konie małopolskie

Sukces ur. 2005 po Saganek
Dava   kiss kiss bang bang
28 lutego 2011 13:38
Sukces ur. 2005 po Saganek



ile te przeszkody mają?  🤔wirek:
Myślę ,że jakieś 120-125cm.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 marca 2011 15:46
leonek bardzo fajnie Twój ogier skacze.

Co tu tak cicho się zrobiło?  😉 Wstawiajcie jakieś zdjęcia 🙂

Kochany Siwusek  😍

Katharina futro na ganaszach wymiata  🤣
Katharina dawaj więcej! 😉

To i ja swoje kluski wstawię:


og. Kaprys młp (Hebab o - Kolia sp/Modest młp)








og. Korund młp (Krym młp - Kolia sp/Modest młp)




kl. Kolekcja młp (Berberys xxoo - Kolia sp/Modest młp)




Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 marca 2011 16:19
krysiex213 hahaha padłam :P Strasznie zarosła i teraz nierównomiernie to wszystko schodzi 🙂 Ale wcześniej nawet tego nie zauważyłam  😁

breakawayy  nie mam więcej  😕  No może co najwyżej takie, wycięte z filmiku ale nie będę nimi wątku więcej zaśmiecać:




Ale teraz wiosna przyszła więc myślę, że uda się wyciągnąć do stajni kogoś z aparatem  😀iabeł: btw Kaprys POWALA  😜  strasznie widowiskowy jest  😉
Nadrabia charakterek wyglądem  😁. Wiercidupa, który nie potrafi ustać choć chwili w miejscu, musi łazić, coś mymlać, kogoś skubać. Chociaż nie powiem - rozkosznie wygląda biegając z patykiem w pysku, jak piesek  😂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 marca 2011 16:23
widać po zdjęciach, że kombinator z niego  😉
breakawayy jak tak patrze na takie hebaby to Arioso od razu wydaje mi się taki...niehebabowy :p

błotne szaleństwa z zeszłego tygodnia. Aktualnie uchwycenie Bonnarda bez towarzystwa "synka" podchodzi pod nierealne 🙂 tak więc
Bonnard mlp (Atut/Vis Versa & Bona/Oregon) oraz Jantar FM mlp (Arioso/Hebab & Jurga/Dryg)









hihi Ty wiesz co ja o Bondziu myślę  😜
a czemu Arek niehebabowy? ;p
bo większość hebabów jest taka jak żuczki, taka zbita, masywna, nie za wysoka, a Aruś to bardziej taki patyczak albo modliszka  😂
Naszło mnie na małe zestawienie 🙂

kl. Kolia sp (Modest młp - Kalina młp/Markiz wlkp)
[img width=800 height=407][/img]

kl. Kolekcja młp (Berberys xxoo - Kolia sp/Modest młp)
[img width=800 height=300][/img]

og. Kapitał młp (Berberys xxoo - Kolia sp/Modest młp)
[img width=800 height=300][/img]

og. Kobalt młp (Hebab o - Kolekcja młp/Berberys xxoo)
[img width=800 height=412][/img]

og. Kaprys młp (Hebab o - Kolia sp/Modest młp)


kl. Kwestia sp (Hebab o - Kolia sp/Modest młp)
[img width=800 height=407][/img]

og. Korund młp (Krym młp - Kolia sp/Modest młp)
[img width=800 height=423][/img]

edit: zmniejszenie rozmiaru zdjęć 😉
Kaprys jest boski , a rzadko podobają mi się śiwki
krysiex213
Świetny jest Twój młodziak ! Rośnie w oczach  😜
bo większość hebabów jest taka jak żuczki, taka zbita, masywna, nie za wysoka, a Aruś to bardziej taki patyczak albo modliszka  😂


Dokładnie. Hebaby to takie klocuszki - potęzna szyja, krótki mocny grzbiet.
Pełny brat Arioso - Arsenał jest taki pół na pół.

breakwayy
Njabardziej mi sie podoba zmiana Kaprysa 🙂
Jka to jest, że Kwestia jest sp, a Korund młp?
armara pytaj w związku  🙄 ciekawsze jest to, że Kaprys to pełny brat Kwestii, a Kaprys jest młp, Kwestia sp 😉. Tłumaczono nam, że zmieniły się kryteria bleble, a sami w sumie nie wiedzą o co im chodzi.   😂
o, ja też mam zwierza po Hebabie. krótki, zwięzły i na temat 😎
(foto z LZHK)
Assad (Hebab o – Assunta po Kwartet xo) ur.2006

kupiony w SK Janów Podlaski. na zdjęciu chyba czterolatek z ZT. nie mam żadnego ładnego własnego zdjęcia 😁.
narazie jestem zachwycona.
mój kowal kuje w Janowie i mówi, że dobrze, że Rudy nie wdał się w ojca, bo w stadninie robiono loterię, kto będzie robił Hebaba. podobno diabeł wcielony 😎.
To jest zdjęcie z Białki z preselekcji kwietniowej.
w Janowie i mówi, że dobrze, że Rudy nie wdał się w ojca, bo w stadninie robiono loterię, kto będzie robił Hebaba. podobno diabeł wcielony 😎.


