sklepy internetowe

ash   Sukces jest koloru blond....
13 maja 2011 14:56
Makrejsza, nie tylko Ty masz pecha! Ja czekałam ponad tydzień na paszę. Co prawda podobno nie była to wina samego Stefanidisa co dostawcy paszy, ale mało mnie obchodzi z jakimi kurierami współpracują!
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
13 maja 2011 15:07
No to super. Kurczę, ja mogę poczekać na paszę, nie ma sprawy, ale niech sprzedawca o tym rzetelnie informuje, akurat zamówiłam paszę "na gwałt", bo straciłam trzy worki granulatu...
Ktoś zamawiał w "EQUITOM"  👀

czy ATOS ma w końcu darmową przesyłkę niezależnie od ilości ?Strona jest dla mnie mało czytelna pod tym względem . Jak jest z realizacjami zamówienia ?
Dramka nie zamawialam,ale znam bdb sklep
problemow nie powinno byc🙂
ja polecam animalie i dobry-kon,ktorego po prostu uwielbiam
Szuwar: Zamawiałam ze sklepu Atos worek paszy i napisano mi, że wysyłka (kurierem Opek) na terenie całej Polski niezależnie od zamówienia jest darmowa.
Ja nic za nią nie zapłaciłam 😉
atos.sklep.pl Polecam :kwiatek:
amazonka89 dzięki 😉 właśnie dostałam wiadomość też od samego sklepu - przesyłka free  🙂
[font=Verdana]-[/font] dla sklepu GIDRAN
Czekałam na towar półtora miesiąca, ostatecznie anulowałam zamówienie. Zupełny brak profesjonalizmu.
A co sądzicie o sklepie www.nachalnareklama.pl? Ja tam kupuję od ponad roku i nie narzekam. Starają się, jak czegoś nie mają to sprowadzą lub zaproponują zamiennik. Ostatnio wprowadzili sporo nowości!! Mi spodobał się nabłyszczacz o złotym połysku. Zamówiłam, teraz wypróbuję - zobaczymy  🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
17 maja 2011 16:06
dwa wielkie plusy.
+ equiversum - zamówiłam elektrolity dość drogie, a w tym czasie okazało się, że koń nie może chodzić pod siodłem - zadzwoniłam z prośbą o anulowanie transakcji - mimo, że specjalnie sprowadzili te elektrolity, Pani się zgodziła i jeszcze zapraszała ponownie 😅
+ animavet - jako jedyni z chyba 20 sklepów jakie obdzwoniłam mieli preparat, którego nawet w hurtowni nie można teraz dostać
Proti   małymi kroczkami...
19 maja 2011 12:52
Niestety - dla equishopu, a szkoda, bo miałam o nich dobre zdanie.
polecam wszystkim sklep www.konik.com.pl  właściciele chętnie współpracują z klientem,  zdarzało mi się szukać nietypowych rzeczy których nie było w ofercie sklepu i za każdym razem sprawa została pozytywnie załatwiona 🙂    zawsze szybka wysyłka i dobry kontakt

    polecam również filie tego sklepu www.sklep-zebra.pl   
A co sądzicie o sklepie www.kegle.pl?

