Ogłowia

Np. ihaha.pl ma mattesa 🙂
Dzięki 😀
darolga   L'amore è cieco
24 czerwca 2011 00:05
Hie hie  😁





Była zabawa w przymierzalnię i Korab wylądował w brązowym Hooksie ;-)
Przepraszam za jakość, komórkowe, ale to chyba jedyny meksykan, w którym nie wygląda on jak garbonosy ziemiok oderwany od woza, chociaż jak dla mnie ma i tak za dużo dzieje się na nachrapniku.
asds   Life goes on...
24 czerwca 2011 11:05
mam pytanko...W jakich cenach u p. Marka kształtuje się koszt zamówienia samego nachrapnika - hanower, meksykan?
aajusiaa   W grzywie wiatr, w kopytach magia... :)
26 czerwca 2011 22:38
Ma ktoś może zdjęcie takiego naczółka na koniu?



darolga a cioci się urwis podoba 😉 Ale w czarnym lepiej
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
27 czerwca 2011 13:21
aajusiaa -  Naczółek Busse "Droplet" na koniu.
asds, w okolicach 100zł.

Ja kupiłam Hooksa przeszywanego białymi nitkami i jestem bardzo ciekawa jak Dzionek będzie w nim wyglądał 🙂

EDIT: właśnie dzwoniłam do p. Marka i taki nachrapnik jak mój kosztuje u niego 170zł. Ja na pewno dałam mniej, chyba ceny poszły w górę, co? Ja mam od niego taki i właśnie mi się znudził i szukam meksykańca albo drobniejszego i delikatniejszego szweda:
:kwiatek: RATUNKU   :kwiatek:
mam dylemat bo chcę kupić ogłowie munsztukowe i nie mogę się zdecydować ... :/

Może wy doradzicie mi które wybrać
czy tego kieffera czy stubbena  🙄
sonia111, a jaka głowa?
Hanower starego typu
To ja bym chyba kieffera wzięła, żeby optycznie wysmuklić głowę. Chociaż tak bez zdjęcia to trudno cokolwiek podpowiedzieć.
Moim zdaniem lepszy ten stubben, nie podoba mi się naczółek w tym kiefferze.
Przekopałam trochę wątek, ale nie znalazłam nic. Czy możecie wrzucić zdjęcia nachrapników meksykańskich jakie zrobił wam p. Marek z Ursusa? Kojarzę tylko tę wersję z metalowymi kuleczkami, ale nie chcę takiego. Macie jakieś inne opcje zrobione na życzenie? Muszę na dniach coś zamówić i brak mi weny :/

Co do braku dokładności p. Marka muszę się zgodzić :/ Mój nachrapnik pomimo podanych mu wymiarów jest za duży - brakuje dziurek na mojego konia. No ale dam mu kolejną szansę, bo uwielbiam jego dzieła 😀
a ma ktoś ogłowie z opadającym naczółkiem od p. Marka?  :kwiatek:
dziewczyny, przecież jest galeria z ogłowiami  😉
maksykanów akurat nie ma ale są naczółki:

naczółki opadajace: [[a]]http://oglowia.konskieforum.pl/index/test?naczolek%5B%5D=3&naczolek%5B%5D=4&firma=4&user=[[a]]
przepraszam, zapomniałam o tej galerii, dzięki korsik 🙂
mam prośbę- nie mam mocy wertować 299 stron a szukam ogłowia brązowego, dobrego jakościowo. jaką firmę polecacie? miękka skóra, wytrzymałe. wiem że p. Marek robi, jednak nie chcę aż tak długo czekać. coś dostępnego w sklepie. nie chciałabym stubbena, mam 2 i nie jestem zachwycona szczerze mówiąc, kieffer też jakoś szału nie robi... nie chciałabym też wydać na nie 1000 zł...
deborah   koń by się uśmiał...
29 czerwca 2011 19:11
katka, zadzwoń zapytaj może trafisz u Pana Marka na lukę czasową 🙂
gdzie można kupić szweda (nie za grubego) z białym podszyciem? Jakoś nie mogę znaleźć.
Pomógłby ktoś ? :kwiatek:
cudów chyba nie ma 😉 a jakieś inne firmy? jak USG?
kujka   new better life mode: on
29 czerwca 2011 19:36
Dzionka, mi sie jakos nie widzi Dzionek w meksykancu, totally... no ewentualnie w takim starego typu, bez koleczek.

sonia111, kieffer!
rtk, ja mam
takie ogłowie z opadającym naczółkiem

....
orepi, tylko takie

to od p. Marka z Ursusa
a mi własnie podoba się w takim grubym
miałyśmy cienki i wygladało to tak
...
A powiedzcie mi jeszcze z jakiś firm (typu kieffer, schockemohle itd ) POMIJAJĄC PASSIERA bo cena ogłowia munsztukowego tej firmy wynosi 2500 zł  🤔, ma najlepszą skórę ?  👀 👀
odpowiedzcie Soni! 😉 a usg, horze? z tych drozszych, po 450 zł np?
a ja w sumie nieplanowanie kupiłam na promocji w amigo ogłowie meksykańskie leo nie spodziewając się czegoś dobrego szczerze mówiąc, a zaskoczyło mnie jak narazie dość pozytywnie, po nasmarowaniu skóra jest miękksza niż w hkm, które kiedyś oglądałąm, wygląda dość fajnie i jeśli pożyje jakiś czas to biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakosci będzie to fajny zakup🙂 Dzięki temu wiem też, że Reszce bardzo meksykan spasował, wyglą∂a w nim fajnie ale najważniejsze, że chodzi nawet lepiej niż w hanowerze jak narazie.
Sonia, ja kupiłam munsztuk Passiera za niecały 1000zł podczas zawodów na Torwarze. Może warto rozejrzeć się po stanowiskach przy okazji zawodów i targów, można coś ustrzelic 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się