Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Zaczynamy nowy rok 2014 . Życzymy samych sukcesów  😀 
Kaskada pozdrawia w 2014 !  😉
I Młoda wita.
Śliczna jest!  😜
Dziękuję w jej imieniu. Czekam niecierpliwie jak już cała będzie biała.  😀
Być., oooj, może być, że jeszcze sobie długo poczekasz... 😁 Klacz znajomej jako 5 latka była jeszcze prawie że czarna, później pysk jej wysiwiał, wylazła hreczka, jako 8latka wydawała się już taaaaka jasna, teraz ma 12 i jest prawie że biała, ale jak się porównuje zdjęcia sprzed 3 lat, to zdziwienie, że była aż tak ciemna 😀
Śliczna Twoja, tak miło jej z oczu patrzy 😁
My też życzymy wszystkiego najlepszego i żeby nowy rok oznaczał nowe horyzonty i nowe możliwości!
maiiaF tylko jej z oczu ładnie patrzy, a jest to sukcesywna gra pozorów, ponieważ wiele osób się nabiera. W istocie to kobyła o mocnym charakterze, dominująca jednostka, która sprawdza nieświadomych na dobrą drogę własnych rządów. Jednakże wraz z nadchodzącym kompromisem, klacz okazuje się istotą o wielkim sercu i do rany przyłóż.
Ona w 2013 roku dopiero zaczęła siwieć zauważalnie, bo wcześniej żadna ze zmian nie była tak gwałtowna jak teraz. Pojawiły się zaraz obwódki wokół oczu, pysk poddał się depigmentacji i ogólnie przyozdobił się w biel. Doszła również hreczka w okolicach uszy, łopatek i zadu. Zatem mam nadzieję, że w 2014 tempo nabierze jeszcze szybsze.
Czekolada <3  😍
od nas także wszystkiego dobrego na nowy rok 🙂
gruby wystający brzuchol pozdrawia 😉

rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
01 stycznia 2014 14:36
i my pozdrawiamy noworocznie !

harja ale wciśnięty "na styk" w tą derkę  😂
choć i tak piękny jak zawsze  😍 te oczęta jak węgielki  😍


tu Czekoladka na lonży  😍 😁
harja, cokolwiek byś na tego konie nie założyła, to zawsze wygląda, jak jakiś sprzęt dla kuców, bądź dla lalek 👍
rati88, większych nie produkują 😁 jak węgielki - fajne to porównanie 😉
twój jaki fajoski, dobrze mu z "węgielków" patrzy 🙂😉
ikarina, ja co prawda aż tak tego nie widzę, ale może to kwestia przyzwyczajenia  🤣
Fokusowa, aaa! teraz zauważyłam, że twoje konisko ma uszy prawie takie jak mają marwari 😀 i wygląda jak diobeł 😉)
harja, cudne zdjęcie, co byś na niego nie założyła,  wygląda obłędnie 🙂
harja hahaha, tak ma rogi zamiast uszu, na tym zdjęciu jakoś dodatkowo jest to uwydatnione  😀
Siwy śliczny, uwielbiam ziemniakowe pyski, mają w sobie coś fajnego  😀
i my się dołączamy do życzeń noworocznych!  😅

Tutaj Czekolada bezemnie  🙂 i również wesołego Nowego Roku  😉
zuzia639639 Nie mów, że jeździsz na koniu z TAKIMI kopytami  😵  http://re-volta.pl/galeria/foto/107669#f
kolebka dziewczyna młoda, pewnie koń ze szkółki to się przecież nie zwraca uwagi na takie "szczegóły" galopuje? galopuje. Porażka z tymi kopytami
kolebka,alnama to stare zdjęcie,teraz jest "trochę" inaczej w stajni  😉
No Zuzia ja nie wiem, tu    http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=93531.0;attach=203851;image (pewnie wakacje) wygląda to lepiej.

Na filmie który wrzuciłaś na innym wątku kopyta też masakryczne.
Kochani! Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku! I oby był lepszy od 2013!!!

Może i tak,to nie mój koń jest to koń ze stajni  😉 aktualnie jesteśmy w okropnej sytuacji ale mam nadzieję że się wyrówna wszystko 🙁
gryglodor, piękne zdjęcie, a twój chłopiec jaki już duży  💘
GosiaG, Co to za koń na Twoim avatarze?  edit - to siwy czy bułany?
Sanka to jest raczej jabłkowity
Sankaritarina, prawie siwy ;-)

Ma na imię Florian, myślę że przez niektórch znany na forum.
To i my się dołączymy  🙂

Duużo zdrowia dla Was i kopytnych,sukcesów w jeździectwie (i nie tylko!),dużo miłości oraz wspaniałych zdjęć!  😉



A tu jeszcze taki Sergio  🙂
monia, piękne zdjęcia 😍
harja, Siwy obłęd, po prostu jest fantastyczny! 💘 A co do derki, to niektóre konie wyglądają w swoich jak w sukienkach - Twój to ma mini kieckę 😁

Dorzucam grudniowego Diego 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się