Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Lov   all my life is changin' every day.
20 września 2011 12:29
efka, wow, jaki ten młodzian szalony 😀 super ma te skarpeteczki 😉
Angeel, :kwiatek: taaak, jesteśmy mega zadowoleni 😉 i Zibi z nas również 😀
Burza, ej ej... kiedy Ty włosy ścięłaś? 😀
wątek zamknięty
Libella Jakoś idzie... Jeszcze tylko 2 zabiegi falami i do domu 🙂
Averis Siwy kontuzjowany, na miesiąc wywieziony do kliniki pod Nowym Dworem 😉 A jak tam Curry pod siodłem się sprawuje?  🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
20 września 2011 15:17
Mo B., oh- bosko! Nachwalić się nie mogę 🙂 Zaczął się tak ruszać, że nic, tylko się cieszyć 🙂
wątek zamknięty
Averis, no to gdzie dokumentacja fotograficzna?  🤬
wątek zamknięty
Efka, jak miło patrzeć na takie wesołe rumaki!  🏇
Burza, Piorek świetnie wygląda 😀

Ja dorzucę jeszcze parę zdjęć 🙂 Nie mogę się napatrzeć 🙂 Chcę kolejne zawody!





wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 września 2011 18:43
Jasnowata jestem pełna podziwu jaki prze-ogrom pracy włożyłaś w tego konia, wygląda super  👍
Burza Wyglądacie kwitnąco 🙂 Zmieniłaś siodło?
Mo B. skoro w klinice pani O.K to na pewno szybko wróci do zdrowia 🙂 trzymam kciuki żeby zleciało i dobrze się leczyło  :kwiatek:
efka ale ładny Krzysio 🙂 zazdroszczę takiego śledzenia od malucha! Ja mojego kupiłam w wieku 10 lat, a jego najmłodsze zdjęcia widziałam jako 5 latka. O wyścigowe też nie mogę się doprosić  🤔
quanta i ja czekam na całe filmiki  😍
Strucelka budzisz we mnie okrutną zazdrość  💘
A u nas w niedzielę była trenerka, zrobiliśmy postęp od powrotu z treningu choć wciąż się kiepsko prezentujemy 😉 Ale jest kroczek do przodu  😅
Z racji że zdjęcia z treningu nie bardzo nadają się do pokazania, to wrzucam jedno trenerki jeszcze z Bajardo:
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 września 2011 19:08
Dziękuję Wszystkim za zyczenia powodzenia na tych zawodach  :kwiatek: Z pewnościa sie przydadzą  😉 Ostatni raz bylismy na ujezdżeniówkach 1,5 roku temu-jej jak ten czas szybko leci  😲
Ale bardziej od zawodów cieszy mnie trening w niedziele po nich  💃
Ja to jednak nie mam duszy sportowca, gdybym miała wybierac pomiędzy zawodami a treningiem, nie miałabym wątpliwosci  🙂
Koniczyna-trzymaj kciuki  😉 a co bedzie, to bedzie, oby był grzeczny  😉
Jasnowata-ależ masz radość z jazdy na nim, rewelacja!!! Miło sie czyta, miło sie oglada-gratuluję  🙂
Zu-faaajny ten Twój Rudy  😀
Burza-gdzie Twoje długaśne, śliczne włosy? Piorek jak zawsze klasa  😉
wątek zamknięty
Wpatruję się w zdjęcia quanty wstawione kilka stron wcześniej i umieram na widok siodła...
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 września 2011 19:21
milusia dziękuję bardzo  :kwiatek: Twój fajniejszy a fotami się tak rzadko chwalisz  😜
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
20 września 2011 19:22
Angeel, rana się zrasta, choć miejsce parszywe bo przy ścięgnie nad pęciną. tylko naturalnie dało się to przepracować, choć moje metody takie pół na pół 😉


wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 września 2011 19:41
Zu-ee tam, mój jest po prostu fotogeniczny.Oczywiście dla mnie jest naj, naj, ale wiem, ze jest cała masa koni ktorym Z. do pietek nie dorasta  😁 No ale on jest MÓJ  😜
Co do fot to jakoś ostatnio sie nie składa, ale moze jutro cos będzie bo odwiedza nas okwiat  🙂
wątek zamknięty
Cobrinha, o tak z grzywą dobrze zrobiłaś, pochwal się przy okazji efektem 😀 u nas jest aktualnie masakra grzywowa.. nie mam czasu obciąć ani przerwać.

Cejloniara, zgubiłam, codzienne zabawy z włosami mnie już dobijały, teraz pełnia szczęścia 😀 wal na pw pomogę 🙂

Libella, dzięki 😀 a jak wygodnie!

Angeel, mówi się zarośnięty 🙂 a co u Mariana?

