hucuły.

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 czerwca 2011 20:35
Szumka piramida? pierwsze słyszę. Ale bardzo prawdopodobne, że to górka. To w odniesieniu do przeszkód sielcowych? Jeśli tak to pewnie chodzi o tą dużą za karczmą.
bo właśnie spojrzałam na wyniki zeszłoroczne i tam jest, że między wodą a bramką była piramida- a ja te przejazdy widziałam i nie kojarzę- w każdym razie nie chodzi o ten kopiec szpiczasty :P
marysia550 ja też nie dostałam maila zwrotnego 🤔 gdzieś na dniach będą zgłoszenia do Hawłowic 

edit. Co to znaczy przy konkursie  skoków pisze Szwajcarski??
szwajcar  w normalnych zawodach skokowych to jest taki, że jedziesz osiem przeszkód (pierwsza faza), jak przejedziesz na czysto to od razu jedziesz dodatkowe ( druga faza)
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 czerwca 2011 21:18
marysia może to?

Strucelka- no może- ja nie wiem, ale tego też tam nie widziałam na próbie. Na dodatek nie ma tej przeszkody w wykazie...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 czerwca 2011 21:38
Co jak co, ale powiem Wam, że sielcowe przeszkody są chyba najsolidniejsze i najlepiej wykonane, tak odnośnie tematu przeszkód.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 czerwca 2011 12:48
Dostałam maila od kieleckiego OZHK, w którym piszą m.in.:

Wystartowanie w konkursie eliminacji będzie możliwe po wcześniejszym zaliczeniu zasadniczej próby wierzchowej (konie , które nie posiadają zaliczonej z wynikiem pozytywnym ścieżki nie mogą wystartować w konkursie eliminacji).

To znaczy, że mam na 10-letnim wałachu jechać próbę? 😁

Dostałam też w PDFie plik z zestawieniem ekip, szaleeeeństwo 😜
Gładyszów ma zamiar przywieźć 2 ogiery, 5 klaczy i 2 wałachy 😎
A Hawłowice 2 ogiery, 4 klacze i 3 wałachy 🙂 Ciekawe jakie ogiery, jak mi nie przywiozą Ola to im nóżki z du*ki powyrywam 😁
Od dawna chcę się odezwać w tym wątku bo mam całkiem pokaźne stadko hucułków, ale brakowało mi materiałów potwierdzających tę tezę 😉 W związku jednak z zamiarem sprzedania jednej klaczy pewnemu Panu z dalekiego zakątka Polski zrobiliśmy dla Niego film i myślę, że to dobry moment na przywitanie się z Wami w tym wątku 🙂

Tylko proszę mnie nie zlinczować za napis "na sprzedaż" na początku filmu - jak już mówiłam jest nią bardzo zainteresowany pewien klient, więc nie jest to ogłoszenie. A uważam, że film jest sympatyczny i pokazuje nieco klimat naszej stajni 😉



A propos ścieżek huculskich to chcemy tego lata zbudować własną - amatorską, więc przyda mi się wasza rada 🙂 Pozdrawiam wszystkich hucułkowców.
Strucelka- możesz mi przesłać ten PDF, bo dostałam tego maila, ale bez załącznika. Mój adres marysia550@op.pl

Atea- witaj 🙂 A szkoda, że do Poznania mam daleko 🙁
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
07 czerwca 2011 17:08
ponieważ strasznie się jaram Szumem i zakochałam się w nim po raz setny wstawię zdjęcia z weekendowych treningów z Kasią Kliczkowską 🙂

zdj. ANNA DESZCZYŃSKA😉
Zakwalifikowali mnie do Sielca  😅 Ja 12 czerwca jadę na amatorskie zawody w skokach ciekawe jak nam pójdze
Do zobaczenia w Sielcu 😁
Szumka94 Świetny konik  😉
Szumka94  💘 Szum profesjonalista!
My mamy u siebie jakieś podskoki 18 czerwca i chyba też pojedziemy (:
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
07 czerwca 2011 19:22
Rany, Szum toż to istne cacuszko!

Ja jestem przeszczęśliwa, bo dzisiaj miałyśmy pierwszy galop z Primą w tym roku! Strasznie pokracznie, ale sadziłą fule ogromne. Po prostu się w kobyle zakochuję, bo jest wspaniała! Trzeci teren i oczywiście miała takie chwile "och i ach", ale zadziwiała niesamowicie! Był tylko jeden wypłosz, jak wyleciały na nas szczęśliwe pieski. Wystraszyła się wtedy też stojąca nieopodal krowa  😁
Ale poza tym, jak Wolta po wypłoszu była nafukana i iść nie chciała, to Primka sama ruszyła naprzód. Koń miód! Super jej zrobił ten rok przerwy, zrobił sięz niej naprawdę niesamowity koń! Musimy sobie jakieś zdjęcia zrobić i zabrać aparat w teren. Dawno na koniu nie czułam się tak bezpiecznie jak teraz czuję się w terenie na Primie. Niesamowite, przyzwyczaiłam się do poschizowanego Płocha  😁