Że Hebab diabeł wcielony? Proszę, większej bajki nie słyszałam  😁. Miałam przyjemność obcować z tym koniem przez pewien czas i zapewniam, że to oaza spokoju 😉. Dało się z nim zrobić dosłownie wszystko, jeździłam na nim na oklep przy klaczach, a koń nawet na nie nie spojrzał 😉. Również słyszeliśmy, żeby na niego uważać, bo gryzie, kopie i takie tam, ale koń zwyczajnie oddawał, jeżeli został uderzony 😉. Kwestia podejścia 😉.



(w 11 sekundzie mijam boks grzejącej się klaczy 😉 )
a widzisz. no to mnie wrobili 😉
Chociaż może i tak być, bo poprzedni dzierżawca straszył nas, że kopie, gryzie i że strach podchodzić. A on zasadzał się na naszego Jerzego wtedy, kiedy ten szedł do niego z batem (jak chciał go np zagonić do boksu, wystarczyło, że bat miał, a koń walił z zadu i rzucał się z zębami). Więc może i dla niektórych był koniem-mordercą 😉.
ankers daj maila to Ci wyślę kilka fot Assada z kwalifikacji z ZT 🙂


No przecież Arioso to też koń morderca...legendy o nim chodzą i ludzie dzieci straszą...  😵
Właśnie tak powstają plotki   😉. A Arek to już wgl mega koń-morderca, chodzący z kolegami na padok ogier-zabójca  😁.
Tak samo nasza siwucha zabija wszystko co się rusza - a on po prostu lubi biegać i ma w sobie nadmiar energii, który musi z siebie wybrykać 😉. A jak leeeeeci do kogoś jak mała torpeda, jak zobaczy kogoś wchodzącego na podwórko wcale nie oznacza, że ma złe zamiary - chce się tylko pokiziać  😁. Czasem tylko zdarzy mu się odkręcić dupką i się nią pochwalić  😁

A zdjęcia z kwalifikacji dawaj tutaj, gdzie tam na maila!
Tylko że o Siwym nie chodzą opowieści że ma ofiary śmiertelne na sumieniu  😁
Tak tak ale ogiery są złe. Bońdzio teraz wziął w adopcję 10 miesięcznego źrebaka. Przyjechali kupcy, chcieli go obejrzeć no to trzeba było obu wypuścić bo mały bez Bondka nie wyjdzie.

- Pani a ten łogierek to ile ma miesięcy??
> 10
- Cooo!!?? i jeszcze przy kobyle??!!  😂
Do Dava, to są normalne wysokości w konkursach dla koni  6 -letnich 120-130. A Sukces regularnie uczestniczy i wygrywa zawody ogólnopolskie w swojej kategorii.
A chore to jest to

A  to kolejny mój wychowanek a raczej wychowanka, ciekawe co z niej wyrośnie, półsiostra og. Sukces
Klacz Suita po Dionizos


Zrobiłam jeszcze takie zestawienie. Ależ się ten koń zmienił  😲. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że uwielbiam patrzeć jak koń się rodzi i dojrzewa  😜

[img width=640 height=720][/img]

i link do dużego:

a widzisz. no to mnie wrobili 😉


Wrobili, wrobili sam Assad w ZT też grzecznitki był 😉

break
Łoo matko jaki on paskudny był, futro, brzuchol szyja jakaś taka niewyraźna  😂
Pamiętam go właśnie jako takie brzydkie kaczątko - pokraczne to było, krzywe, miał taką śmieszną, kucykowatą główkę, zarośniętą  😁 no był taki kucysiowaty-przytulaśny puchatek  😁
normalnie jak brzydkie kaczatko a teraz łabędź  😍
[quote author=ankers link=topic=98.msg944106#msg944106 date=1300657316]
a widzisz. no to mnie wrobili 😉

Wrobili, wrobili sam Assad w ZT też grzecznitki był 😉
[/quote]

no właśnie, misiek jakich mało. najmłodszy z moich koni, a najbardziej dojrzały i najodważniejszy. i straszny pieszczoch 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się