sumie fajna 😁 Fajnie ten pad wygląda, dzięki ciemnej lamówce, biały-biały całkiem by się zgubił 🙂

etosha, możesz spróbować z pierwszego postu 1 i 3, z drugiego 1 i 4, ale poczekaj lepiej na ładną pogodę i wtedy zrób zdjęcia na zewnątrz, będą na pewno ładniejsze jeszcze 🙂
wątek zamknięty
Kojarzy ktoś co to za dralon? 😉



zdjęcie by: pferdetrends
wątek zamknięty
dairoxroxi, kolorystycznie by pasowało, że to Bloom z 2010 r. Ale nie jestem wybitnym znawcą 🙂
wątek zamknięty
Kolorystycznie wychodzi bloom, ale kto by je tam wiedział...
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
27 kwietnia 2014 12:19
dairoxroxi , to nie może być bloom bo bloom wygląda tak
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 kwietnia 2014 14:04
To jest to sonder Collection, czy tam jak to się zwie,a kolory faktycznie bloom.
wątek zamknięty
dairoxroxi, wydaję mi, że to limegreen/plum, ale ręki odciąć nie dam ;p

Zostawić, czy puścic w świat? Przepraszam, za focha gniadego. 😡
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2014 20:40
dairoxroxi, to jest Limegreen/Plum, ale edycja specjalna dralonu - tak jak np. była z Winterred/Taupe. Baaardzo ciężki do dostania niestety.

lalasatan, fiolety zawsze są "twarzowe", ja bym zostawiła.
wątek zamknięty
lalasatan, ja bym puściła.
wątek zamknięty
Ratana pięknie!
Livia ale żarówa!  🙂 łezka i VS ok ale nie wyobrażam sobie DL-ki
lalasatan zostaw! do tego owijki z podkładkami i bd szał  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.