Pokochałam tereny na nowo!  😍
Szumka- jak dla mnie rewelacja!  😍

dziewczyny, która ma ten plik w PDF z Sielca i mi podeśle? maila wyzej podałam
marysia550 wysłałam  😉
bielanska- dzięki bardzo, doszło 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
07 czerwca 2011 20:16
dziękuję dziewczyny! Strasznie cieszą takie efekty i miłe, ciepło słowa  💘 💘 💘  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 czerwca 2011 21:05
Mam nowe zdjęcia małego bezimiennego bo nie mam pomysłu



Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
07 czerwca 2011 21:10
Ale jest ładny 🙂 Przypomina mi źrebaki po og. Gejzer
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 czerwca 2011 22:20
Z tego co wiem jest po ogierze Wers
śliczny łatek 🙂

moja Bela  😀

Kastorkowa,
przefajny. Ta grzywa prosi się o jakiś fajny wzorek 🙂.

Chciałam zapytać, czy ktokolwiek z posiadaczy hucułów jeździ w bezterlicówce? Podoba mi się filozofia tych siodeł, ale mam wrażenie, że na tak krótkich koniach mogą się nie sprawdzać - czy ktoś testował w praktyce?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
08 czerwca 2011 08:52

Buszując po internecie w poszukiwaniu ciekawych filmików trafiłam na profi-ujeżdżeniowego fiordinga, który wraz z właścicielką najwyraźniej zrobił ogromną karierę w kraju. A skoro fiordingowi się udało, to nie widzę przeciwwskazań, żeby udało się i hucułowi, tym bardziej, że na forum mamy co najmniej kilka takich potencjalnie celebryckich gwiazd  😀 Tak więc dziewczyny- do boju  🏇 a obiecuję, że będę kupować wszystkie książeczki o super-hucule i będę jeździć na pokazy  😅
marysia550 Dzięki 😉 Przypomniałaś mi, żeby zmienić dane z profilu bo już przeprowadziłam się z Poznania do Szamocina (ok. 90 km na północ) ale nie wiem czy to Ci nas przybliża 😉

Kastorkowa ale ma skubaniec piękną grzywę i ogon! Moje hucuły to wszystkie takie nudziarze: kasztany (które generalnie wśród hucułów nie powinny występować, no ale cóż, papier czysty), gniadosze, skarogniadosze...

polonez Bela bella - piękna! Ale ma długi pyszczek jak na hucułka 🙂

Przedstawię Wam jedną z naszych gwiazd - Gwiazdkę. Znosi wszystko: krzyczących niepełnosprawnych, niezrównoważonych początkujących, zwierzęta i bobasy na grzbiecie... Niestety ma papier 1/2 hc chociaż doskonale wiemy kto jest ojcem, tylko nie dostał na czas licencji - długa historia i nie do końca ją znam, bo mnie jeszcze na miejscu nie było.
Poniżej nasze tegoroczne hucułki z mamami: Pacynka, Gebo i Drzemka
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 czerwca 2011 10:54
Jupi! Wychodzi słońce! Bo u nas od rana lało i nawet grzmiało 😉 W całej PL słońce, upały a u nas burze i ulewy  😁
Więc za godzinkę wybywamy w kolejny teren  😍  Poodkrywamy dzisiaj jakieś nowe trasy. Mam nadzieję, że nas nigdzie burza nie dopadnie!
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
08 czerwca 2011 10:57
Maddie, jak to jest, kurka, możliwe, skoro godzinę drogi od Was NIE MA BURZ?!? Normalnie ciągle w telewizji słyszę, że na południu straszne burze są, a nas to omija wielkim łukiem  🙄 Może wszystkie burze Wy zabraliście  😂 ?
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 czerwca 2011 11:11
AleksandraAlicja no chyba  😁 Wkurzające okropnie, bo to widać jak naokoło chodzą wszędzie burze, wszędzie naokoło czarno i grzmi, a po chwili to wszystko przychodzi nad nas i jak zacznie walić to amen i cała chałupa (dosłownie) się trzęsie.

5 km od nas uderzyło w słup na pastwisku dla krów. Nie wiem co się stało, czy się zerwały linie czy co, w każdym bądź razie prądu nie odłączyli i 4 krowy się... smażyły. Nikt im nie pomógł bo nie wiedział i biedaki umierały w męczarniach...
AleksandraAlicja jaki ten fiord ma karczycho  😜
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 czerwca 2011 14:15
Było tak pięknie i się skończyło. Wasze wałachy też wywalili ze ścieżki w Sielcu? Jestem taka ZŁA  i OBURZONA (...)  👿 👿 👿 👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się