Podziękowania

Dzień dobry wszystkim użykownikom wspaniałego portalu o rumakach RE-VOLTA .pl . Pamiętaj jak to było dziś . Zawsze jek szedłem do klubu jeżdzieckiego w Ciechocinku do swoich kochanych rumaków i wspaniałego kochanego śp trenera majora LEONA BURNIEWICZA , serce się radowało co nowy dzień przyniesie za sprawą śp TR, MAJ L. B . Było to wspaniała zagadka , każdy dzień był inny za sprawą naszego wspaniałego śp trenera . I oto wciąż chodzi aby każdy kto prowadzi jazdy na rumakach musi stworzyć taki klimat , siły napedowej dla swoich uczniów . Zdaję sobie doskonale sprawę że to pomału zanika w dobie cyberprzestrzeni itp, ale w dobie tych rzeczy się nie raz przekonałem przed covid19 że jeśdzy chętnie wracali do starych dobrych metoda nauczania . Jestem to winny śp trenerowi majorowi LEONOWI BURNIEIWCZOWI jestem jednym z ostnich ucznów śp tr. major L.B i będę kontynuował jego nauki , empatie do ludzi rumaków . Wiem też że może są to góno lotne słowa ale taki już jestem że ma nawyki od śp tr. majora LEONA BURNIEWICZA taki Romek gawędziasz . Zycze wam dużo zdrowia w dobie covid19 i błagam szczepcie się co ja już uczyniłem , jestem zaszczepiony pierwszą daką drugą mam 23 czerwca . Największa prawda znajduje się w tobie a reszta jest opowieściom innych ......................
Witam na nowej szcie re-volta .pl . Powiem wam że cieszko mi było tą nową szatę ogranąć no ale mądry człowiek uczy się każdego nia a głupi wie wszytko . Życzę wam wszytkim zdrowia , ciągłego waszego progresu z jazdy na rumakch .
Dawny czar wspomnień .
zdjęcie3285.jpg zdjęcie3285.jpg
zdjęcie4261.jpg zdjęcie4261.jpg
zdjęcie3811.jpg zdjęcie3811.jpg
zdjęcie4295.jpg zdjęcie4295.jpg
Ahh... Piękne wspomnienia!

Mi też na razie ciężko z nowym wyglądem forum, ale z czasem się przyzwyczaimy.
Zdrówka życzę!
Dziękuję Jaboobsko
zdjęcie3272.jpg zdjęcie3272.jpg
zdjęcie2701.jpg zdjęcie2701.jpg
zdjęcie3541.jpg zdjęcie3541.jpg
zdjęcie3633.jpg zdjęcie3633.jpg
Dawny czar wspomnień , trzeba je wciąż pilęgnować
zdjęcie3284.jpg zdjęcie3284.jpg
zdjęcie3285.jpg zdjęcie3285.jpg
zdjęcie3748.jpg zdjęcie3748.jpg
Witam wszytkich użytkowników na forum Re-Volty.pl . Zyczę wam dużo zdrowia , miłości , radości rodzinnej . Proszę szczepcie się na covid19 chrońcie siebie wasze rodziny i waszych rodaków przed tą machiną śmierci jakim jest covid 19
Garść wspomnień foto jak byłem zawodowym jeżdżcem wyścigowym .
zdjęcie3633.jpg zdjęcie3633.jpg
zdjęcie3483.jpg zdjęcie3483.jpg
zdjęcie3571.jpg zdjęcie3571.jpg
zdjęcie4137.jpg zdjęcie4137.jpg
Witam wszytkich użytkowników forum re-volta .pl życzę wam zdrowia , miłóści radości rodzinnej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się