Kącik Małolata...:D

A dzisiaj w dodatku burza  😉 Ale ten sam facet przewidział, że koniec świata miał być przed rokiem 2000 a jakoś jeszcze żyjemy !  💃 Może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  🙂
A to juz jutro koniec świata a nie w 2012???  👿
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 16:25
Kastorrra niestety. 😀
U kogo burza u tego burza ColoursLove u mnie smaży i parzy  🤣
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 16:31
U kogo burza u tego burza ColoursLove u mnie smaży i parzy  🤣


U mnie też gorąc że ja pierdziu.  😜
U mnie jest też ciepło, w zasadzie to duszno ale grzmi; a jak wracałam ze szkoły to leciały takie wielkie krople deszczu  😁
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 16:38
U mnie jest też ciepło, w zasadzie to duszno ale grzmi; a jak wracałam ze szkoły to leciały takie wielkie krople deszczu   😁


Pozazdrościć  😍
[quote author=ColoursLove link=topic=30353.msg1016141#msg1016141 date=1305905745]
U mnie jest też ciepło, w zasadzie to duszno ale grzmi; a jak wracałam ze szkoły to leciały takie wielkie krople deszczu   😁


Pozazdrościć  😍
[/quote]

Dziękuję, nawet mi się do domu nie spieszyło 😀 ,ale tą duchotę mogło by rozwiać  🙁
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 16:57
a ja się przeziębiłam. :/
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
20 maja 2011 17:02
koniec świata ?
Spędze przed laptopem 😁
Z polskiego dostałam dziś 2+ 😁 miałabym 4, ale zrobiłam 3 ortografy w jednym 5 wyrazowym zdaniu 😁
z W-Fu (Achtung !), 5 za aktywność fizyczną 😁 mniejsza o to że się ciągle przewracałam po odbijaniu piłki (siatka), pani wzięła to za 'wielką mobilizację i dbanie o punkty drużyny' 😁
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 17:05
koniec świata ?
Spędze przed laptopem 😁
Z polskiego dostałam dziś 2+ 😁 miałabym 4, ale zrobiłam 3 ortografy w jednym 5 wyrazowym zdaniu 😁
z W-Fu (Achtung !), 5 za aktywność fizyczną 😁 mniejsza o to że się ciągle przewracałam po odbijaniu piłki (siatka), pani wzięła to za 'wielką mobilizację i dbanie o punkty drużyny' 😁


To ja też się pochwalę 😁 Dostałam 6 z w-fu za bieg na 1200 m - czas 2.41 😀
Z polskiego mam jedynkę za brak ćwiczeń i z matmy 1+ ! 😀 Jestem mistrzem w matematmie. 😁
A dzisiaj w dodatku burza  😉 Ale ten sam facet przewidział, że koniec świata miał być przed rokiem 2000 a jakoś jeszcze żyjemy !  💃 Może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  🙂


hehe czytałam gdzieś artykuł o jakiejś sekcie, która popełniła zbiorowe samobójstwo w Sylwestra 2000, ciekawe ilu takich będzie jutro?  😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
20 maja 2011 17:27
Hahaha 😀
Ja czytałam komentarze na onecie, komentarz jakiejś plastikowej barbie:
Ja się tam nie przejmuję, bo w to nie wierzę, ale i tak się będę bała o 18😲0 🙁
Haha 😀 😁
Edit: Zapomniałam o przecinku, Marysia w pierwszej miłości rodzi, wiecie ... Napięcie 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 maja 2011 17:38
Zauważyłyście, że jest 600 strona? 😎 🥂 🥂 🥂

jeszcze paru brakuje do zacnej liczby  😎
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 maja 2011 17:49
Jeszcze tylko 65!

buhahaha, teraz odliczanie na każdej stronie 😁
Mamy tylko dobę na wyprodukowanie 65 stron  😎
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 maja 2011 17:53
No to do roboty!
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 17:55
Dziewczyny. Co macie do słit plasticów? 😁 U mnie w szkole takich pełno :/ Jak miałam katalog eskadrona to one podchodzą i : o boshe jakie słoTkie koFFane koń$ie!  😵
Arroch To nie źle.. No nic zobaczymy (może) co będzie jutro.

Misskiedis Ciekawe ile nam to zajmie 🙂

Mysza No nie zapomniałam o pierwszej miłości  🤔 Trudno będzie powtórka. A tak jeszcze o tym końcu świata to powiedzieli, że o 18.00 ale jakiego czasu ?  😁 Dzisiaj mieliśmy geografie i pani stwierdziła, że jak to u nas trzęsienie ziemi ? W Polsce, na starym kontynencie i, że może od razu tsunami  ?

