kącik skoków

można jechać 8, po prostu Ci odejmują punkty za zatrzymanie, chyba tylko za to- no chyba, że miałąś gdzieś zrzutkę..😉
majeczka Startowalam na takich zawodach ze mialam stope na jokerze, skoczylam alternatywe i bylam trzecia.  😎

Najgorzej zwalic jokera.  😉
majeczka   Galopem przez życie!
03 października 2011 22:24
a za stope na jokerze policzyli Ci pkt karne?
tylko czasem sie karzesz.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2011 06:43
a za stope na jokerze policzyli Ci pkt karne?

odejmują 4 punkty za wyłamanie/zatrzymanie i dodają plus 8 za skoczenie na czysto alternatywy - suma sumarum za ostatnią przeszkodę dostajesz 4 punkty...no chyba,że rozbudujesz jokera,to doliczają ci karne sekundy za rozbudowe,więc czasami może to się skończyć przekroczeniem normy czasu i dodatkowymi karnymi punktami 😉
Lov   all my life is changin' every day.
06 października 2011 09:55
Mam pytanie odnośnie Championatów dla młodziaków w Olszy. Doszły mnie słuchy, że wałachy też mogą iść, i ewentualne osiągnięcia przechodzą na ojca. Prawda to? 😉
Lov, chodzi Ci o Sportowy Czempionat Młodych Koni?
To tutaj masz regulamin z tego roku 😉
http://www.kjagrohandel.pl/Obrazki/Regulamin-Sportowego-Czempionatu-M-odych-Koni--(1)
Lov   all my life is changin' every day.
06 października 2011 10:28
Puma, tak, ale nie widzę tu żadnego punktu odnośnie wałachów.. Czyli zakładam, że może iść? <chodzi o 4latki>
Może ;-)
Lov   all my life is changin' every day.
06 października 2011 10:48
No to fajnie, bo mamy plany na przyszły rok 😁
Lov ambitnie  😀 pod kim?
Lov   all my life is changin' every day.
06 października 2011 10:58
baffinka, mam nadzieję, że pode mną 😁 a jak ni dy rydy, to pod trenerem 😉 w planach mamy zacząć starty od stycznia, a wg trenera bez problemu powinien sobie poradzić z Lką. Płotki, murki i inne kwiatki mu nie straszne, więc da radę 😀
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
07 października 2011 18:09
Szukam przyczepy na 2 konie z woj. pomorskiego moze byc zestaw czyli samochod i przyczepa. Czekam na wiesci.
deborah   koń by się uśmiał...
07 października 2011 19:47
cyntia, ale kupić chcesz? bo mało precyzyjne to zapytanie 😉
Pamiatka po skokach w środę  😵 Drag okazał sie twardszy  😂
Szukam przyczepy na 2 konie z woj. pomorskiego moze byc zestaw czyli samochod i przyczepa. Czekam na wiesci.


poza tym to raczej nie ten watek ;/
Kto będzie na zawodach skokowych w Starej Miłosnej jutro?  😀
mam pytanie czy wstęp na cavalide jest płatyny?  jak tak to ile jak bym mogła wiedżieć ? 😉
Dramka, auć! Dbaj o to - na "nasze" stawy trza uważać nie miej, niż na końskie. Szybkiego gojenia!
Wyglada dużo gorzej niż boli  😉 Ale dziekuje  :kwiatek:
rosa płatny, ale nie pamiętam ile kosztował wstęp 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 października 2011 16:47
Chyba 60 zł za całość, ale nie kupowałam, więc nie wiem.
nie moge znlezc watku dla poczatkujących a mam pare pytan natury technicznej moge tu pisac>?
nie moge znlezc watku dla poczatkujących a mam pare pytan natury technicznej moge tu pisac>?


nie wiem o co chcesz zapytać, bo jesli o skoki to dobry wątek, tu masz kącik dla początkujących. http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1412.7500.html
o skoki bo moj instruktor chce zebym zaczela trening skokowy tzn od podstaw bo nigdy nie skakałam (pare lat temu jakies 50cm  moze 2 razy) i nie ukrywam ze troche sie cykam. Chcialabym sie dowiedziec jakie ćwiczenia na utrzymanie rownowagi podczas skoków polecacie, W ogóle na co powinnam zwrócic na poczatku uwage, co pomoze mi sie najlepiej przygotowac.
skoro masz trenera to chyba poprowadzi Cię przez te skoki tak ? Cała uprzednia jazda przygotowuje do skoków-jak masz równowagę wypracowaną po płaskich to i skakać dasz radę 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 października 2011 18:57
anil22, a ja napiszę ci tylko,że jeżeli nie galopujesz w półsiadzie w równowadze,to nie powinnaś zaczynać nauki skoków.
hmm a ćwiczenie na nieblokowanie reki o szyje konia w skoku?
moje dzieci z ostatnich otwartych, w obiektywie pani Katarzyny Boryny, www.katarzynaboryna.pl 😉


Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 października 2011 21:32
Pierwsze siwe  😍 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się