Puśliska

a gdzie w poscie nad moim napisalas ze "miekkie"?
czy ktoś może mi polecić dobre puśliska ujeżdzeniowe obecnie mam euroraiding diamant i puśliska które są miękkie ale nie oszczędzają mojego siodła?
Dramka, chyba logiczne jest że na pytanie o miękkie puśliska odpowiadam dając przykład właśnie takich... poza tym, chyba można zadać sobie ten trud i wejść na mustanga, by przeczytać że są zrobione z bukatowej skóry? błagam  🙄
lepiej przeczytaj na jaki post odpowiedziałaś 🙄 i czy gajara pytała o miękkie..

wystarczy żenującego  🚫
dla osoby mającej 168cm, puśliska 140 albo 135 na dość krótkie strzemiona będą dobre? czy brać 145? Chcę aby można było przełożyć przez szlufkę, ale żeby nie wystawało za siodło.
pusliska Diana, mam od miesiaca, bardzo polecam🙂 mieciutkie, obszywane, tasma w srodku, plaska klamerka nie uwiera w udo 🙂 jakosc baaaardzo fajna, zwlaszcz w stosunku do ceny🙂
dla osoby mającej 168cm, puśliska 140 albo 135 na dość krótkie strzemiona będą dobre? czy brać 145? Chcę aby można było przełożyć przez szlufkę, ale żeby nie wystawało za siodło.
Będą dobre sama mam 140 i mam 168 wzrostu są w sam raz aczkolwiek minimalnie wystaja za siodlo jesli chcesz zeby nie wystawaly wez 135
A ja mam 166cm wzrostu i puśliska 130cm wystają mi poza siodło około 10cm.
Najlepiej weź jakiekolwiek i zmierz sobie. 
dzięki dziewczyny.  :kwiatek: Dzisiaj zmierzę mniej więcej moje puśliska (mam dorabiane dziurki) i zobaczę w takim razie ile mi wyjdzie. Wezmę pewnie 135  🙂
Co myślicie o puśliskach młodzieżowych daw maga ?
szukam miekkie pusliska ujezdzeniowe jak najtansze  👀
mils   ig: milen.ju
01 grudnia 2011 22:00
Szukam miękkich puślisk, najtaniej w sumie jak się da, ale żeby można było kupić o długości 135cm, a najlepiej 130cm (malutka jestem - ok. 160cm wzrostu). Możecie coś polecić? :kwiatek:
diana sa super, mam i uzytkuje do euroridinga🙂 mieciutkie jak kaczyuszka😉
jak określić długość puślisk ujeżdzeniowych?
Faith i nie przetarly ci siodla? to jest tansza wersja tych miekko podszywanych ale producent ten sam. czyli sa rownie dobre? jesli tak to zamawiam 😉
aj, moja wina, nie otworzylam linka do konca, ja mam te drozsza wersje, i ona jest super, jak tansza niesstety nie wiem 🙁
diana sa super, mam i uzytkuje do euroridinga🙂 mieciutkie jak kaczyuszka😉


a ja zamówiłam z allegro i facet mi nie wysłał ich a teraz wciska kit że wysłał :/ albo zawaliła jednak poczta, bo gość po teoretycznej transakcji dał mi normalnie pozytywny komentarz. Ale potwierdzenia nadania twierdzi, że nie ma...
muszę cos z  tym zrobić, bo ani puślisk, ani kasy teraz nie mam
faith no cóż, szkoda  😉
jeśli ktoś jeszcze coś wie na temat ww przeze mnie puślisk to  :kwiatek:
nopebow, nie kupisz za 50zl puslisk, ktore nie rzna siodla.
branka, mi sie wydaje, ze raczej poczta, bo facet jest solidny raczej. wez do niego zadzwon i z nim pogadaj.
Już z nim gadałam w zeszłym tygodniu. I nic  z tego nie wynikło bo oboje nie wiemy czy to poczta czy nie. Bo teoretycznie mogli mi np awizo nie zostawić, ale jak byłam na poczcie to tych puslisk tam nie było. Ale może leżały tam 2 tyg i poszedł zwrot (bo teoretycznie jak byłam tam w piątek to mijało tak troche ponad 2 tyg od teoretycznej daty wysłania)... Także może do niego teraz wrócą.

Ale widzisz, on sam już nie wie, bo mówi że coś sie nie moze odnaleźć z tym moim zamówieniem i tez nie jest na 100% pewny czy wysyłał czy nie. No ale jeśli mu teraz nie wrócą to znaczy, że nie wysłał jednak albo zaginęły na poczcie. No ale to juz jego problem, że nie ma potwierdzenia nadania, będzie musiał mi wysłać je.
szukam miekkie pusliska ujezdzeniowe jak najtansze  👀


Podbijam bo też szukam i nie wiem jak się mierzy i wybiera rozmiar.  👀
katija no w sumie masz chyba rację... zapoluję na jakąś okazję albo używki w db stanie.
mils   ig: milen.ju
13 grudnia 2011 20:23
Miał ktoś do czynienia z puśliskami Daw-Maga?
Ja mam te z Daw-Maga z taśmą w środku. Mam wrażenie, że albo ja mam bardzo wąskie dziury w strzemieniu, albo one są bardzo grube. Nie mam niestety porównania do żadnych innych z taśmą wewnątrz, więc nie wiem, czy to standardowa grubość. Oprócz tego są w miarę miękkie, skóra porządna - wiadomo, Daw-Mag.
mils   ig: milen.ju
14 grudnia 2011 21:37
pokora zastanawiam się właśnie nad młodzieżowymi i chyba wezmę... 🙂
w puśliskach ujeżdżeniowych lepsze jest zapięcie typu Conway czy typu H?
Epikea o ile skumałam o co chodzi to zależy do czego 😉 Bo jak często zmieniasz długość, to trzeba brać te
😉
Ale jak liczy się wygląd i możliwość dorobienia dziurek trwałość to  zdecydowanie te

Tylko ze jak chcesz zmienić długość puślisk to trzeba się chwilę pomęczyć 😉
http://arcus-konie.pl/ko/pu/pusliska-ujezdzeniowe.html
tu sa obydwa typy

te z Twojego linku z Lamri to jest conway??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się