Heels No właśnie te słiitaśne dziewczynki 🙂 u mnie też się znajdą.

A ja się dzisiaj wymigałam od 1 z chemii.. Była kartkówka oczywiście kompletnie wszystko zapomniałam i podeszłam do pani z tą kartkówką na przerwie (całą godzinę to pisaliśmy) i nic się nie odezwałam a pani do mnie widzę, że nic nie napisałaś? A ja tak, bo nic nie kumam z tych reakcji... Pani mi wytłumaczyła i kazała to zaliczyć w przyszłym tygodniu. Uff  😀
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 18:09
A ja się dzisiaj wymigałam od 1 z chemii.. Była kartkówka oczywiście kompletnie wszystko zapomniałam i podeszłam do pani z tą kartkówką na przerwie (całą godzinę to pisaliśmy) i nic się nie odezwałam a pani do mnie widzę, że nic nie napisałaś? A ja tak, bo nic nie kumam z tych reakcji... Pani mi wytłumaczyła i kazała to zaliczyć w przyszłym tygodniu. Uff  😀


Ja mam nauczyciela od chemii który się na mnie zawiódł bo nic na sprawdzianie nie napisałam. 🙁
Muszę sprzątać w szafie a nie chcę mi się!  🤬 A po za tym sprawa z rodzicami... :/ Ale dajemy radę - jutro do koniska! A jeździcie skoki czy ujeżdżenie? 😉

Przepraszam, że bez sensu ten post jest - ni kupy ni dupy się trzyma...
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 maja 2011 18:23
Haha ale jestem z siebie zadowolona 😎. Przygniata mnie 10-cio kilogramowy kot siedzę przed laptopem i skończyłam lekcję z korepetytorką i przerobiłam fajnie kinematykę. 😎 A jutro mam OSTATNI trening 😜!
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 maja 2011 18:36
A ja byłam na treningu, było nawet.
No pomijając, że coś dziś mi nie szło ale jest git 😂
Jutro do Atlantyka 😍 😜
Będziemy skakać w sąsiedniej stajni, i jestem ciekawe czy te dieffcynki znów bedą mi się wpier...  🤬
U mnie też pełno plastików ale ostatnio jednej przywaliłam po prostu nerwy mi poszły za bardzo...
Zaczeła się wyśmiewać ze cnowersów nie nosze itp, że lodziara podeszłam walnęłąm i skończyła swoja gadke 😀iabeł:
A dziś wszyscy mówili, że ja wredna jestem itp.
😂
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 18:38
AtlantykowaPanna  :nunchaku: king brus lee. 😀 Ja nie jestem na tyle odważna - znajomi mnie nie obronią. wiem, że jak walnę taką blacharę to po lekcjach przyjdzie ich z 20 i mnie pobiją - nie mam szans. 🙁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 maja 2011 18:43
No ba^^
Ja Cie obronie co to taka 20, hahaha ja potrafię się iść i śmiać z nich na cały korytarz potem stoją i czekają żeby mi wpier.. a sie kończy an ich przeprosinach..
Może powinnam sie dać??
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 18:45
AtlantykowaPanna - ja jestem koścmi naciągniętymi skórą 😁 Ale przez te dzi... miałam limo. :/
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 maja 2011 18:48
ja też taka chuda.. Limo u mnie o nie ja sie nie dam.
Jestem pyskata to wiem ale jeżeli ktoś coś powie...
Np. mielismy zastępstwo na niemcu, no i pstrykałam długopisem bo cała klasa gadała on do mnie wtsał zaczął wyzywać od idiotek, debilek itp. i pociągnął mnie za bluzke do góry, a ja że co on jest mój ojciec ze nie am prawa mną szarpać ani drzeć sie na mnie, że jak chce mieć problemy to będzie miał.. 🤬
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
20 maja 2011 18:56
ja do mojej nauczycielki od fizyki która mnie nie lubi [ nawet bardzo ] - zaczeła mnie pytać na ocenę z tematu który miał być za tydzień - a że jestem bardzo pyskata to powiedziałam jej kilka słówek ciepłych [ nie do opublikowania ] .  😡
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 maja 2011 19:04
Też tak mam i to bardzo często..

Ja chce jutro....!!!!!! 😜
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 maja 2011 19:05
AtlantykowaPanna bo jest koniec świata? 😎
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 maja 2011 19:09
Nie bo do Atlantyka!  😍 😍 Mój mój mój!
Kto z Wawy lub okolic i chciałby pojechać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się