PatrycjaSzlachecka

Konto zarejstrowane: 22 listopada 2018

Najnowsze posty użytkownika:

Bryczesy
autor: PatrycjaSzlachecka dnia 01 lutego 2019 o 14:12
Hej słuchajcie a miał ktoś okazję już testować nowe zimowe legginsy od True Rider? Ponoć na Cavaliadzie miały premierę. Na sklepie mało zdjęć, bo ponoc dopiero sesję robią ale model identyczny jak letni tylko z polarem. Możecie coś podpowiedzieć.Są ciepłe?

Wczoraj mi przyszły te https://www.truerider.eu/kategoria/bryczesy Wydają się spoko. Nie zmarzłam, zobaczymy czy dadzą radę przy -10  🙂
telefony komórkowe
autor: PatrycjaSzlachecka dnia 28 stycznia 2019 o 13:20
Odnośnie Xiaomi... W podobnym budżecie o wiele bardziej polecam polską firmę Kruger&Matz  😉 Mam teraz Live 7s i to mój 3 telefon od nich
wasze ulubione seriale
autor: PatrycjaSzlachecka dnia 28 stycznia 2019 o 12:35
Mi się podobał Sex Education, rzadko kiedy śmieję się na głos na filmach  😀 Z Netflixowych produkcji polecam jeszcze Pachnidło.
Kryta ujeżdżalnia
autor: PatrycjaSzlachecka dnia 28 stycznia 2019 o 09:27
Generalnie wszystkie blachy, okleiny bardzo szybko się odkształcą. Jak już ktoś chce inwestować w lustra, to tylko szklane, inaczej po prostu szkoda kasy. Zawsze można ograniczyć się do jednej krótkiej ściany. Popytałabym się o wycenę u okolicznych szklarzy.
Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)
autor: PatrycjaSzlachecka dnia 28 stycznia 2019 o 09:20
Ma ktoś z Was bryczesy zimowe od True Rider? https://www.truerider.eu/kategoria/bryczesy Rozmiarówka wypada standardowo, czy brać mniejsze/większe? Polecacie ten model?
Operacje plastyczne
autor: PatrycjaSzlachecka dnia 25 stycznia 2019 o 13:35
Po 3 miesiącach będziesz mogła jeździć konno w dobrej bieliźnie sportowej  😉


CIACH : ogłoszenie !!!


[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Rejestracja po to by reklamować coś co nawet nie dotyczy tego postu... no proszę! Trochę więcej inteligencji!
I to reklama w pierwszym poście...

Prosze przeczytać regulamin forum + zastosować się i nie kasztanić!

DodoMod
[/center]