Lov, eee no z tydzień temu 😀

Zu, musiałam, w poprzednim zaczęły się psuć plecy, Piorek się nimi nie pchał, brzuch wisiał. Kilka dni po zmianie i są efekty.

Z Piorunem robiliśmy dziś pierwsze w życiu ciągi, w stępie a potem w kłusie. Na każdą stronę kilka poprawnych kroków 😍 uwielbiam się uczyć, jaka satysfakcja!! oczywiście to pierwsze podrygi ale udało się 🙂
wątek zamknięty
Zu, nie wiedziałam, że ten twój rudzian taki ładny! Jakieś słabe zdjęcia musiałaś wstawiać ;P Świetny jest!! Częściej go wrzucaj teraz 🙂
wątek zamknięty
Jasnowata przyjemnie się ogląda. Gratuluje udanych przejazdów  :kwiatek:
Milusia super, że się wybieracie na zawody. Będę trzymać kciuki  😀 i czekam na jakieś nowe fotki.

Ja miałam dzisiaj konsultacje z innym trenerem. W końcu się doprosiłam, żeby do nas dotarł  😀
Całą jazde wałkowaliśmy to samo, pokazał nam w którym kierunku mamy iść i zobaczymy za pare tygodni jakie będą efekty.


Fotki niestety tylko powycinane z filmików, bo same filmiki nie nadają się do publikacji  😁 jakby były bez dźwięku to jeszcze...  🥂

Galopki- chyba jedyne co nam dzisiaj w miare wychodziło





Kłusy- nad którymi jest najwięcej roboty  😵



i pod trenerem

wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 września 2011 07:27
milusia trzymam Cię za słowo i czekam na foty 🙂
Burza W takim razie gratuluję postępów 🙂
Dzionka on po prostu pode mną tak kiepsko wygląda 😉 Dziękuję  :kwiatek:
baffinka to ja Ci wytnę dźwięki jeżeli chcesz  😁 Bardzo ładnie gniada pracuje 🙂
wątek zamknięty
Burza - nie chcialam mowic ze zarosniety :P Bedziecie sie golic ? A co u Mariana ? Dowiem sie w niedziele, bo go wreszcie zobacze  💃  💘 Tak z grubsza to ostatnio tez dolaczyl do kulawcow - zrobil sobie kuku na padoku. Niestety nie obylo sie bez interwencji wet, ale juz wszystko jest ok, kon czysty, chodzi pod siodlem (chociaz pewnie nie czesto), czasami trener wsiada. Juz sie nie moge doczekac niedzieli  😜
Jasnowata - pieknie wygladacie 🙂 No i gratuluje przejazdow 😀 Az mi sie geba cieszy, jak widze kn-a w innej roli niz rekreacyjny tluczek 🙂
wątek zamknięty
Dawno nas tu nie było 🙂
Wstawiam więc kilka z ostatniej jazdy, wyjeżdżam dziś na studia i dopada mnie przygnębienie że znowu będę 160km od konia  🙁

W połowie sierpnia dopadła nas mała kontuzja a to zdjęcia z pierwszych skoków po.
Zadziwia mnie jak ona to lubi 🙂

Za brak kasku dostanę zapewne chłostę i pewnie słusznie, nie mniej jednak nadmieniam że przeważnie kask na głowie mam.









wątek zamknięty
efka no, no dorasta Ci maluch, piękny jest! 😀 A jaki zabawowy, jak to dziecko

Burza ty nie narzekaj na jakość zdjęć, świetnie się prezentujecie! Galop pierwsza klasa 😀 No i fryzura też super 😉 Nie wspomnę o ciągach, łaaa dawaj jakieś zdjęcia!

Zu jakoś tak dopiero zauważyłam... jakie on ma długie nogi 😜


Argos ostatnio chodzi tak: 😜 , trenerka zaproponowała nam zawody w niedzielę, ale chyba się jeszcze nie wyrobimy. Arek jeszcze trochę pokasłuje przy wysiłku, więc wolę poczekać, aż będzie zupełnie ok- wtedy się gdzieś koniecznie pokażemy 😉 Wiecie co? Aż nie chce mi się z tego koniska zsiadać, dawno się tak nie starał i nie skupiał i w ogóle ostatnio tak na prawdę trenowaliśmy w kwietniu, więc nie mogę się tymi ostatnimi jazdami nacieszyć 😁

wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 września 2011 15:55
Jasnowata - przez Ciebie zatęskniłam za KN-ami. Świetny jest!

Zu - poka wiecej!

Atamanka - foty są...?

