Kącik Ujeżdżenia

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 lipca 2011 17:00
Melduję, że Bajardo dzielnie się trzyma mimo deszczy 😉 Place są w niezłym stanie, w razie czego wszystkie konkursy będą szły na białym placu, który jest bardzo dobrze zdrenowany. Wszystko będzie a zwykle dopięte na ostatni guzik 🙂 Jeszcze ważna informacja, jakby ktoś przeoczył - ze względu na to, że zawody u Sobieskich się nie odbyły to w Bajardo będzie można mieć 6 przejazdów w eliminacach do MPMK - po 2 przejazdy każdego dnia.
A gdzie będzie rozprężalnia jeśli place zaleje?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 lipca 2011 18:01
W razie jakiejś strasznej katastrofy zawsze zostaje na rozprężalnie hala + kawałek białego placu obok czworobku dla osób, które startują zaraz. Ale poulewowe zawody zdarzały się już nie raz i nigdy nie trzeba było do te ostateczności się uciekać, bo przyanjmniej część dużego placu była zdatna do użytku i ludzie się tam bez problemu rozprężali.
Przerzucę pytanie tutaj, bo pewnie szybciej uzyskam odpowiedź, a w kąciku żółtodziobów zginę w tłumie 😉

Mam iście laickie pytanie i proszę o poważne odpowiedzi  🙂
Gdy przejadę program na zawodach na określone procenty, to kiedy mogę podejść do SG, żeby mi podpisał zaliczenie jednego oczka? Nie chcę strzelić gafy za tydzień   😡



Tak, wiem, jestem upierdliwa, zaraz pewnie ktoś nie wytrzyma i zarobię ignora, ale nie wierzę, że nikt z Was nie potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 lipca 2011 22:25
Możesz się zaczaić i podejść pomiędzy przejazdami, albo próbować dopaść w biurze zawodów/na terenie zawodów w przerwie między konkursami. Wszystko zależy ile masz czasu do dyspozycji, no i jak sędzia jest w budce to dużo łatwiej go zlokalizować 😉
Jasnowata, najlepiej po konkursach 😉
Dzięki wielkie za odpowiedzi 🙂 Mam nadzieję, że uda mi się to sprytnie zrobić. Za każdym razem na zawodach mam kiepskie wyczucie czasu i ładuję się z dokumentami do biura akurat wtedy gdy siedzi jakiś prezes, sędzia, czy inny ważniak i patrzą na mnie jakbym kogoś zabiła 😉 Dlatego już teraz boję się spotkania 😉
Jasnowata, ej, chyba jesteś przewrażliwiona - przecież nikt nikomu łaski nie robi. Nie jesteś żadnym intruzem, tylko masz błyskawiczną sprawę do załatwienia (własny, przygotowany długopis byłby nie od rzeczy 🙂😉 Zwykły, prosty tekst: "Przepraszam, że przeszkadzam, ale potrzebuję wpisu do karty" - czy coś w tym stylu - i cześć. Ludzie to nie bazyliszki, nie zabijają wzrokiem.
Był ktoś w Jaszkowie 🙂? Pojawiły się już gdzieś wyniki?
Szkoda, że finał był tak wcześnie
Wyników nigdzie nie ma  🙄
Halo, tak, jestem przewrazliwiona, a w dodatku niesmiala i jak ktos mnie opierniczy, czy wygoni z pokoju, to mam ochote zapasc sie pod ziemie i wiecej tam nie wchodzic 😉 Ale dzieki, dodalas mi odwagi, naprawde 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2011 14:19
no, ciekawy artykuł. Pracowita dziewczyna.
Czytam ten artykuł i mam wrażenie, że jest przetłumaczony z lipcowego ŚK 😁
a ja mam pytanie do Krakowian/Małopolan 😉
czy sierpniowe zawody w Bolęcinie sie odbeda?
Czy ja jestem niepelnosprytna czy nie ma jeszcze nigdzie propozycji zawodow? 😉
na stronie małopolskiego związku póki co ich nie ma, sprawdzam dwa razy dziennie  🙁 też bym chciała się dowiedzieć czy się odbędą te zawody, zwłaszcza że zawodów ujeżdżeniowych w Małopolsce/ na Śląsku tyle, co kot napłakał...
Z Solca Kujawskiego oprócz medalu i pucharu trenerki przywiozłam bardzo dobry humor.
Atmosfera na zawodach i w kuluarach iście rodzinna i bardzo sympatyczna. Organizatorzy bardzo się starali żeby wszyscy byli zadowoleni, piątkowa impreza była tego dowodem - pyszny dzik, torty i disco.
Lostak dzielnie walczyła w DR i pomimo stresu (zielonka 😉 ) dała radę.
Czy ktoś wie może gdzie znajdę jakąś galerię z zawodów?
Własnie rozmawiałam z Panem Mikołajem, zawody są aktualne i dzisiaj powinny być dostępne propozycje 😉
Również dołączam się do zachwytów nad Solcem 🙂 Świetna ogranizacja, impreza integracyjna na 6, nawet pogoda nie popsuła zawodów. Mam nadzieję, że Solec na stałe wpisze się w nasz kalendarz. Moje dziecie też sie spisało jak na swoje pierwsze w życiu zawody.


Czy są gdzieś dostępne listy startowe do Verden na jutro?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 sierpnia 2011 21:11
Koniczka
Jest szansa, że aktualne listy pojawią się w internecie we czwartek wieczorem  👀 ?
Chciałabym się wybrać na 4-5 latki i nie wiem jak dzień planować.
Armara, tak, jutro mają być ostateczne. 🙂
Na Believe In Me nie dojadę, ale Dirty Lady powinnam móc podopingować na miejscu 🙂
quantanamera, nagrywaj 🙂, szkoda że na Karolinę Mazurek nie dojedziesz, bardzo jestem ciekawa tego konia i trzymam za niego kciuki 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 sierpnia 2011 21:31
armara, z tego co widzę to Tadzio Helak zapomniał uwzględnić, że w eliminacjach MPMK każdy koń ma 2 przejazdy, więc pewnie zaczną się wcześniej, żeby się ze wszystkimi wyrobić. Poza tym znając życie zmiany będą raczej kosmetyczne.

quantanamera, szkoda, że na Belusia nie dojedziesz, trzymam bardzo mocno kciuki za niego!
Ja też trzymam kciuki za Belka i Karolinę!  😅

A czy będzie jakaś relacja w necie? Ktoś wie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się