hucuły.

Wycinanka to rzeczywiście ma bandzioch! Ale ładny z niej koń, podoba mi się!
Law w sumie dopiero zaczyna sezon pastwiskowy, jeszcze brzucha nie widać, zobaczymy co będzie dalej.  🤣
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
24 maja 2011 15:52
Wycinanka taki brzuch ma przez cały rok  😁  😵
Jej...ja też mam taki brzuch, a trawy się nie chwytam  😂  Witce może tak nie wisi brzuch, bo jednak chodzi systematycznie 5 miesięcy, ale odkąd Wektor był odstawiony to sporo jej się "nadlało" tu i tam.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
25 maja 2011 22:25
Czytałyście, że ma grać Markowska i Kult?  😁
Markowska ...bleee
KULT  zaje...fajnie 🙂  😜
Huculska Ostoja- przyjeżdżasz z koniem do Sielca?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
26 maja 2011 10:30
Huculska Ostoja- przyjeżdżasz z koniem do Sielca?

heh  z  aparatem 😉
mam nadzieję , że  nic  mi  nie  wypadnie  ..
z  koniem  to  troszku  daleko , pojedziemy  na  ścieżkę  z  Wisłoką  do  Kurojad ( Olsztyn)

łatek z dzisiaj



polonez Oskar jeśli dobrze pamiętam jest karosrokaty czy myszatosrokaty?
kurcze nie wiem musiałabym w paszporcie zobaczyć, ale chyba gniado-srokaty  😁

A my w niedzielę jedziemy taką pokazową (z okazji festiwalu huculskiego) ścieżkę huculską. I w ramach treningu przed Sielcem  😉
A my w niedzielę oprowadzamy dzieci na koniku - też można to uznać za trening ( nerwów)

A tak nawiązując: nasze hucki stoją dokładnie vis a vis szkoły. Czy są na dworze, czy jadę na łąkę czy w teren to dzieciaki je widzą. A mimo to, że konie są tam już 3 lata za każdym razem słyszę piski radości dzieciaków  🤣 smiesznie było jak halę budowali obok szkoły i robotnicy oprócz głupiego pokrzykiwania typu: wio czy prrr, próbowali uzgodnić co to za rasa - otarło się nawet o araba  😂 ( wg miejscowych i tak jeżdże na źrebakach)
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
26 maja 2011 22:56
A my w niedzielę jedziemy taką pokazową (z okazji festiwalu huculskiego) ścieżkę huculską. I w ramach treningu przed Sielcem  😉


znaczy  się , że  w KOŃcu w  Sielcu  poznam Law ? 🏇  😜
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 maja 2011 08:11
Huculska Ostoja coś mi się zdaje, że już ją widziałaś, ale nie kojarzysz 😉
Była w Sielcu w 2007 roku, gdy przyjechaliśmy całą ekipą Likier, Lawenda, Wisienka i Narcyz (ale on z powodu kontuzji nie wystartował). I z tego co pamiętam wtedy Kamil jechał na Puchaczu 😉
Na płycie ja pokazywałam Lawendę, a ścieżkę jechała na niej Kinga.





Strucelka- fajna fryzura na pierwszym fotko 🙂 a Lawenda sympatyczna klaczka 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 maja 2011 10:52
marysia550 moja fryzura żyła wtedy własnym życiem 😀iabeł:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
27 maja 2011 11:15
marysia550 u nas 1 czerwca zjeżdżają się dzieciaki w ilości 150 sztuk  🤔 , a do prowadzenia koni tylko dwie osoby  😵

Do ścieżki muszę czekać, aż do Lipca, gdy zacznie się coś dziać na Mazowszu, ale w tą niedzielę jedziemy z dziewczynkami do Opoczna na wystawę 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
27 maja 2011 12:38
he  faktycznie  była  przypominam  sobie  ją  🙂
mam  chyba  nawet  ją  gdzieś  na  zdjęciach 🙂
niom  Kamil  jechał  w tedy  na  Pusiu 🙂

heh teraz  przynajmniej  poznam  Law  osobiście 🙂



heh, ciekawe czy się wszystkie spotkamy  😎 ja dziś wysłałam zgłoszenie. A jedziecie na ile dni?

Dziś zyskałam 99% porozumienia z Witką. Nigdy jeszcze tak super mi się nie jeździło, a wszystko dzięki temu, że założyłam wielokrążek. Nie jestem zwolenniczką patentów, ale jak mam do wyboru jeździć na zwykłym i walczyć lub założyć coś co pomoże to wybieram to drugie. Pięć miesiecy próbowałam nawiązać porozumienie na zwykłym i niestety nie udało się.
Mam pytanie do właścicielek hucułów - w jakim rozmiarze kupujecie ogłowia?
Ja coś nie moge wstrzelić się z rozmiarem - naczółek i nachrapnik powinny być od coba a paski policzkowe od pony 🙂.
Zdjęcie na temat - głowa Promyka 😉
kup coba i dorób dziurki na paskach policzkowych 🙂 Ja mam liona chyba z yorka dwa i jest ok. Ponadto mam poniakowe, ale nachrapnik zapina się ledwo ledwo, na najmniejszym łebku.
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 maja 2011 05:38
na jednego u mnie wchodzi poniak na drugiego też tylko naczółek i nachrapnik cob lepiej kupić coba tak jak mówi marysia
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
28 maja 2011 09:14
a można ścieżkę jechać na wielokrążku?
ma być ogłowie wędzidłowe, więc wnioskuję, że tak.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
29 maja 2011 13:26
marysiu to właśnie nie jest takie proste jakby się wydawało, bo np. pelhamy są zabronione, więc hm... właśnie jakiś czas temu zastanawiałam się jak patrzą na wielokrążek. ciekawe. Ja wczoraj wprowadzałam Wycinankę do wody. Zajęło nam to 2 godziny. Ośli upór.  😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 maja 2011 14:49
Od kiedy pelham jest zabroniony? 🤔
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
29 maja 2011 17:09
od zeszłego sezonu strucelko 😉
Mówię o pelhamie na którym jeździł Powiew np.
Nie wiem czemu, ale np. na kimblewicku startować można.
szumka- a to Wycinanka lepszy aparat od Witki 🙂 

Witolda na festynie zachowywała się tak, jakby nic innego w życiu nie robiła  😂
Szumka, ja w ubiegłym roku startowałam na wielokrążku.
Co prawda nikogo nie pytałam o pozwolenie, ale też nikt mi nie zwracał uwagi 🙂
ja to mam pojedynczy wielokrążek wiec w ogóle w oczy sie nie rzuca :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się