Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

horka Z sensownym trenerem przy takiej kwocie może być ciężko.
Zależy gdzie jest stajnia, ile osób chętnych na treningi...
Magda Jopek chyba miała cenę w okolicach 40zł  👀  ?
horka   black horse <3
01 lipca 2011 11:17
Stajnia w Nowej Hucie, chętnych na treningi jedna ja 😉
horka na pewno nikogo sensownego w tej cenie nie znajdziesz, czy Ty wiesz ile teraz w ogóle paliwo kosztuje? Ceny treningów zaczynają się od 50 zł + dojazd i radzę Ci dobrze na trenerze nie warto oszczędzać, bo potem wydasz na weta 😉
horka   black horse <3
01 lipca 2011 12:30
Ale mi chodzi o treningi 1,2 razy w tygodniu. Wolę mieć trenera za 40 zł niż nie mieć wogóle..
Kolebka ma racje, własnie o niej Ci pisałam na PW Horka


Horka zalezy jak trafisz, ja tam wolałabym raz na tydzien czy raz na dwa wsiąśćz kimś naprawde sensownym niż 2 razy w tygodniu z kimś słabym. Chyba że oczywiście w tej cenie znajdziesz kogoś fajnego.

Czy ktoś wie ile Marta Ginda bierze za trening i dojazd (czy w ogole dojeżdza gdzies dalej?) ? Kolebka może - ona chyba do Michałowić własnie przyjeżdza??
Wybieranie trenera przy zastosowaniu kryterium ceny - nie jest dobrym pomysłem.
Zastanów się z kim chcesz jeździć (ujeżdżenie czy skoki ?) a potem spróbuj może zmienić stajnię tak aby nie płacić za dojazd trenera.
Część treningów będziesz mogła np. odpracować. Z większością osób - jeżeli naprawdę chcesz regularnie trenować - można się dogadać co do cen.
Powodzenia
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lipca 2011 13:24
Agata Strzałka 1,5 roku temu brała 50zł za trening z dojazdem, ale do dwóch osób  🙂 dziewczyny dobrze gadają - wolałam wsiąść rzadziej z nią, niż częściej z kimś przeciętnym.
Horka, nie wiem,na jakim poziomie jeździsz, ale może poszukaj sensownego instruktora w tej cenie?  No i trenera czego szukasz?
Nie wiem, czy Magda do Huty dojeżdża.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
01 lipca 2011 16:33
Ja Magde polecam w 100%!!! Może się okazać, że dojedzie do Huty za troche większą kase, ale nie ma co deliberować najlepiej zadzwonić i zapytać🙂
Polecać to też polecam 🙂
horka   black horse <3
01 lipca 2011 21:05
horka na pewno nikogo sensownego w tej cenie nie znajdziesz, czy Ty wiesz ile teraz w ogóle paliwo kosztuje? Ceny treningów zaczynają się od 50 zł + dojazd i radzę Ci dobrze na trenerze nie warto oszczędzać, bo potem wydasz na weta 😉


A co ma do tego wet?  👀

Tyle, że Magda prowadzi bardziej rekreacyjne jazdy, tak?
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lipca 2011 21:09
Horka myślę, że dziewczyny miały na myśli że źle poprowadzony plan treningowy, przez niedoświadczoną osobę, zastosowanie złych pomocy itp. mogą się skończyć uszczerbkiem zdrowia Twojego konia. Wiesz, to tak jak z kaskiem - im droższy tym lepiej ochroni Twoją głowę przy upadku. Fakt, zdarzają się wyjątki ale generalnie lepiej nie ryzykować  😉
horka nie.
horka Przede wszystkim - czy szukasz instruktora czy trenera ? Skoki, ujeżdżenie ?
Zastanów się jakie są problemy w waszej parze, do czego dążycie i wtedy można szukać kogoś konkretnego.
horka   black horse <3
01 lipca 2011 21:54
Szukam trenera, bardziej ujeżdżenie. Jeździłam z laską, która brała jakieś 25 zł i ma tylko kurs instruktora. Ale jej wiedza się niestety skończyła i nie za wiele mogła mi powiedzieć..
Marta Ginda na pewno przyjeżdża do Michałowic.
mtl   I M Equestrian
01 lipca 2011 22:43
mam kontakt z Martą jeśli ktoś potrzebuje  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
01 lipca 2011 23:07
Martę Gindę też widziałam w Swoszowicach, koleżanka z nią jeździ czasami, nie chce skłamać ale cenowo bierze chyba ok 70zł z dojazdem, a treningi są naprawdę solidne i jej wiedza na pewno szybko się nie wyczerpie😉 poza tym ujeżdżeniowo przystępne na pewno cenowo są Agata Strzałka i Kaska Małek, tylko nie wiem jak czasowo u nich.
mtl   I M Equestrian
01 lipca 2011 23:11
Marta teraz mieszka w KRK, więc pewnie dojedzie tu  i tam, najlepiej zapytać bezpośrednio
Marta trzyma swojego konia w Michałowicach, więc nie dojeżdża, a tam jest po prostu 🙂
Ja tylko chciałam podziękować wszystkim Krakowianom za miłe przyjecie,za rozmowy,za gorącą kawę.
W szczególności Duni, za 12h wakacji i pyszne żeberka  :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
03 lipca 2011 22:16
cała przyjemność po mojej stronie ;P  :kwiatek: :kwiatek:

(no i ja też bede miała skokówkę :konik🙂
Kochani re-voltowicze 😉
Jako, ze dostałam się do liceum do Piekar, w mojej stajni będe tylko w weekendy. Niestety jestem początkująca i nie chciałabym jeździć tylko raz w tyg. Więc moja prośba, co polecacie w Krk?! Chodzi mi o to, żeby był w miare prosty dojazd z Piekar/Liszek, dobry trener i w miare przystępne ceny. Na razie pytam orientacyjnie bo przeprowadzam się we wrześniu. Z góry dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:
ponawiam pytanie czy orjentuje się ktoś na temat stajni która buduje się na Woli Batorskiej lub jej okolicach 👀podobno ma to być ośrodek na ok.70 koni z zapleczem
olenka19951 w okolicach Liszek jest dużo stajni ale wydaje mi się że zadna z niach nie prowadzi rekreacji (może jazda na czyimś koniu czy coś ale to już trzeba poszukać samemu). Chyba w Czernichowie jest jakaś taka stajnia, w Alwerni (było o tym miejscu z 2 strony temu). Dobry dojazd do Bolęcina ale to jest 25km. Chyba najbliższa Liszkom stajnia z rekreacją to Tabun który polecam na 1sze kroki jest bardzo miło, tam dojazd masz prosty ale autem bo autobusem chyba będziesz musiala cofać się do centrum.
Ew. Rząska albo Zabierzów (Santos) ok 15km ale wątpie żeby jechały tam jakieś busy które nie zworzą Cie najpierw do centrum.
Z tym początkującym może troche przesadziłam, bo już sama galopuje, zaczynam coś myśleć o skokach :P ale dzięki wielkie za odpowiedź, teraz wiem przynajmniej w którym kierunku szukać 🙂
To nie przesadziłaś. W Czernichowie U Gniadego jest rekreacja.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
04 lipca 2011 19:28
W szkole rolniczej w Czernichowie też
rubik - cos tam sie buduje ale więcej o tej budowie nie wiem ...
angie560 moze wiesz gdzie dokładnie się buduje?(na W.Batorskiej,W.Zabierzowskiej,koło puszczy itp.) 👀zorganizuje sobie wycieczke i coś sie dowiem,tylko nie wiem gdzie szukać
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się