Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

noen   A story of a fighter of our human race
20 czerwca 2011 12:37
disco, PIĘKNE 💘
A te pierwsze od lewej i pierwsze od prawej skąd kozaki 🤔 (wydaje mi się, ze te brązowawe w hmie widziałam a te czarne w deezee)

edit: natchnęłyście mnie na zrobienie zdjęcia swojej kolekcji 😁

letnie:
reszta:


czuję, że przegięłam, ale buty po prostu kocham 😍

No i boli mnie czasami to, ze moja mama ma o 2 rozmiary mniejsze stopy, i nie ma opcji, że swoją stopę zmieszczę w jej buty, a buty ma śliczne 💘
noen ja z moją mamą mamy taki sam, ale moja mama to przeważnie tylko płaskie buty lub taki mini obcas  🤔
neon te sandałki w kwiatki gdzie kupiłaś? boskie są  😍
noen   A story of a fighter of our human race
20 czerwca 2011 14:52
moneta, H&M, też mi sie mega podobają 🙂 One mają taki gruby obcas
tu trochę bardziej widać:
są MEGA wygodne <3

Mona, ale chociaż coś, a moja mama nosi śliczne buty, niższe ode mnie, jakieś fajne conversy ma, a ja nic nie mogę pożyczyć 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
20 czerwca 2011 15:23
noen, a niebieskie espadryle? 😀
noen   A story of a fighter of our human race
20 czerwca 2011 15:27
Scottie, h&m. Niestety jakoś kolor mi nie pasuje ich, i w sumie ich nie nosze 😁 Mam w szafie 1, błękitna bluzkę, tak to niebieskiego nie nosze 😀
noen a są one dalej w h&M? 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
20 czerwca 2011 16:30
moneta, wątpię, zeszłoroczna kolekcja. Tzn. lato 2010 o ile dobrze myślę 🙂
Moje cudowne butki które jutro odsyłam z powrotem bo są za duże, a rozmiaru mniejszeo nie mają...  🤔
zastanawiają mnie te sandałki z szerokimi gumami. wygodne? nie obcierają/odparzają? myślę nad czymś takim do pracy, a że pracuję jako kelnerka muszę mieć coś wygodnego 😉
disco, te złote i te ostatnie po prawej botki to co too?

A do mnie przyszły te szpilki z deezee, które zamówiłam w zeszłym tygodniu  💃. Są boskie ale nigdy nie miałam tak wysokich butów 😁. Zupełnie jakbym od nowa się uczyła chodzić na obcasach.
Mia dawaj zdjęcia 😀
Jutro dam, dzisiaj padam na pysk 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
20 czerwca 2011 22:58
Gdzie znajdę ładne szpilki nude, których cena nie przekracza 400zł?  😵
Ponoć w Tesco są jakieś za 49 zł  😎 żałuję, że nie mam czasu się wybrać i zobaczyć...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
20 czerwca 2011 23:18
Nie no, to może raczej odpuszczę 😁 błagam o pomoc, bo muszę jutro jakieś kupić, inaczej chyba pójdę boso 😀
W F&F w Tesco naprawdę fajne rzeczy można dostać...
szepcik , od kiedy i czy jeszcze są? [s]Widziałaś może, czy warto pchać się do Tesco obejrzeć?[/s]

edit: kłania się czytanie ze zrozumieniem  😉
noen   A story of a fighter of our human race
21 czerwca 2011 05:27
w deezee znajdziesz 😉 ogolem kolor nude to szal wiec do 400zl na prawde znajdziesz ladne buty prawie wszedzie!
A ja wlasnie siedze na lotnisku i mysle jakie jutro w galeri sobie buty kupie! 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
21 czerwca 2011 07:52
moneta, te niebieskie espadryle Noen można znaleźć na allegro.

szepcik, czyżbyś też czytała bloga Kasi Tusk? 😉 Faktycznie jakoś ciuchów z Tesco jest dość dobra, ale tych butów może już nie być, bo to dość chodliwy towar no i jeszcze reklamowany przez Tuskównę (przypomnę tylko, że bransoletki z H&M, które zareklamowała na blogu wyprzedały się z 5 sklepów w Warszawie w ciągu 4 dni).
Przeglądam czasem  😁 i właśnie z tego bloga wiem o butach  😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 czerwca 2011 10:04
szepcik podasz link ? :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
21 czerwca 2011 10:07
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 czerwca 2011 10:27
noen, ale potrzebuję ich w sklepie stacjonarnym, bo na środę 😉
Niewidzialna , to podskocz do tego tesco. Może akurat uda Ci się trafić, a za 49 zł nawet jak po jednym razie miałabyś je wyrzucić to myślę, że szkoda nie będzie  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
21 czerwca 2011 13:08
disco, super buty! Naj naj te środkowe szpile na 1. zdjęciu i czarne, zamszowe botki na drugim. 😍

Poszłam na egzamin w tych szpilkach nude, które mi wymienili. Jednak chodzenie w terenie sprawiło, że mało mi nogi nie odpadły, ucisk w palce niesamowity (wspominałam, że wymienili mi na nie ten rozmiar, ale chciałam je rozchodzić). Spodobały się koleżance i je zhandlowałam. 🤣 jeszcze tego samego dnia zamówiłam większe i jutro/pojutrze powinny być u mnie. Oby to był ostatni raz. 😵

Te szpileczki nude z tesco są obłędne. 😜 Musze się wybrać, może jeszcze jakieś się uchowały.
scottie ja na allegro się boję zamawiać butów ;D a z chęcią bym kupiła takie
Kto będzie w piątek w Stradim? Bardzo mi zależy na tych mokasynkach, rozmiar 37, granatowe, w razie gdyby ich nie było - koralowe


Byłabym super wdzięczna gdyby któraś z Was mogła je dla mnie kupić, u mnie nie ma już 37 :kwiatek:

e: nieaktualne 🙂
Na pewno widziałam je w Bydgoszczy, w galerii 😉 Będę tam, ale pewnie dopiero w poniedziałek, jeżeli chcesz to sprawdzę.
bardzo bym prosiła! O piątku wspomniałam tylko dlatego, że od rana zaczynają się wyprzedaże 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się