Howrse gra :)

ma ktoś pożyczyć RO, oddam jakąś rzez z CR, eq lub coś innego !
+ 4 diamenty kupię !
Uwaga na gracza m3gi
! Najprawdopodobniej jest oszustką.
Próbowała ode mnie wyłudzić 5-ty żywioł.
Chciała, żebym to ja jej pierwsza rzecz przesłała, koniecznie. Nawet nie próbowała pójść na jakąś ugodę, tylko koniecznie ja pierwsza. Wątpię, że jest uczciwa. Zablokowała mnie, bo nie chciałam się zgodzić.  😁
Zaliczyłam zadanie do puzzli "wyhoduj jednorożca" i urodziny bliźniaków na raz! Pierwszy raz dałam herę i się udało!
Gratuluję... A mi się wczoraj nie powiodło.  👿
Pilnie kupię diament!
Za rzeczy z CR.

nick: marysik
Mam diament. Akurat jeden. Chodź na priv Cuban 🙂
Potrzebne jedne gratulacje :kwiatek: Kocipuszka
Alten gratuluje ja dziś 2 razy próbowałam i nic 👿

edit: Szaga załatwione  😉

wiem że się powtarzam ale może mi ktoś pożyczyć lub sprzedać konia  do zawodów utknęłam na 4tym zd w 3puzzlach i nie mogę ich przejść 😕
ps. oferuje 2 kupony :kwiatek:
Wyimmaginowana, ja mogę pożyczyć, ale muszę mieć jakąś gwarancję i chciałabym w zamian objęcia.  :kwiatek:
sprzedam świetnego konia do GP

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=4086622

pg 546,49 UM JUŻ 739,26 a ma dopiero 11 lat!!

jest to ogier fryzyjski, więc na kryciu sporo się zarobi
posiada objęcia i klepsydrę do treningu
jak się dobrze potrenuje to będzie miał um ok 900!!

rozważę każdą propozycję, bo jeszcze nie wystawiłam cenowo
Wyimmaginowana, ja mogę pożyczyć, ale muszę mieć jakąś gwarancję i chciałabym w zamian objęcia.  :kwiatek:


spoko tylko możesz mi wysłać link do tego konia?
To jest mój koń startowy.  😡
Ale tu masz screena z jej zawodów 😉
http://screenshooter.net/4488395/qayytno
Odkupię dwa diamenty 🙂
Mam zestaw posejdona na wymianę, ale w tym momencie mam limit i mogłabym go wysłać za dwa dni 🙂
Siostra otworzyła RO na lewym koncie, "bo nic porządnego nie wypadnie". I co? Bilet do GP. A 2 konto jest dopiero na 2 układance i nie ma szans powygrywać tyle zawodów (wzięła szetlandy, bo mniej jedzą :icon_rolleyes🙂.
ogólnie to nie moja wina, że sie forum rozjechało jak dałam wiadomość, a chciałam usunać wiadomość, ale nie wiedziałam jak, bo jestem tu nowa...

i ciekawe jak miałam zmienić, gdy w wiadmości nie było końca. To juz nie moja wina, a dostałam jakieś beznadziejne ostrzeżenie, jakby mnie to ruszyło. Najwyżej założe sobie nowe konto, bo i tak w końcu jestem nowa, więc dużo nie tracę.
Alten - gratuluję, dopiero zobaczyłam bliźniaki 🙂
1. ogólnie to nie moja wina, że sie forum rozjechało jak dałam wiadomość, a chciałam usunać wiadomość, ale nie wiedziałam jak, bo jestem tu nowa...

2. i ciekawe jak miałam zmienić, gdy w wiadmości nie było końca. To juz nie moja wina, a dostałam jakieś beznadziejne ostrzeżenie, jakby mnie to ruszyło. Najwyżej założe sobie nowe konto, bo i tak w końcu jestem nowa, więc dużo nie tracę.


Ad. 1
Owszem, Twoja wina.

Ad. 2
No dalej, zakładaj 😉 Dostaniesz bana i nie będziesz już musiała beznadziejnie się tłumaczyć, że jesteś nowa. Jest tu takie coś jak regulamin , którego należy przestrzegać. Jest też instrukcja jak skrócić link .

Miłej lektury życzę.

(cyferki w cytowaniu są moje)


Po tych puzzlach będzie jeszcze jakaś promocja? Bo nie wiem czy marnować kupony na ro czy czekać 😁
Czy ma ktoś do wymiany na międzynarodowym howrse promień zeusa? Mogę dać Helio's Ray, puszkę pandory, laury, lirę apolla lub dwa diamenty (przy czym ten drugi diament dopiero po urodzeniu bliźniaków, czyli w sumie parę minut po odebraniu promienia).
ja mam chyba piorun. moge dac Ci za darmo bo i tak niegram na internationalu
Serio za darmo? 🙂 To zaproś xofkate
Skasowali mi konto na ang. !  👿
Miałam NYX-a x3, objęcia, kamień, klepsydrę, zestaw hery, 2 jednorożce ...  😵
O ja! Za co?
ChemiK -> mogę dać ci w zamian różdżkę, klepsydrę lub czarną orchideę na polskim 🙂
Nie wchodziłam na nie, bo nie mogło mnie połączyć...
Czy byłby ktoś na tyle uprzejmy i ogarnąłby mi moje konie?  :kwiatek: odwdziecze sie czyms z CR 🙂
ja mogę 😉
Bardzo prosze o pkty dorastania na naukrate. oddam z drugiego konta

Ad. 1
Owszem, Twoja wina.

Ad. 2
No dalej, zakładaj 😉 Dostaniesz bana i nie będziesz już musiała beznadziejnie się tłumaczyć, że jesteś nowa. Jest tu takie coś jak regulamin , którego należy przestrzegać. Jest też [urlhttp://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,21614.0.html] instrukcja jak skrócić link [/url].

Miłej lektury życzę.

(cyferki w cytowaniu są moje)


Po tych puzzlach będzie jeszcze jakaś promocja? Bo nie wiem czy marnować kupony na ro czy czekać 😁




1. czytałam i nie mam zamiaru sie przed kimś takim jak ty tłumaczyć.
2. będę robiła to co chce i to co mi się podoba.


Jasnowata ja mogę sprzedać Ci diamenty   :kwiatek:
też szukam diamentów 🙂
kupię lub pożyczę 🙂
promień zeusa już nieaktualny, natomiast gdyby komuś znudziło się granie na międzynarodowym na rzecz polskiego, to chętnie przyjmę różdżki płodności lub łzy. mogę oddać różdżkę, orchideę lub klepsydrę na polskim 🙂


1. czytałam i nie mam zamiaru sie przed kimś takim jak ty tłumaczyć.
2. będę robiła to co chce i to co mi się podoba.


i fajnie, rób co chcesz, szybko pewni wylecisz, w końcu nie każdy ma zamiar czytać posty kogoś takiego jak ty  🙄
to mam na angielskim jeśli chcesz 😉 za coś na polskim oczywiście 😉

Black Orchid
x 4
Seahorse
x 4
Piece of Cloud
x 2
Eolus' Wind
x 2
Daphne's Laurels
x 2
Poseidon's Horseshoes
x 1
Golden Spurs
x 1
Morpheus' Arms
x 1
Medusa's Blood
x 1
Fertility Wand
x 1
Philosopher's Stone
x 1
Golden Apple
x 1
Ploutos' Parchment
x 1
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się