Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

kolebka Krakuszowice 600 zł.
Rubik, w Woli Batorskiej są konie z www.konie.sos.pl , ciekawe czy chodzi o to, czy coś innego 🙂
Czy któraś ze stajni w Krakowie lub okolicach uczy jazdy w damskim siodle ?  👀
Enii w Tabunie jest 1 damskie siodło, uczyć to oni napewno nie uczą ale pewnie można wsiąść i poprostu pojeździć.

W Bolęcinie jest też damskie siodło, Ania Rey i Gosia Witkowska jeździły swego czasu 'bardziej' (Ania była nawet z 8 lat temu w Chantilly na jakimś pokazie 🙂, na MP w Zakrzowie etc. ), ja aktualnie czasem wsiadam i staram się coś czytać, interesować. P. Mikołaj też ma jakieś tam pojęcie o tym jak należy siedzieć. Więc napewno mogłabyś wziąść i popróbować, jakbyś powiedziała że chcesz, nie sądze żeby był jaki kolwiek problem. Możesz pytać na PW jakbyś miała jakieś wątpliwości 🙂  Fajna sprawa.
dziękuję za wszelkie informacje  :kwiatek:
Zdecydowałyśmy się na Zelczynę, od lipca przeprowadzka 🙂
Zorilla dziękuję za odpowiedz. :kwiatek:  Jak tylko czas pozwoli na odwiedzenie Bolęcina to na pewno to uczynię a wtedy się do Ciebie odezwę.  😉
Fascynuje mnie od dłuższego czasu ta forma jeździectwa lecz niestety w naszym kraju mało jeszcze popularna  🙁
Kolebka w takim razie bedziemy sie widywać w terenie  😀
wisienka  a wy gdzie stoicie ?

My to tylko na spacerki w ręce, niemniej jednak chętnie poszwędam się po polach i lasach, bo z tego co słyszałam, to tereny są tam piękne  🙂
stoimy w Borku Szlacheckim u Pana Cyganika. To ja chetnie zawsze z kimś nowym się poszwendam ;D
hej kaktus to raczej nie to
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 czerwca 2011 20:46
Mam pytanie gdzie można kupić za naprawdę małe pieniądze drągi do przeszkód albo gdzie takie robią też za bardzo małą kwotę w Krakowie
Kastorkowa najtańsze drągi, to po prostu stemple budowalne. 3m długości za mniej więcej 10zł.
Trzeba tylko samemu okorować i pomalować.
Drągi toczone specjalnie do przeszkód są drogie i nie dostępne w Krakowie. Koszt 50zł plus transport.
Gagulec   Mistrz lokalny
12 czerwca 2011 21:37
Ja kupowałam stemple po 3,50 za jeden 🙂.
Popytaj po składach budowlanych i tartakach :kwiatek:
był ktoś może w Swoszowicach w weekend i ma jakieś zdjęcia?  🙂
Jankesiara ja byłam i mam foty, parę z L, więcej z P i N. Ale dobre jakościowo to one nie są  😉
jak masz z P to mogłabyś mi przesłać? 😀
Ja mam coś, z C przede wszystkim, cośtam z N, jakby ktoś chciał.
Ja mam, ale tylko z tych najwyższych konkursów w niedziele (:
żaczkowa   gone with the wind
13 czerwca 2011 19:30
Ja bym też była chętna. 😉
W piątek i sobotę jechałam L i P, w niedzielę LL i L (po spektakularnym locie w sobotę :P ). 😉
Będę niezmiernie wdzięczna za każde zdjęcie! 😀
Ja będę wdzięczna za przesłanie zdjęc jesli ktos ma Marcina Kurala z Halukiem (CC) i Natalii Kowalskiej z Rajczym (C) 😉 n_k_kowalska@interia.pl
Wybiera sie ktos do Niepolomic w ten weekand?  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
15 czerwca 2011 21:12
ja  🙂
od nas 3 konie na niedzielę
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
15 czerwca 2011 22:05
to super🙂 od nas w sumie 9  🙂
tylko nici ze zdjęć  🙁 bo fotograf sam startuje 😎
żaczkowa   gone with the wind
15 czerwca 2011 22:55
Lenna, od nas 3 os. na pewno. 😉
frees, ale w Krakusie nie było CC...
Na ujeżdżeniówkach? Było...
żaczkowa   gone with the wind
15 czerwca 2011 23:15
Zorilla, aaa, sorki, wcześniej pisaliśmy o skokach.  🤬
żaczkowa obawiam się ze wczesniej pisali o ujeżdzeniu a ty się samotnie wyrwałas ze skokami. nvm  😀iabeł:

Jak rozwija sie sytuacja w Włosani?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
16 czerwca 2011 17:35
w  sensie? chodzi o ten wypadek? jak tak to zna ktoś szczegóły? czy już były omawiane i przegapiłam ?  😡
No tylko to co pisałyście strone wczesniej - może coś nowego 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się