Pensjonaty we Wrocławiu

e tam, mnie wszyscy znaja 😎 😉
Oł serio 👀 Czyli ja tez powinnam? 😉 Pewnie z tej okazji juz będę miała przesrane na forum, bo zadarłam z modem 😁
Vuko, no. na pewno tez mnie znasz, tylko nie wiesz 😉 a jak nie to poznasz jutro 😀
a z modem nie zadzieraj bo cie nie skresla ;P
Mam nadzieję jutro wszystkich poznać^^
Nie skręślą, albo właśnie dla odmiany skreślą, nie wiem co gorsze 😁
Za mało czasu żeby wykombinować coś sensownego. Czoło odpada, moźe ręka 😀 albo wielki bling bling wisior 😁
A może zwyczajne identyfikatory z napisem Re-volta i nickiem?
Ja jak się pojawię to wam zostawiam paszę - bijcie sie miedzy sobą :P ja biorę stanówkę z Wechty 😀
Tez będę, jako jeden ze sponsorów chyba mi wypada 😉 tez sie czaje na pasze, albo weekend w gorach 🙂
Też planuje jutro byc🙂
nikt nie chce konia?
Konia zgarniam jutro ja 🏇
ja tez bardzo chcialam byc ale niestety od dzisiaj chodze w kolnierzu i nigdzie nie pojde.. 🙁
a ja nie chcę krycia ani miarki  👀
Abeba co się stało? No bo nie uwierzę, że Addis ma coś z tym wspólnego 🙄
Wątpie żeby ktoś zdąrzył ogarnąć identyfikatory
nikt nie chce konia?



A po co komu koń??? 😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 października 2011 20:24
Hm to jak chcecie paszę .. może kto mi odda / sprzeda masaż dla konia ewentualnie wymieni gdyby mi się jakimś cudem z czymś poszczęściło:> Mojemu młodemu po półrocznej przerwie i staniu w boksie bardzo się przyda 😀 :>
Ja chętnie odkupię golenie, masaź i weekend w górach- w końcu nie długo rocznica 🙂
espana Addis niewinny (ja tez, w dodatku mloda). Facet autem wjechal mi w auto jak wracalam z pracy
Wątpie żeby ktoś zdąrzył ogarnąć identyfikatory


Wystarczy iść do pierwszego lepszego papierniczego i kupić plakietkę. Potem tylko napisać co trzeba, ot i cała filozofia 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 października 2011 21:36
Mnie i Equi bedzie łatwo znaleźć.... 😂

equi nie zabijaj 😀iabeł:

P.S wy bierzcie pasze... ja zgarniam kobyłe 😀iabeł:
Zairka, maaarzysz 😉
Mnie i Equi bedzie łatwo znaleźć.... 😂



Ciebie raczej rozpoznam, natomiast nie jestem pewna co do reszty dziewczyn 🤔

edit: jeej to trzeba się tak wystroić? O_o
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 października 2011 21:46
Ja znam chyba większość forumowiczów wiec zapoznam, tylko podejdź... nie boj sie gryze tylko jak za duzo wypije 😁
A że rano w sobotę mam od 9 rekreacje to nie popije 😉
Ja ide w jeansach sroic sie nie bede 🙂

Czytaliście juz ze impreza przenosi sie na 2 kluby instytut + za szyba.. troche lipa, lepiej 1 duzy klub 🙁

epk pewnie ze marze 🏇

Nie lubię za szybą....
Nie wyobrażam sobie jak to bedzie wyglądalo jak bedzie na 2 kluby:/
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 października 2011 21:53
W Instytucie ostatnio sie ledwo miescilismy a bylo o polowe mniej osob deklarujacych sie
Czy to jest ten klub na Św. Antoniego?
paszy to mi chyba z przyczyn zawodowych wygrywac nie wypada, wiec sie zadowole kobyla. 😎
do dupy, ze w dwoch klubach.
a ja nie chcę konia - same problemy z nimi 😁 chcę masaże


no glupio że w 2 klubach i jeszcze za szybą i oddawanie tam kurtek i chodzenie z powrotem
szkoda, też sobie jakoś tego nie wyobrażam część tu a część tu
Ja sobie nie wyobrażam jak będziemy latać między dwoma klubami 😉. Chłopaki chyba nie ogarnęli trochę... Ja wpadam koło 22 do Instytutu i się nie ruszam stamtąd 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się