Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat cudeńka  😍
dziewczynka ja mam firmy Viking do kostki 😉
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 12:01
dziewczynka, ja mam super wygodne trapery nike, polecam 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
17 czerwca 2011 12:02
noen, :kwiatek: na mnie one nie robią już takiego wrażenia, a mogłabym mieć co najmniej dwa razy więcej. 😜

olek
, dziewczynka, juliadna, Mona, :kwiatek:

ash, :kwiatek:
Prawidłowo, co się będziesz ograniczać. 🙂

juliadna, jeśli chodzi ci o te z ćwiekami, to są to podróby Louboutinów. 😉
Ja czekam na trapery z Campusa model Loca- szaro niebieskie. Mimo, że opinie o butach Campusa są średnie, to te Loca tak mi się spodobały, że musiałam je kliknąć.  🤔wirek:  😉
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 12:06
Pursat, a te pełne, nude szpilki, to sa te z allegro ? 🙂
dziewczynka, trapery firmy Olang - mam już drugą parę, są megawygodne i nie do zarżnięcia (pierwszą sama omyłkowo przystawiłam do ogniska 😉 )
Pursat   Абсолют чистой крови
17 czerwca 2011 12:16
noen, tak. Ale dali dupy, bo przysłali mi zły rozmiar. Na początku wzięłam 37, ale oprócz tego, że były za małe, to też dość ciasne w palcach, więc ostatecznie poprosiłam o wymianę na 39, a przysłali mi 38, które są takie na styk. 😵 Babka próbuje mi wmówić, że wcale nie dostała ode mnie meila z 39, mimo że wysyłałam jej printscreeny wiadomości. No nic, nie chce mi się już wykłócać, będę je rozciągać w skarpetkach. 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 czerwca 2011 12:21
Pursat, wow 😜 jestem pod wrażeniem 🙂 Kolekcja rewelacja  😍 Większość chciałabym mieć 🙂
Uwielbiam szpile, ale bieganie w nich na tramwaj i pociąg mogłoby źle się skończyć. Nawet nie tyle dla mnie co dla butów - chodniki na mojej tracie do pracy wyglądają jak po jakiejś wojnie  😤
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 12:23
Pursat, a sa wygodnę? 🙂 Bo jak tak, to sobie zamówię, i wypadają takie akurat, czy mniejsze ? 🙂
Pursat zgiń, przepadnij  👿 daj mi któreś  😁
Pursat  :kwiatek:
szczerze chciałabym mieć tyle odwagi żeby przy wzroście 172 (moim) włożyć takie butki..
Pewnie na większość facetów patrzysz z góry?
Pursat, wow 😜 jestem pod wrażeniem 🙂 Kolekcja rewelacja  😍 Większość chciałabym mieć 🙂
Uwielbiam szpile, ale bieganie w nich na tramwaj i pociąg mogłoby źle się skończyć. Nawet nie tyle dla mnie co dla butów - chodniki na mojej tracie do pracy wyglądają jak po jakiejś wojnie  😤


ja właśnie ostatnio załatwiłam na rozwalonym chodniku jedne z ulubionych butów  😕
Pursat   Абсолют чистой крови
17 czerwca 2011 13:08
Horciakowa, dzięki. :kwiatek: Chodniki to jakaś masakra, na uczelni mam dramatyczne, nie raz bym już leżała, bo tam jest dziura na dziurze. I zamiast spokojnie lansować się podczas sesji, to się stresuję czy nie zaliczę gleby. 😎 🤔

noen, powiem ci za kilka dni, na razie mam obtarte stopy i żadnych szpilek, zwłaszcza ciasnych, nie założę na dłuższy czas. Te moje tylko zmierzyłam, postałam chwilkę, przeszłam parę kroków, wydają się spoko. Wypadają sporo mniejsze, noszę 37, a ich 37 to jakaś mała 36. Jeśli chcesz je wziąć, to na pewno większe niż twój rozmiar.

baffinka, nie oddam. 😁

Nikodi
, nie wiem czy to odwaga, ja nie mam żadnych oporów, żeby zakładać takie buty. Nie interesuje mnie, że będę wyższa od wielu facetów, to już ich problem. 😁

dziewczynka, ała... Biedne buty... jak to się dokładnie stało? 😲
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 13:12

Nikodi
, nie wiem czy to odwaga, ja nie mam żadnych oporów, żeby zakładać takie buty. Nie interesuje mnie, że będę wyższa od wielu facetów, to już ich problem. 😁


dokładnie! 🙂|

a te buty, chyba sobie zamówię😀 Ale stabilne są? Bo szpilka dość cienka 😀
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 czerwca 2011 13:19
dziewczynka, ja załatwiłam tak w zeszłym roku botki w drodze do pracy  😵 Całe szczęście odpadł tylko do połowy, więc w pracy przykleiłam na butapren i jakoś dotarłam potem do domu.

