Pensjonaty we Wrocławiu

ja polecam swoja vet - Anię Cisło - Pakuluk - stoi z Ozorkach

i od dzis i ja ja polecam! wielkie dzieki za namiar :kwiatek:
Puk puk  🙂 A propos towarzyskich:
Zobaczymy, jak wyjdą te lipcowe (chociaż jeszcze nie wiem, czy nie koniec czerwca), ale plan jest taki, żeby raz w miesiącu mniej więcej robić, dopóki się będzie dało ze względu na pogodę, także jak ktoś nie zdąży to nic straconego  😉
Z propozycjami to dajcie nam się pozbierać po regionalkach, bo na razie gonimy w piętkę, żeby się do niedzieli ze wszystkim wyrobić  😜
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2011 23:12
Bombal a towarzyskie jakie klasy robicie?
ja osobiscie prosze o pierwszy week lipca tj. 2-3.07 bo wczesniej mam juz plany (Boże Ciało-długi week), a pozniej wyjezdzam :kwiatek:
Bombal, tak! tak! tak!
to my sie leczymy i na nastepne wybieramy 😀
Zairka wszystko jest na razie otwarte- na jakie klasy będzie popyt, takie rozważymy  😉
Ostatnio było mini-LL (do 60cm), LL i L, z tym, że do L nikt się nie zgłosił , a w ujeżdżeniu L1 i P2 i do P też się nikt nie zgłosił.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.114714568617287.28495.100002362344798 tak to wyglądało 🙂
myślę, że propozycje takie jak ostatnio, bombal ? Można by już wrzucić, rozgłosić i zgłaszać się towarzystwo, bo ostatnio nam za dużo kiełbasek zostało 😉  🏇
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2011 23:32
a ja nie wiem jakie byly ostatnio 🙁
mini LL, LL, L , ujeżdżenie P1 😉 No i mini mini dla kucyka 😉
darolga   L'amore è cieco
10 czerwca 2011 05:55
Bombalku, najlepiej to by było zrobić je na początku lipca, bo 19-tego są ZT na Rakowie, w Boże Ciało "Grand Prix Ramiszowa"  ( :hihi🙂 w Platanie.
Ujeżdżenie L1 i P2, z tym, że do Ptki nikogo nie było. Są tacy, którzy deklarują chęć wystartowania w niedużej Ptce skokokwej, także jeszcze to trzeba dograć.
aż żałuję, że my na L4 🙁🙁🙁
escada, nie, to bylo L1 😉
Bombalku, najlepiej to by było zrobić je na początku lipca, bo 19-tego są ZT na Rakowie, w Boże Ciało "Grand Prix Ramiszowa"  ( :hihi🙂 w Platanie.

To mogą być np. trzeciego, bo potem chcę na URLOP  😜
Ha ha ha jaki urlop słońce?? Ty wiesz co to jest?
koniarze nie maja urlopu 😎
urlop  😲??? phi
my chcemy skoki L i P  😀 będziemy na pewno
po 2  letniej przerwie w zawodach  😁
trzeba spreparować propozycję z petką, może po prostu ustalimy jakąś ilość minimalną koni w konkursie żeby się odbył, można by pomyśleć o kucowej kategorii 😉
a może jakiś kalendarzyk gdzie jakie są ZT w naszej wrockowej okolicy?
Bo ja już się pogubiłam gdzie i co...
My też byśmy chętnie podjechały gdzieś na ujeżdżenie. Muszę zmieniać krajobraz wypłoszowi 😉)
rtk, to podjedź do nas, daleko nie masz
bardzo chętnie 😉
to czekam na sygnał odnośnie ujeżdżenia! 🙂
Będzie na bank, jeszcze myślimy nad konkursami 😉. Będzie w ten sam dzień co skoki, tylko po południu - po skokach.
jak miło słyszeć, że tyle towarzyskich się pojawiło, ja w takim razie wolna już od egzaminów na uczelni też się zgłoszę 🙂 tym razem już nie odpuszczę 😉 i od razu zapowiem, że pewnie ode mnie ze stajni też się ekipa zbierze 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 czerwca 2011 13:24
escada, nie, to bylo L1 😉


L4 Tagi z nakostniakiem a Escada w łóżeczku 😉
Zairka, to taka gra slow byla- zart taki 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 czerwca 2011 13:42
🙇jestem w pracy, nie łapie dzisiaj 😡 :kwiatek:
i od razu zapowiem, że pewnie ode mnie ze stajni też się ekipa zbierze 🙂

No myślę- tym razem cała kiełbaska na ognisku ma zostać skonsumowana 😉
Jak ja sie cieszę, że akurat wtedy kończy mi się dieta lekkostrawna 😅 kiełbaskę chętnie zjem 🙂
szukam dobrego (i najlepiej taniego 😉 ) przewoźnika
kogo polecacie???

chodzi o przewiezienie 1 konia  do stajni oddalonej o 20 km (na terenie Wrocławia)

koń jechał może ze 4 razy w życiu, dlatego zależy mi na ciepliwości, bezpieczeństwie i pomocy przy załadunku

bardzo bardzo proszę o jakieś namiary  :kwiatek:
Tomasz Ochab,moze ktos ma nr. Ja mam jakis stary , który niedziała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się