hucuły.

Huculska Ostoja ajj Twoje zdjęcia są cudne, więc  bielanska21 pewnie da się pomęczyć zdjęciami 😉
Huculska Ostoja bardzo chętnie tylko ja wyjeżdżam z koniem na wakacje do Jasła do cioci ale jak bede w domu to dam ci znać ale  jestem jak najbardzej chętna :kwiatek: 😜
Filo, na czym polegała [url=https://picasaweb.google.com/Filo4444/20110625SciezkaHuculskaSielecPrzeszkody?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJmozoLdiPy9mQE&feat=directlink#5624490718092649650]TA[/url] przeszkoda? O ile to jest  przeszkoda, a nie ozdoba, bo nie widzę ani z jednej ani drugiej chorągiewek.


Pewnie to stała ozdoba ośrodka ale robiła też za przeszkodę, w którejś z zaawansowanych ścieżek. Chyba mam na wideo opis sędziego jak powinna być pokonana. To wideo wraz z innymi o przeszkodach opublikuję jak tylko uda mi się pokonać problemy techniczne ze ściągnięcie na komputer materiału.

Pozdr, Filo.
Nie, to nie jest stała ozdoba :P Żuraw został zrobiony kilka dni przed zawodami, a jeszcze w piątek robiony był "podest", bo okazało się za wysoko i nie byłoby żadnego utrudnienia :P

Przeszkoda polegała na przejechaniu pod żurawiem. Zazwyczaj, aby się zmieścić, trzeba było go trochę podnieść 🙂
Korzystając z powrotu rv do zdrowia wrzucam okoreczkowaną Czakrę z dzisiaj
Zdecydowanie jej do łebka w nich  😍
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 lipca 2011 19:44
Kto za tydzień do Hawłowic? 🙂
I tak btw: ma ktoś zdjęcie plakatu na IV Zajazd w Hawłowicach? :kwiatek:
m.indira   508... kucyków
03 lipca 2011 20:25
mówisz i masz, w końcu jestem współautorem


zapraszam wszystkich chętnych
ja jak zwykle z aparatem na placu, parkurze na ścieżce, w końcu jestem w domu 🙂
jak cos to walić jak w dym, nie gryzę, nie kopię 😉
do zobaczenia na miejscu
Może uda mi się w końcu do Hawłowic przybyć, ale to dopiero za tydzień, więc za wcześnie jest by to stwierdzić na pewno hehe
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 lipca 2011 21:37
m.indira dziękuję :kwiatek: i cóż tu dużo mówić, plakat piękny i zapierający dech w piersiach...
Ja postaram się być, choć póki co nic nie jest pewne. Jeśli się uda, to oczywiście bez konia, za to z aparatem i planuję zrobić więcej zdjęć niż z Sielca 😁
Ponieważ to wątek o hucułach, to tu zamieszczę informację. W razie czego proszę moda o przeniesienie wpisu.
Znajomy z Poznania ma do sprzedania bardzo fajną hucułkę.  Sprzedaje, ponieważ bardziej interesują go zimnokrwiste. Szczegóły na maila:
pmtoner@interia.pl

Ja dziś spałam u dziadka gdzie trzymam moja hucułkę. Rano godzina 4.19 babcia mnie budzi że mój koń poszedł do ogierów(jeden ma 2 ltata a drugi1.5). No to ja się szybko ubrałam buty założyłam i nas pole. Widze że Bohema ma ruje dupa stoi do ogrodzenia a je sobie pszenice młodą. Ogiery mało z siebie nie wyjdą dobrze że nie przerwali pastucha. Ale sobie pomyślałam ze jak ja bede chciała zaprowadzić ją do stajni to może kary(2letni ogier) próbować przerwac drut. Więc szybko do stajni poleciałam nabrać owsa do wiadereczka i dałam tym ogierom do ich korytka oni jedli a ja z Bohemą  szybko poszliśmy z tamtad. Zaraz ide ją siodłać że by troche kucuka poruszać. 😀iabeł:


A propo Hawłowic napewno będe tylko nie z koniem bo sie nie zakwalifikowaliśmy  🙁
Czakra jest boska 😍
bielańska21 dziękujemy  :kwiatek: cały czas pracujemy nad sobą i chyba już zaczyna być widać rezultaty  💘
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 lipca 2011 10:07
Świetnie wasze hucki wyglądają

A tu Pick z spacerku i wyjścia na trawę bo nie może chodzić pod jeźdźcem.



i jedno starsze

i jedno Wadima
Kastorkowa a co się stało, że nie może chodzić pod jeźdźcem?
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 lipca 2011 17:43
No więc przez niedopilnowanie właściciela wszystkie konie (ogiery klacze i wałachy)uciekły.
No i mały musiał się przeharatać o coś i to mocno i jeszcze pewnie wdał się w bójkę z innymi ogierkami.
(pick jet ogierkiem ale stoi z wałachami) i musiał być z szywany bo miał jedną głęboką i długą ranę.
No ale powoli się już goi ale jeszcze trochę to potrwa. Sądzę ,że po wakacjach będziemy mogli wrócić do roboty.
Jestem normalnie zakochana w moim koniu. Bohema dzisiaj świetnie chodziła  😜 Normalnie zagalopowania za stępa. Cofanie, wolty, slalom. Jak zawsze miałam palcat na placu to dziś go odłożyłam i pięknie było. Normalnie 😍
a w jakim wieku jest Pick? i dlaczego on jest ogierem?

Bohema gratuluję! wiem ile takie momenty przynoszą radości  😍 ale zdjęęęęcia! 🤬
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 lipca 2011 18:24
Pick ma 4 lata a jest ogierem bo kłopotów nie robi. Ale będzie kastrowany w tym roku.
bohema- gratulacje.

Witka popadła chyba w depresję pogodową, jak i ja, i była dziś drętwa i ledwo co miała się ochotę ruszyć.
Za to Funkii i Pelki nie wytargałam dziś ze stajni nawet, bo lało jak z cebra, jak tylko zeszłam z Witki.
Ja też nie mogę nic robić... cały dzień lało, poprowadziłam tylko i aż 4 jazdy. Moje uczennice wytrwałe, bo deszcz ich nie zniechęcił. Jednak młodych nie ruszyłam, bo nie było jak a próba dzielności się zbliża ...  😵
Mi Witka trochę zmokła, a że jest po "chorobie" to po powrocie do stajni roztarłam ją i okutałam w derkę 145 cm  ( bo innej nie mam)
marysia550 mogłaś ją owinąć dwa razy tą derką  😁

a po jakiej chorobie? nie wiem czy pisałaś, jeśli tak to mi umknęło  👀
Na początku czerwca zlapała jakąś infekcję i kaszlała . Ledwo zdążyłam ją do ścieżki wykurować. Ale teraz ciągle w strachu żyję.
Pick ma straszną tą ranę. Widziałam ją jak ostatnio byłam w Nlp. 🙁
Mam nadzieje, ze mu sie to ładnie wygoi.
Swoją drogą: jaki Pick jest pod siodłem ?
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 lipca 2011 08:48
Pick jest całkiem spoko lubi skakać.
No i nie akceptuje chodzenia w dole, i jest do przodu.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 lipca 2011 20:19
Jest w nowym Koniu Polskim jakaś wzmianka o Sielcu? 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
05 lipca 2011 20:34
o Sielcu nie ma nic, to za wcześnie, dopiero za miesiąc będzie :P
jest za to wzmianka o festiwalach Huculskich "Słowiańska Atlantyda" i o Młodzieżowym Czempionacie

twoje posty sa zglaszane, jako utrudniajace odbior, z czym zgadzam sie. bylo juz za to ostrzezenie, nie pomoglo wiec jest prosba: naciskaj spacje tylko jeden raz.
nerunia specjalnie dla ciebie zdjęcie Bohemy ale z zawodów w Sielcu bo niewiem czy je widziałaś  👀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 lipca 2011 21:27
Zwłaszcza, że nie było Pani Deszczyńskiej ani Peckiel, więc fotorelacji na pewno nie będzie 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się