Horciakowa, dzięki. :kwiatek: Chodniki to jakaś masakra, na uczelni mam dramatyczne, nie raz bym już leżała, bo tam jest dziura na dziurze. I zamiast spokojnie lansować się podczas sesji, to się stresuję czy nie zaliczę gleby. 😎 🤔

No właśnie - zamiast iść modelowym krokiem wpatruję się w chodnik i idę jak pokraka starając się omijać dziury  👿
Pursat   Абсолют чистой крови
17 czerwca 2011 13:29
Są bardzo stabilne. 🙂

Horciakowa
, dokładnie tak jak mówisz. :emota200609316:
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 13:31
Pursat, no to czekam na przelew za czaprak (tak!! odważyłam się i sprzedałam już jeden!! 😅 ) no i kupuje nowe buty 😍

W ogóle powiem Wam, że ja bardzo polecam buty z takich sklepów bez nazw. Mam 2 pary i oby dwie są stabilniejsze niż moje szpilki z jakiegos norweskiego dobrego sklepu za 300zł ;/ A za tamte płaciłam około 70 zł 💘
Pursat strasznie mi ich szkoda bo były mega wygodne jak na taką wysokość. W nocy przechodziłam z klubu do klubu, obcas wpadł mi w dziurę w chodniku i but złamał się na pół 😲
Pursat   Абсолют чистой крови
17 czerwca 2011 13:49
noen, brawo. 😀

dziewczynka
, współczuję... Ale to też dziwne, że poszedł na pół. Co to za dziura musiała być, że tak 'przytrzymała' obcas. 😲
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 13:52
dziewczynka, a gdzie kupiłaś te szpilki 💘 śliczne!

Pursat, cieszę się, że kasa na nowe szpilki już niedługo będzie na koncie 🤣
Pursat dziura taka, że cały obcas wpadł ale nie zepsuło mi to wieczoru bawiłam się do rana na jednym obcasie chociaż na początku byłam zrozpaczona 🤣
noen buty Levisa może dlatego takie mało wytrzymałe w końcu firma robi głownie jeansy 🙄
Jeśli chodzi o buty do trekingu, trzeba zwrócić uwagę na kilka spraw:
-żeby było na nich jak najmniej szwów - żeby nie obcierało i nie miała jak się przedostać woda
-podeszwa typu vibram
-zabezpieczone gumą czubki
-muszą trzymać kostkę
-nie mogą być za małe albo zbyt dopasowane - jak się je ubierze i kopnie czubkiem nogi w podłoże to palce powinno się czuć dopiero przy trzecim kopnięciu - żeby spuchnięta noga miała miejsce
-membrana

Ja mam firmy La Sportiva, kosztowały z 450 zł, ale to wydatek na kilka lat.
szepcik dzięki za wskazówki :kwiatek:
Pursat, identyko buty jak te twoje z allegro znalazłam dzisiaj w stacjonarnym u mnie w mieście! Kosztowały 139, więc trochę więcej ale baardzo ładne na żywo 🙂

A kolekcja oszałamiająca! Tak jak dziewczyny mówią, mogłabym mieć wszystkie  😁
Pursat oznacza tylko to że może kiedyś wypadałoby w moim przypadku zmienić podejście.  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
17 czerwca 2011 22:29
dziewczynka, to dobrze, że mimo to świetnie się bawiłaś, ja bym się załamała, jakby mi się rozwalił ulubiony but. 😵

Mia
, dziękuję. :kwiatek: Ja swoje co chwilę wyciągam z pudełka i zakładam na momencik, żeby je trochę rozepchać. 🙂 Nogi naprawdę świetnie w nich wyglądają, dzięki nim odrobinę przeszła mi miłość do tych z Zary, które chciałam zgarnąć na wyprzedaży, ale i tak już ich nie ma. 🙁

Nikodi
, nie oglądaj się na nikogo, załóż wysokie szpilki. 🙂
Hm. Jestem ciekawa czy ktoś tu w ogóle w trampkach chodzi, skoro jak na razie mowa tylko o obcasach 😡
ale moooże...
Dziewczyny, czy któraś z was widziała gdzieś na żywo takie trampki? Czy one tylko do dostania w necie?
Zastanawiam się, które kupić.... przy tych z ćwiekami mam wrażenie, że za niedługo ćwieków nie będzie:
[img]http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/57/50/95/1657509579[/img]

jeszcze myślę nad tymi:


albo takimi, fioletowymi...:


noen   A story of a fighter of our human race
18 czerwca 2011 09:48
Sankaritarina, ja bym wolała dodać pare złotych i jakieś conversy kupić, nieporównywalna jakość 🙂 Miałam jedne, zwykłe trampki za 60zł, to po tygodniu poodpadały oczka te metalowe przy sznurówkach, guma się poodlepiała i była już nie do doczyszczenia 😉 A conversy można ściągnąś z USA za 110zł 🙂
A Conversy kosztują kupę kasy i też są słabe jakościowo 🙄
Jedna, stara para jakoś mi się trzyma ale w kupionych ostatnio malinowych po jednym praniu zszedł kolor a guma już pęka. One wcale nie są dobrej jakości, są zwyczajnie najpiękniejsze  😍
noen   A story of a fighter of our human race
18 czerwca 2011 09:53
Ramires, moje się trzymały ho, ho i jeszcze trochę! 😀 Dopóki nie zobaczyły stajni 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się