Westernowa Rewia Mody

Euforia_80, wiertarka 🙂
bazyl, tym bardziej gratuluje 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 kwietnia 2016 08:52
[quote author=horse_art link=topic=96809.msg2532548#msg2532548 date=1461224504]
Euforia_80, wiertarka 🙂

[/quote]

no tak, jakie to proste , dzięki  😉
Wyjmowany horn? muszę przyznać,ze pierwszy raz słyszę, że takie są rozwiązania w siodłach 🙂 ale całe życie człowiek się uczy  🤔
Bardzo fajne to Twoje siodło. A jeździłaś już?  🏇 jaka opinia? 🙂

Pewnie, że wyjmowany!

Horn z miękkim łękiem tworzy całość, a z twardym występuje ta sama zasada.
Jeżeli wyjmujesz to pozbywasz się tego dodatku.

Jeździłam już.
Jak na razie mam same dobre opinię. W siodle nie siedzi się szeroko, mam wręcz dziwne wrażenie, że jest węższe od mojego starego Big Horna.
Mega wygodne. I co najważniejsze, nie przesuwa się na grzbiecie ani nie okręca.
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2016 17:30
bazyl, dzięki za wyjaśnienia, czyli dobrze mi się kojarzyło 🙂

.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 kwietnia 2016 14:03
Muchozol turkus śliczny, szkoda że ja przy kasie nie jestem  🙁
.
Niech no ja wygram te 15 baniek to się skończą dylematy co do stylu jazdy... 😜
Piękny ten turkusowy!  😍
Euforia ja dziury w fenderach dorabiałam takim rozgrzanym "dłutkiem" coś jak śruba tylko bez gwintu. I teraz właśnie muszę dorobić w pasie popręgowym też 🙂 Ale na to żeby to robić wiertarką to nie wpadłam xD
.
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2016 19:40
Muchozol, a ja się sama teraz zdziwiłam, bo mnie się żaden nie podoba 😲 Chyba trochę za pstrokate dla mnie 🙂 No i kwestia ceny... mam nadzieję, że u Muchy wszystko ok?
.
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2016 09:31
Muchozol, sama jestem w szoku 😀 Ale dla portfela to dobrze. Za Muchę trzymam mocno kciuki!
.
Widzieliście nowe pady w HorsePassion 😜? Żeby były dłuższe. Ale kolory genialne i tak:
- szaro-niebieski
- czarno-niebieski
- turkusowo-niebieski, mój faworyt 😁.

Kurczę, może jeden mi się podoba.

Chyba mam spaczony gust!
.
horse_art ja w temacie "wiercenia" dziurek w skórze 🙂 Jakich używasz wierteł? Do czego? Drewna? 🙂
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2016 12:44
maluda, piona, mnie też te wzory nie porwały 🙂

Za to ostatnio mam znów fazę na ogłowia, marzy mi się takie do codziennej roboty 🙂 I z pasującym napierśnikiem 😀
Livia bardzo lubię te concha które są przy ogłowiu 🙂 Znajoma ma taki komplet przy swoim siodle i prezentują się ślicznie <3
.
Livia   ...z innego świata
28 kwietnia 2016 10:58
Nique, mnie tak samo się bardzo podobają, takie delikatne 🙂

Muchozol, tak na codzienne jazdy idealny, stonowany komplet 🙂 Wodze i resztę macie już wybrane? Czy się rozglądacie? 🙂
.
Livia   ...z innego świata
02 maja 2016 18:20
Chyba jeszcze nie wrzucałam tu naszego stypowego padu 🙂 Nie pamiętam firmy, ale sprawuje się całkiem fajnie.



.
Stypowy? Jak dla mnie całkiem przyjemny 🙂 Sama się zastanawiam nad czernią dla młodego, chociaż wpadł mi w oko ostatnio kremowy Diamond Wool. Jednak teraz jak o nim myślę to nie pomyślałam że mam "kremowego" konia więc pad może się zlać z jego sierścią xD
.
Livia   ...z innego świata
03 maja 2016 08:48
Muchozol, dziękuję 🙂 Ja tam jednak wolę trochę koloru, ale nie jest źle, jeden taki stonowany pad też nam się przyda 🙂 Chwal się koniecznie ochrami! Super Musze w tym czarnym, u was też siodło się mocniej odcina i jest ten kontrast, nie jest tak całkiem "martwo" 🙂

Nique, na twoim czarny będzie obłędny! W jasny krem bym nie szła, bo faktycznie może się mocno zlać.
.
Livia   ...z innego świata
04 maja 2016 07:48
Muchozol, świetne te ochraniacze, wyglądają na takie nie do zajechania 🙂 Fajny pomysł z dwoma łyżkami, wcześniej takich nie widziałam nigdzie.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się