Młode Konie

lunqua
Ekstra te zabawy z piłką !  😜

Averis
Gratulacje. Czekam na relację  😎

Mój mądrala ma już jedynkę na włosku, nie mogę się doczekać kiedy będzie szczerbaty  😂
Wczoraj miał bardzo dużo kreatywnych pomysłów, na czele z włozeniem głowy... do beczki (pusta, kiedyś było w niej zboże dla ryb):
Averis   Czarny charakter
04 lipca 2011 13:58
armara, jak nie będzie mnie pojutrze w rubryce 'Ostatnie pożegnanie', to znaczy, że jest dobrze 😀
armara, jak nie będzie mnie pojutrze w rubryce 'Ostatnie pożegnanie', to znaczy, że jest dobrze 😀

Nie ma to jak optymizm  😂
Averis   Czarny charakter
04 lipca 2011 14:01
armara, żarcik taki, mniej ufam sobie, niż Karsonowi. Jeśli cos pójdzie nie  tak, to tylko z mojej winy. Z resztą- galop to chód jak każdy inny, damy radę 💘!
Wiem, wiem. Nie masz aktualnych fot przypadkiem  👀
Averis   Czarny charakter
04 lipca 2011 14:13
Mam, ale u koleżanki w aparacie. Nie mogę się doprosic 😁
Cały czas przyglądam się wątkowi i bardzo miło ogląda się jak Wasze koniuchy dorastają 🙂

W innym wątku Sankaritarina zwróciła mi uwagę, że nie pokazuję Czakry. Co prawda zdjęć aktualnych pod siodłem nie mam, ale wrzucam najaktualniejsze z początku maja. Od tamtej pory konia zmężniała, urosła w szerz, wzwyż i wzdłuż. Ostatnie zdjęcie z przed kilku dni dla porównania 🙂
Averis   Czarny charakter
04 lipca 2011 14:42
nerunia, cudowna, uwielbiam takie konie 💘
Averis dziękuję  :kwiatek: ale nie wierzę, że ktoś oprócz zapalonych hucularzy uwielbia hucuły  😁
nerunia
Ja się na hc kompletnie nie znam, ale Twoja jak mniemam reprezentuje bardziej sportowy typ  👀 ? Wygląda na bardzo fajnie galopującą ! Naprawdę powinnaś się z nią częściej pokazywać.
Averis   Czarny charakter
04 lipca 2011 16:38
nerunia, ja naprawde mam powód, by mi się takie konie podobały 😉



Taki oto 😁
Averis, ale Twój powód niezbyt huculski :P no i koniecznie dawaj fotki z jazdy, czytałam że jutro galopujecie. FOTY!
Lov   all my life is changin' every day.
04 lipca 2011 16:45
Averis, jeju, on jest śliczny! Ile ma wzrostu? Bo wygląda na małego 😉
Averis   Czarny charakter
04 lipca 2011 16:52
Bay, mnie bardziej o kompaktowość i wielkość chodziło 😁
Lov, :kwiatek: Ma coś około 156-157 centymetrów 😉 Ale wygladamy w miarę proporcjonalnie


armara typ sportowy mówisz? wydaję mi się, że jej wygląd wynika z innego żywienia i odmiennej pracy niż w przypadku większości hucułów. Jeszcze do niedawna miała typowy huculski wanciołek  🤣
Galop ma rzeczywiście rewelacyjny, dużo pracowałyśmy nad ruchem z ziemi zanim ją zajeździłam. Postaram się częściej pokazywać, ale o fotografa trudno.

Averis mało huculski ten powód, ale piękny bez dwóch zdań  😍
Averis   Czarny charakter
04 lipca 2011 16:55
No nie wiem, mnie się bardziej podobał jako dwulatek 😁

No to uwaga, Czakra w wieku 1 roku  😂
Drugie w wieku 2 lat
Averis   Czarny charakter
04 lipca 2011 17:06
nerunia, cóż to były za brzydactwa 😁

Chociaż ja się dalej zastanawiam gdzie to ślczne, zgrabne źrebię 😉



I jednocześnie gdzie to małe brzydactwo



Udał mi się koń, nie ma co. Wzięłam z sentymentu- nie spodziewałam się niczego niesamowitego, ale natura potrafi zaskoczyć 😉
nie spodziewałam się niczego niesamowitego, ale natura potrafi zaskoczyć 😉


oj potrafi.. dobrze, że w naszych przypadkach pozytywnie 😉
To i ja się pochwale moim 3 letnim świeżo wykastrowanym chłopaczkiem 🥂

montana   małopolskie
04 lipca 2011 20:39
Averis, na zdjęciu na lonży Karson wygląda przepięknie !

moja małopolska dwulatka po Ganges m zapoznaje sie z ogłowiem





armara, Pomysłowy koń. 😀 I świetnie ustrzelone zdjęcie.🙂
nerunia, Ooo, to ja będę ludziom częściej przypominać, żeby swoje konie pokazywali 😁 Czakra mi się podoba! 🙂 Fajnie pod siodłem wygląda. Własnie, co robicie? Często jeździcie, gdzieś będziecie startować czy tylko turystycznie sobie tuptacie?
Averis, Co to za szport-mistrz na lonży? Gdzie Karsona podmieniłaś, co? 😉
Aroid, Wygląda na zadowolonego z kastracji 😉
montana Ale ona ma fajny mały pyszczek 🙂
Sankaritarina nie miał nic do powiedzenia  😂

Averis ale subtelna panienka  😉
Sankaritarina  :kwiatek: Czakra chodzi pod siodłem od przełomu lutego i marca. Chodziła większość na lonży, w maju i czerwcu miała przerwę całkowitą od pracy ( z mojej winy), teraz jesteśmy na wakacjach i pracujemy tak co drugi dzień. Jeździmy cały czas w tereny, gdzie pracujemy ujeżdżeniowo.
W tym roku priorytetem jest próba dzielności pod koniec sierpnia, ale bez ciśnienia. Z obecnym stanem przygotowania przejdzie ją z kopytkiem w zadku  😉
Chciałabym w przyszłych sezonach startować na ścieżkach, ale zobaczymy jak to będzie. Niestety wszędzie nam daleko no i z czasem różnie bywa. Jednak z całą pewnością mogę powiedzieć, że będziemy rekreantkami jednak wszechstronnymi, bo i ujeżdżenie mnie interesuje i skoki ( a mała kica jak szalona  :hurra🙂.
Averis   Czarny charakter
06 lipca 2011 09:18
Dziewczyny, dziewczyny-  przecież to Photoshop 😁 Dziękujemy  :kwiatek:








Takb -przeżyłam! I dziękuję Burzy za turbowsparcie :kwiatek:! I zdjęcia 🙂 Zdjęcia zamazane,bo lało.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lipca 2011 10:03
Averis super  gratuluje  😅
Averis pięknie się prezentujecie 🙂 widzę, że i u Was pogoda wakacyjna...
Averis
Ekstra  😅 Gratuluję! Udało się zagalopować czy zrezygnowaliście ze względu na deszcz  👀 ?
Averis   Czarny charakter
06 lipca 2011 11:16
armara, udało 🙂
nerunia, niestety, ale od weekendu ma być zacnie 🙂
zabeczka17, dziękujemy 😀
W takim razie gratuluję podwójnie  💃

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się