Westernowa Rewia Mody

.
Livia   ...z innego świata
11 października 2015 19:09
Muchozol, tak sobie potem pomyślałam, że dla was pewnie będą te wodze za krótkie, no i one faktycznie są bardzo "pod ogłowie". Nabytkiem się pochwalę jak tylko mój koń znormalnieje i pogoda się wyprostuje - póki co na jutro zapowiadają u nas śnieg 😵
.
Muchozol, do normalnych mozesz doinstalowac np srebrne zakonczeia takie jakie sa np. do paskow w oglowiu 🙂
mozna to bez problemu kupic
.
Livia   ...z innego świata
12 października 2015 08:39
Muchozol, niestety śnieg... Od rana już u nas sypie. Makabra... jak tylko pogoda się jakoś wyprostuje, to zrobię, obiecuję 🙂 I będę czekała na twoje 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 października 2015 09:15
skusiłam się  🤣 , właśnie doszedł
Muchozol,
http://wwrshop.pl/pl/p/Skuwka-do-oglowia-701C/1288
mam takie.
caly zestaw zresztą. jakosc taka, ze chcialam oddac, ale nie dali mi. zreszta sklep dalej mi kasy nie oddal ....
nieuczciwi na maksa, ale wiesz czego i pod jaka nazwa szukac
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 października 2015 11:52
Muchozol taki zwykły z niższej półki na moje leśne wyprawy wystarczy http://allegro.pl/pad-westernowy-4-cm-z-regulacja-klebu-100-natural-i5698863626.html?ref=mainpage-observed
Napatrzyłam się na te wasze lansiarskie cuda i zachciało mi się coś zmienić więc przechodzę w jesienne kolory  🤣 .
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 października 2015 12:26
zdjęcie dopiero w niedzielę jak pogoda pozwoli  😉 .
Livia   ...z innego świata
12 października 2015 13:10
Muchozol, teraz to już "tylko" deszcz 😉

Euforia, fajny ten pad, chociaż zamówiłabym trochę weselszy kolor 🙂 Ciekawa jestem zdjęć na koniu 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 października 2015 13:19
Livia tym razem chciałam kolor dobrać do siodła będzie pasować do wszystkiego co na siebie założę  😁

edit:
skoro za oknem taka fatalna pogoda to zapytam westernowców , jak sobie radzicie zimą jeśli chodzi o dolne partie ciała bo górne to wiadomo kurtka załatwia sprawę. W  samych dżinsach zdecydowanie za zimno. Zastanawiam się nad kupnem spodni narciarskich. Widziałam też w necie ocieplane dżinsy ale nie wiem czy nie lepiej narciary.
Muchozol, to do jurewicza się zgłoś. ona takei rzeczy w srebrze robi. no albo zlotnika faktycznie.
Livia   ...z innego świata
12 października 2015 16:47
Euforia, ja jeżdżę w ocieplanych bryczesach albo softshellach - bardziej zależy mi na cieple niż na looku 🙂
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 października 2015 06:55
ok, to muszę się zaopatrzyć tej zimy w jakieś porządne ciepłe spodnie bo te z zeszłego roku już trochę zmęczone życiem.
Muchozol widziałam kiedyś te ocieplane leginsy ale nie pomyślałam, że mogą sie sprawdzić na koniach.
Livia softshelle masz jakieś ocieplane?
ja jezdzilam juz w leginsach (zwyklych ale i ocieplanych) i na to czasem sztormiakach (kurtce zresztą też) - sprawdilo sie super. teraz też bede. wygodnie, a nie przewiewa, nie moczy, oddycha... w klasyku bym sie bala troche - ze slisko, że coś tam, ale w west jest super.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 października 2015 10:15
Livia   ...z innego świata
13 października 2015 10:26
Euforia, softshelle mam z Yorka - model Freezy, bardzo fajne. W super mróz i tak się zawsze zmarznie, ale one mają przyjemny, ciepły materiał od środka i całą zeszłą zimę w nich spędziłam.
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 października 2015 13:49
Muchozol a nie powyciągały sie na kolanach i pupie?
Livia cena powalająca jak dla mnie, to chyba zostanę przy opcji spodni narciarskich na wielkie mrozy ,  a na okres przejściowy leginsy z misiem od spodu lub spodnie na leginsy jak dalej będę marzła  😁
.
Livia   ...z innego świata
14 października 2015 07:48
Euforia, cena jak cena, to najtańsze bryczesy softshellowe 😉 A wygoda w porównaniu do spodni narciarskich czy miliona warstw spodni jest dużo, dużo większa.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 października 2015 09:14
Livia wiem , że czasem lepiej zainwestować no ale jeszcze nie teraz.
A do takich leginsów to jakies podkolanówki żebym śmiesznie w westowym siodle nie wyglądała  😁
i jak o tym pomyślałam to mi sie ten obrazek przypomniał


zdecydowanie stawiam na west  😁
Livia   ...z innego świata
14 października 2015 14:54
Euforia, widziałam ten obrazek i cóż mogę rzec... w pełni się zgadzam! 😎 😁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 października 2015 11:56
Karolass piękne nowe nabytki
ja właśnie poluję na owczą skórę żeby zrobić ocieplenie pod mój tyłek. Mam już coś na oku  🤣
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się