A mój Łośko kwitnie. Wybiegany, nażarty do rozpuku, zintegrowany z grupą i...

zakochany


i w całej okazałości

wątek zamknięty
maleństwo nie ma, no, znowu nie ma 😡 Muszę nadrobić. A jaką Łosiek sobie małą piękność znalazł 😎
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 września 2011 16:57
On odkąd sięgnę pamięcią leciał na kucyki :p

A Malinka jest cudowna, rży do niego, mizia się i nawet nie kwiknie. Jest tak urocza, że nawet mój mąż, który konie może oglądać z daleka, ostatnio sam z siebie ją głaskał.
wątek zamknięty


U nas jak zwykle dzieje się bardzo dużo - a jeździmy sobie tak (sorki za jakość, ale mam aktualnie tylko kadry z filmu):



Skwary daje czadu 😎


Quantanamera mogłabym zadać niedyskretne pytanie: w jakim siodełku ty tu pociskasz? No bo jest idealnie dopasowane, prezentuje się po prostu genialnie   😍 !!!

wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 września 2011 19:06
Ollala🙂 :kwiatek: a co to za podopieczna? i na ile ją będziesz mieć? 🙂

deborah, Angeel, Koniczyna, Cejloniara podziękował dziołchy :kwiatek: :kwiatek:

Burza a ja Was 😜 😎

Zu 😡 :kwiatek: a Twój Rudas bardzo fajnie się prezentuje! Zarzuć coś więcej!


Za tydzień zawody a ja nie mam kura 👿
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 września 2011 19:18
Atamanka serio? 😉 dla mnie on zawsze jakiś taki jamnikowaty  😁 Jak tam przygotowania stajni? Stoi już coś?
maleństwo nie wiem czy mam coś, co nadaje się jakoś wybitnie do pokazania 😉 Jak czółko Łosia?
Strucelka Rudas dziękuje  😡
To takie jedno całkiem aktualne czyli koniec sierpnia:

A tak niedługo będzie  😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 września 2011 19:39
Zu, a dziękuję. Zagoiło się praktycznie w 2 tygodnie. Ma teraz "podkówkę" bez włosów i strup na dole, sterczą nitki (się rozpuszczą w skórze, to i końcówki da się po prostu wydłubać) i już. Jak dobrze pójdzie, to nie będzie śladu wcale lub prawie wcale.
wątek zamknięty
Strucelka kobyła jest trochę szalona, ma 9 lat a jest na etapie 3 latka :] a do kiedy to nie wiem, dzisiaj jeździła na niej dziewczyna, która chyba chce ją wydzierżawic  😉 ale nie mam czego żałowac bo niedługo wracają moje chłopaki  😀

wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za miłę słowa. 🙂 Ja sama nie wierzę, że udało mi się (oczywiście z ogromną pomocą instruktorki) zrobić ze szkółkowego "ponosiciela" konia zadowolonego z siebie po dobrze wykonanej pracy. Tak, chyba mogę tak napisać, bo tak wyglada jak coś mu się uda i zostanie za to nagrodzony.
Przeglądam sobie czasem stare filmiki, zdjęcia i sprawia mi to przeogromną radość.
Powiem Wam, że gdybym włożyła tyle pracy w dużego konia co w Jasnego, to juz dawno pewnie pomykałabym Nki, a może i Ctki. Trochę to dołujące, ale jednocześnie motywujące do dalszej pracy, przynajmniej dopóki Jasny jest moim partnerem pod siodłem.

A tymczasem ujeżdżenie odstawiamy na bok i bierzemy się poważnie za skoki. Już trzy treningi za nami. Niedługo dostanę jakieś zdjęcia/filmiki, to się pochwalę, bo kucyk śmiga jak ta lala. Lata przez wszystko, nic mu nie straszne. Ten weekend znów pod znakiem skoków. I tak zostanie dopóki się nie wyprowadzimy do innej stajni i nie znajdziemy ujeżdżeniowego trenera.

Zu, a kysz z zimą! Daj jeszcze chwilę nacieszyć się miękkim podłożem i nieodmarzającym nosem  😁
Maleństwo, jakie potężne to Twoje maleństwo 🙂
wątek zamknięty
Zu może długi też jest, ale nogi to ma szałowe. Już widzę jak nimi zamiata 😜 Na razie nie stoi, bo trochę zmieniły się plany. Ale tylko trochę, w sumie całkiem mi pasuje. Tyle, że termin przeprowadzki przesunął się na listopad, ale co tam. Poczekamy 😉
wątek zamknięty
quanta Opad szczeny  😜

Ja musze sie pochwalic ze u nas jest super fajnie.
W koncu mamy dobre ustawienie,kontakt,przepuszczalnosc i praca zadu sie diametralnie zmienila.
Zaczynamy zmiany wielokrotne i w przyszlym sezonie podbijamy czworoboki  😅 Jazda na tym koniu to taaaaka przyjemnosc.
Jak ja kocham tego konia  😍


fot.armara
wątek zamknięty
Misia, alez on jest piękny! Super, że i Wam się układa!  😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.