Pensjonaty we Wrocławiu

epk - napisze smska, żebyś nas zlokalizowała i brance krzesełko musimy znaleźć koniecznie w Instytucie
kto bedzie wczesniej i zaklepuje revoltowy stolik? my z hanoverka wbijamy przed dziewiata. ktos bedzie od poczatku?
postaramy się być wcześniej i w miarę możliwości zająć miejsca
A czy nas (mnie, azhael i czernąrozę) tez dałoby się uwzględnić?
chacha zajmiemy ile się da, więc w miarę możliwości jasne, trochę nas tam się spotyka
maxowa, to moze zrob taka akcje, ze postawisz jakas kartke z napisem RE-VOLTA?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 października 2011 22:15
ja tez okupuje instytut i powinnam byc kolo 20



P.S zrobil sie nam 🚫, dobrze ze mod sam w nim uczestniczy bo dostalo by sie po uszach 😂
Konia zgarniam jutro ja 🏇

Po dzisiejszej akcji z moją banda łobuzów, zmieniam zdanie i konia juz nie chcę.  Wystarczy mi kłopotów. Wolę już tą paszę 😁
Dużo was będzie🙂
My z Dizi też się wybieramy
chacha zajmiemy ile się da, więc w miarę możliwości jasne, trochę nas tam się spotyka

Pamiętajcie o  mnie 🙇
Zanim ogarnę stajnię, a potem siebie, pewnie się zrobi 21 minimum..  😉
Bombal, no ja też tak późno, a nawet później... W razie czego zajmiemy miejsca na podłodze - ale mam nadzieję, że dziewczyny jednak będą o nas pamiętać 🙂
dlatego mowie wam- trzeba zarezerwowac dla nas stolik!
Zairka ja się tam o miejsce do siedzenia nie martwię  😎  ale z tego co widzę to losowanie 500kg paszy jest razem z klaczą w GP dopiero, a los do tej loterii kosztuje 20zł 🙁
ja w ogole nie kumam tego systemu losowan.
Jest napisane w regulaminie, że płatna jest tylko loteria o kobyłę. Reszta losów bezpłatna.Więc chyba ta o paszę nic nie kosztuje, mimo, że jest w tej samej "grupie losowań" co o kobyłę.
może będą losować z dwóch oddzielnych kuli tylko o jednej porze 😉 chciałabym żarcie dla konia, nie konia  😁 😁
A ja konia i gratis do niej te 500 kg paszy  😀iabeł:
escada, ja na konia mam już plan 😉, także może być koń bez paszy... no nie, pasza dla mojego rudego by się przydała. No to koń z pasza!
kurczę niezła ekipa się szykuje, w takim razie która będzie pierwsza niech rezerwuje mega stolik, bo w końcu trzeba się pointegrować 🙂
No ja chcę być z maxową jak najwczesniej, bo niestety ale MUSZĘ mieć krzesełko :P Z gipsem stać całą imprezę nie będe 😉

liczę po cichu na jakąś wygraną, ale tyle nas tam będzie, że nie będzie łatwo 😉

zastanawiam się czy licytowac tego konia - bo co jak go wygram, co ja bym z nim zrobiła?  😁

zastanawiam się czy licytowac tego konia - bo co jak go wygram, co ja bym z nim zrobiła?  😁


Zrobisz mu kopytka :P
a on w zamian za to zapłaci sobie za pensjonat?  😁
to my przyjdziemy z własnymi krzeslami i stolem  🏇
a on w zamian za to zapłaci sobie za pensjonat?  😁

I będzie chodził do lekarza na kasę chorych  😉
Ja tez zagladne  🙂 ale pozniej dopiero.. oby zdazyc przed loteria  😀

A gdzie mozna zobaczyc ten 'system losowan'? I jakie sa nagrody? :>
Abeba czy Twoj Addis nalezal kiedys do Agaty P?
Też mam ochotę sie wybrać 🙂 dobry pomysł na ten napis z R-V 😁
amazonka* tak, kupilam go od niej
No to w wyniku dzisiejszej imprezy mamy co najmniej jednego forumowego konia więcej, a najprawdopodobniej dwa 😉 - Branka, Bombal - GRATULACJE!
nooo gratulacje 😅
to się cieszą dziewczyny, ja zgodnie z tradycyjnym pechem do losowań - nic nie wylosowałam, na konia nie kupowałam losu bo mam dosyć jednego, al szwagierka i kuzynka wygrały masaż konia  😀
a co to za koń?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się