Konie wielkopolskie/trakeńskie

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
10 marca 2014 19:47
glanek dziękujemy  :kwiatek: Torpeda z niej niesamowita ale myślę, że to raczej wina nieodpowiedniego treningu. Od roku próbujemy się wyciszyć i coś tam nam pomału wychodzi  😅 Po jakim ojcu jest Twój rudzielec?
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
10 marca 2014 19:48
amatt- pokaż trzylatkę 😉
Solaoke- piękna!
Freska- cudowne zdjęcia 😉
glanek- to ta po Ajbeku? Klaczka warta2009 ma 5 lat o ile się nie mylę(?)

u nas jeszcze 11 dni 😉
.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
10 marca 2014 20:31
glanek- Czyli to jest Pianka, no nie? ;3 Już coś pracuje? Ty będziesz zajeżdżała?

Puszor pewnie tak, jakąś późną jesienią coś, jakieś podstawy i później od wiosny bardziej 😉
glanek, moja kobyła ma skończone w styczniu 5 lat 🙂
Freska, no cudne to Twoje Rude, z każdym zdjęciem nie mogę się coraz bardziej napatrzeć!  😍
.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
10 marca 2014 21:11
a właściciele będą jej wyrabiali licencję?
na jakiś czempionat w skokach luzem jeszcze może iść ;D
.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
11 marca 2014 10:01
glanek obie chwytają za oko  😉
warta2009 bardzo miło słyszeć, że się podoba  :kwiatek: tak jak glanek myślałam, że Twoja kobyłka ma około 3 lat  😉
glanek, Freska, no to żeście mi dziewczynę odmłodziły! 😀 chociaż w sumie to było tak niedawno jak miała 3 lata, a teraz już 5... 🙂
Cześć dawno nas tu nie było.
MiLLi to moja prawie trzylatka.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
24 marca 2014 19:56
amatt- super, taka bez odmian 😉 to kiedy świętujecie trzecie? 😉

U nas 2 dni temu stuknęła magiczna trójka. Zrobiłam sobie na nim zdjęcie i... dalej lenistwo :3
W ogóle się nie przejmuje człowiekiem na grzbiecie. Całkowity spokój 😉
Ciekawe jak będzie się zachowywał kiedy ktoś będzie chciał na nim ruszyć...
MiLLi kurczę, dopiero jak na nim siedzisz to widać, jaki to kawał bydlaka  🤔
Zad mu się ledwo na zdjęciu mieści  😀
A kiedy zaczynacie jakąś większą robotę pod siodłem?
amatt kobyłka cudna  😀
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
24 marca 2014 21:38
Najpierw muszę ogarnąć kogoś kto go dobrze ujeździ 😉 Ale ogólnie to jakoś jesienią tak trochę, żeby w miarę ogarniał czego się od niego będzie oczekiwało i dopiero jak skończy 4 lata to normalnie na nim jeździć. Jakoś mi się nie śpieszy, 2 lata już czekam :3
Pode mną to wygląda jak koń zimnokrwisty prawie 😀
MiLLi ale kawał konia ten twój młodzik. Moja jest z 30 maja wiec jeszcze trochę do świętowania.

Fokusowa dzięki taki jeszcze tyczkowaty dzieciuch, ostatnio ciężko przechodzi zmianę trzonowców i trochę bidnie wygląda. 😀
trochę mnie tu nie było, więc wrzucę coś świeżego.
taaak mi kobitka rośnie  😜
Ktoś z Was będzie w Starogardzie na próbie dzielności klaczy trakeńskich 13 kwietnia?
Ja będę w Starogardzie, a co wybierasz się?
ash   Sukces jest koloru blond....
28 marca 2014 15:11
No muszę 🙂
Wczoraj minęło nam 7 lat razem. 💃
7 lat temu pojechałam do SK Różnowo i zakochałam się w niewyględnym karym, niespełna dwuletnim ogierku.
Pamiętajcie,że marzenia trzeba spełniać  💘
.
Louisa tak, z kobyłą. Mam już lekki reise fieber 😉
Bombal z tą panną o której pisałaś?
Będę standardowo z aparatem  😉
ma ktoś listę klaczy, które będą brały udział w próbie w Stadzie?
Tak, z tą 🙂 Niestety, ja zielona w te klocki zupełnie, nie wiem, gdzie co sprawdzić- wszędzie dzwonię lub mailuję i się upierdliwie dopytuję 😉
Wstawiam mojego już prawie 2 latka, 9 kwietnia urodzinki 😉
Mój koń oszalał - trawa wyszła i jego mózg zrobił "papa pańciu, ja teraz jem i nie interesuje mnie, że chcesz moje zdjęcia z głową w górze wisząc na drugim końcu uwiązu"  🤣



MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
31 marca 2014 18:16
Fokusowa - cudowny ! Bardzo w moim typie 😉

Puszyste w weekend:
MiLLi dzięki  :kwiatek: Cieszę się ostatnimi chwilami konia mniej więcej w dobrej kondycji, bo zaczyna się "wiosenny szał rośnięcia" i zaraz straaasznie schudnie niestety, więc jego wizerunek nie będzie się nadawał do publikacji  🙄
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
31 marca 2014 19:11
a ile on już ma w kłębie? chyba nie urośnie tyle co w tamtym roku? czas już zwolnić 😀 może w teraz tak nie schudnie 😉
Raczej skoczy znowu dużo, bo teraz już w przeciągu 2 tyg 4 cm przybyło w kłębie  😵
W tej chwili ma 154 mniej więcej w kłębie i jakieś 157/158 ma zadek, ale on późno dojrzewający jest, a rodzice po 170 mają, wszyscy mówią, że zapowiada się na sporego, łeb ma full i widać jednak, że nie zamierza przestać rosnąć (i niech rośnie, ja mam 178 cm i fajnie by było jakby te 168-170 miał, tylko może niekoniecznie tyle na raz), na zdjęciach nie wygląda, ale w rzeczywistości to straszny dzieciak jest jeszcze, nie mam pojęcia czemu na zdjęciach wychodzi tak dorośle 😉
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
31 marca 2014 20:00
Mój jak kupowałam- rok i 3 miesiące to miał 147 cm ale facet słabo karmił ;c  teraz ma 3 lata i ok 165-6 cm, ale jak jajka mu zeszły dokładnie tydzień przed 2mi urodzinami to może on też z tych późno dojrzewających i może jeszcze urośnie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się