są spoko ;-) a całkiem serio - już pisałam w tym temacie - jeden z szybszych i milszych sklepów w internetowym wyborze i rzeczywiscie ceny przyjazno moco ;-)
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
24 maja 2011 18:01
plus dla animalii 🙂
znacie jakieś tanie czeskie strony internetowe?  🙂
plus dla animalii
wielgasny plus dla dobrykon i naszej minerwy 😅 :kwiatek:
+ i - dla GNL.
- za to, że często wrzucają na stronę towar, którego nie mają w magazynie.
+ za to, że jak nie mają to dzwonią i da się wszystko uzgodnić 😉
ogloszenie w niewlasciwym watku.
dodatkowo uzytkownicy z nazwa sklepu w nicku moga wypowiadac sie tylko w ogloszeniach, inaczej podpada to pod reklame na forum. prosze przeczytac regulamin. do administratora mozna zglosic zmiane nazwy uzytkownika, jesli chcesz wypowiadac sie w innych watkach niz ogloszeniowy.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu+ reklama
Od 8 maja czekam na 2 worki paszy ze stefanidisu... Koszmar..  Daje im czas do wtorku.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 czerwca 2011 21:01
Crazy, nie to, że ich bronię, bo moje drugie zakupy u nich były najprawdopodobniej ostatnimi 😉 Ale może do nich zadzwoń - moje pierwsze zamówienie zostało tak uszkodzone przez kuriera, że ten postanowił go nie dostarczać, natomiast "zapomniał" o tym poinformować sklep. Po tym jak zadzwoniłam przesłali mi zamiennik (droższy) zamówionej paszy na swój koszt.
Nie Ty jedna masz problem z zaopatrzeniem od nich.
Ostatnimi czasy to zakrawa już na farsę a nie handel.
Towar "w magazynie" a ja czekam 4 tygodnie i nadal go nie widać  👍
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 czerwca 2011 21:07
OMG ja na szczęście czekałam tylko tydzień...
crazy
Jakoś się nie dziwię. Czekałam na musli które było w magazynie 1,5 miesiaca. Nie mogłam sie dodzwonić a na moje upierdliwe maile nikt nie raczył odpowiedzieć. Po miesiacu zrezygnowałam z zamówienia, bo klient sie rozmyslil w tym czasie. Jakie bylo moje zdziwienie jak pół miesiaca później zapukał do mnie kurier z paszami   👀 Nawet nie potrafili sie wytłumaczyc czemu to tyle trwało itp :/ Nigdy więcej.
polecam www.konik.com.pl  ekspresowa wysyłka, dobry kontakt, wszystko da się ustalić, dopytać, dostaje się wszystkie potrzebne informacje dotyczące danej rzeczy  😉
hej widzieliście stronę internetową sklepu z Sopotu,mają też sprzedaż internetową
warto tam zajrzeć i poszperać trochę 😉 www.icn-pasaz.pl mnie się podoba
a co wy sądzicie 😉
Ja w GNL zamawiałam ochraniacze, które były mi potrzebne w konkretnym kolorze, oczywiście nie dostałam ich, podobno mieli wysłać maila z ochraniaczami podobnymi to tych zamawianych przeze mnie, ale maila nie dostałam..
Całe szczeście takie same i w dodatku tańsze były u mnie w Toruniu w Na koń'u (www.konik.com.pl), kupiłam tam, a z GNL odesłali pieniądze na konto 🙂
czy ktoś zna może sklep www.koniczynka.eu - przymierzam się do zakupów a wcześniej nie natrafiłam na ten sklep...
Nie wiecie może, jak jest z zamówieniami ze strony Dodsona? Właśnie zamówiłam sieczkę, potrzebuję szybko bo koń ma przymusowy areszt chwilowo i obcinamy owies, dostaje tylko musli a nie chcę żeby głodował 😉

Wielki plus dla www.mksklep.pl - zamówiłam w czwartek glinkę, w piątek już ją miałam. Przesyłka jak widać, kontakt super i dobre ceny.
gnl.pl mnie irytuje dość bardzo ostatnio. już drugie zamówienie anulowałam. zamówiłam ochraniacze i kilka innych rzeczy czas oczekiwania od 10-14 dni... to czekam okazało się że ochraniaczy nie ma i nie będzie ( mimo to na stronie w ofercie widnieją do tej pory). zamieniłam na inne na które znowu musiałam czekać 14 dni żeby się dowiedzieć że ich nie ma. Niby sklep fajny mają duży wybór ale tylko na "papierze" w rzeczywistości połowy z tych artykułów nie są w stanie ściągnąć, albo trzeba czekać ponad 3 tygodnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się