Młode Konie

slojma   I was born with a silver spoon!
06 lipca 2011 11:26
montana- ładna panienka i ma fajnego tatusia
Averis - super gratuluję  😅
Mazia   wolność przede wszystkim
06 lipca 2011 12:08
Moje czteroletnie dziewczynki udają, że się bardzo nie lubią, ale złapałam je na gorącym uczynku  🤣



Po czym znowu szczur i ustawianie zadem... kiedy one wyrosną...
Mój kochany 5latek na wakacjach w Pankowie ;-)))

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 lipca 2011 20:57
rtk o wow 😀 😍
galopada_   małoPolskie ;)
08 lipca 2011 19:23
rtk jest piękna  🙂



a tutaj filmik rudego z kwalifikacji do zakładu:

http://www.youtube.com/user/pzhkpl#p/a/u/1/yxh2vZfBaio


aaa i mam fotki z siwym 😀 wsiadłam po ponad tygodniowej przerwie bo nie mamy hali i sie nie dało jezdzic  😵 jutro bez lonży  🏇









rtk nie mogę powiedzieć, że łapie za oko, bo ona aż je wyrywa !  😜

galopada_ uwielbiam takie maści !  😀

a to mój jeszcze surowy cukierek:

Ale ładna Pariska 😉
Mam dzisiaj dzień na zdjęcia 🙂

Dzieciak  😍, który już za niedługo przestanie być dzieckiem...




A tak sobie pracuje pod siodłem (dopiero zaczynamy).
http://re-volta.pl/galeria/foto/42041
Ava ale Wam sie Ładnie chłopak rusza 🙂 no foto jest fajnym przykładem tego ze nie trzeba super na koniu siedzieć by ten swietnie pracował! powodzenia w dalszej pracy 🙂
Ava śliczny koń  😍
ja też chcę już tak jeździć na "swoim"  🍴
Może i na tym zdjęciu świetnie nie siedzi (bo skupia się na koniu) ale jeździ bardzo dobrze a może nawet i lepiej niż bardzo dobrze i jestem jej ch***ie wdzięczna, że ma czas i chęci dla mojego konia. Bo potrafi wydobyć z niego to co najlepsze i gdyby nie ona dalej byśmy stali w miejscu...

sheila.
super Okoń ma umaszczenie pysia 🙂
Ava No dokładnie jestem tego samego zdania że najwazniejsze że koń odnosi kożysci!
A tak sobie pracuje pod siodłem (dopiero zaczynamy).
http://re-volta.pl/galeria/foto/42041

Zamiast zdjęcia wyświetla się:
"Nie ma takiego zdjęcia
Wpisany adres zawiera błąd;
albo to zdjęcie zostało ukryte lub skasowane przez autora."
jett   success is the best revenge
09 lipca 2011 17:58
Ja dzisiaj miałam pierwszy raz z "moją" Młodą zagalopować, ale odezwała się moja kontuzja kolana i wsiadłam tylko na stępa. Dreptałyśmy sobie tak luźno na rzuconej wodzy. Była taaaka spokojniutka  💘
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 lipca 2011 18:13
A my dzisiaj po kontrolnym RTG  🏇 dobrze, że zrobiłam szybciej niż za 2 miesiące. Generalnie szkita się ładnie zagoiła, tylko został nam spory nakostniak. Ale zostałam poinstruowana co robić, żeby było dobrze  😎
od jutra zaczynamy spacerki w ręku , a za 2 miesiące wsiadam !
🏇
jett   success is the best revenge
09 lipca 2011 18:16
Subaru, gratulacje!  😀 fajnie, że Scarto szybko powrócił do zdrowia 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 lipca 2011 18:19
dzzięki 😉
Było to kosztem jego fochów i buntów, ale noga cała i nie trzeba było na stół kłaść  🏇
a ja postanowiam, że zwierze pójdzie do zajeżdzenia w wieku 3,5 roku (czyli na jesień za rok) pomimo, że większość wrzuca siodło na AQH w wieku 2 lat...
🏇 ja ze starej szkoły jestem i pomimo, że ludzie tak robią - ja zrobię inaczej - tak jak wg. mnie być powinno
deborah   koń by się uśmiał...
09 lipca 2011 19:41
Dodofon, a powiedz w jakim stanie te AQH maja nogi w starszym wieku ?
Dodofon, a powiedz w jakim stanie te AQH maja nogi w starszym wieku ?


to pytanie należałoby zadać hodowcom i profesjonalnym jeżdzcom (zawodnikom) lub a nie mnie - szaraczkowi bez kompletnego doswiadczenia w tej rasie
galopada_   małoPolskie ;)
09 lipca 2011 21:05
jezdziłam dzisiaj na Siwym 2 bez lonży kłusem po małym kółku i stepem po całej ujeżdżalni  🏇
rtk
O mamo ona jest idealna !!  😜

Nasza 4-latka pod moją siostrą, trzeba przyznać że dziewczyny miały radochę  🙂

wow armara!! co ty tu takie kuszące wodne wstawiasz!!  🤬
Kuszące to będą jak ruszę d... i wybiorę się z porządnym aparatem, tam jest taaaak fajnie, że konie nie chcą z wody wychodzić  😁  😍 Młoda stanęła pod prąd i się relaksowała  😎
Kuszące to będą jak ruszę d... i wybiorę się z porządnym aparatem, tam jest taaaak fajnie, że konie nie chcą z wody wychodzić  😁  😍 Młoda stanęła pod prąd i się relaksowała  😎


masaż wodny bardzo zalecany ;-)
dzięki  :kwiatek:
mamy super fotografa!  :kwiatek:
mnie przeraża że jeździcie i zajeżdzacie młodzież BEZ KASKU, BEZ KAMIZELKI  🤬 🤬 🤬
rozumiem jeszcze jazde bez tego sprzętu na starym koniu, którego sie dobre zna... ale młodziak?
Mam pytanie z zupełnie innej beczki. Wyszukiwarka nie działa, a w miarę szybko muszę zweryfikować pewne wiadomości.
Jak prawidłowo powinien być żywiony młody koń, roczniak do wieku powiedzmy 2,5 roku kiedy będą wprowadzane powoli lonże. Co taki młody powinien jeść, żeby się prawidłowo rozwijać? Żeby kościec się prawidłowo zbudował itp.?? Czy powinno się inwestować w jakieś dodatkowe pasze, granulaty, musli? Czy naturalne produkty plus witaminki wystarczą? A co z kredą pastewną? Jedni mówią dawać a inni mówią, że to w ogóle nie ma sensu..
Proszę o szybką odp 🙂
Dodofon, Parisa jest specyficznym młodym koniem 😉.  Na inne wsiadałabym w kasku.
Jeny ale te wasze pociechy są fajne 🙂 troche mojego smoka 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się