Młode Konie

slojma   I was born with a silver spoon!
30 października 2011 17:50
margaritka- i tego ci życzę.
A ja dzisiaj również siedziałam na swojej młodej i zamiast oprowadzania było lonżowanie w samym stępie jestem z niej dumna
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 października 2011 17:51
averis ( przepraszam za wczesniejsze przekrecenie, ale czesto bywal w salonie toyoty :hihi🙂 nie odebralam tego jako atak 🙂

dzieki, dla mnie to nadal nielogiczne jak mozna wsiadac na zrebaczka, ktory sie niedawno urodzil  😁
margaritka, już nie tak mnie nazywali, nawet nie zwróciłam uwagi 😁
mój jesienny dzieciak 🙂
śliczny ! przypomina mi moją ex milość  😁 ile ma?
margaritka
Gratulacje, wygląda na dziecko ze złotym charakterem  😍
Averis
A Wam co  👀? Trzymam kciuki, po kilku razach idzie się przyzwyczaić  😉
ententa
2 lata i 6 miesięcy 🙂
margaritka super i oby tak dalej🙂

a ja mam takiego młodego z wczoraj:
equusmoth   Gudi &Greeys &Fokus
31 października 2011 15:15
Magdzior, ale przystojniak  😜 🙂

A oto moja mała...🙂
Uwierzylibyście, że ma 2,5 roku ?
lunqua to jeszcze malutki 😉
magdzior młody ślicznie się prezentuje 😉
equusmoth ładną ma główkę, kasztany są świetne !  😎

a my wczoraj dostaliśmy turbo tempa i młody chciał bardzo pokazać pańci jak to on pięknie umie chodzić  😁
equusmoth strasznie biednie Twoja klacz wygląda.
dlaczego biednie? koń jest młody, nie ma rozbudowanych mięśni. Nie jest wychudzona, zapuszczona.. w czym problem?
No... mogłaby wyglądać lepiej. Ale może takie zdjęcie.
A nie wygląda na 2,5 roku... Może na max 2... I mam nadzieję, że jednak nie chodzi jeszcze na lonży tak jak Equusmoth pisała jakiś czas temu....
equusmoth   Gudi &Greeys &Fokus
31 października 2011 16:29
Biorę ją na lonże, bardzo rzadko, żeby sobie troche pochodziła. A tak to padok padok pastwisko....
Bo jest strasznie drobna.

Biednie?
Tak jak napisała Ententa koń jeszcze nic rozbudowanego nie ma, to dzieciak uśmiech
Daje jej wszystko co potrzebuje + jakieś moje smakołyki 🙂

Może na tym zdjęciu nie wyszła jak wychudzony, biedny koń?

moze edytuj posty?
To faktycznie pewnie kwestia braku mięśni itd, ale owszem wyszła :/
zosia1990   Synesthete: sight-hearing-touch
31 października 2011 16:43
Mam pytanie, po co podkłada się pod pas do lonżowania te takie futerkowe podkładki? Bo już kilka zdjęć widziałam właśnie w takim komplecie.
Pozdrawiam
można wsadzić podkładkę, żel, można też nic nie dawać  😉
zosia1990 ja zakładałam jak pas jest za dlugi dla konia  😉
equusmoth pare postów wyżej są zdjęcia konia który też ma 2,5 roku (ten siwy lunqi) i prawdopodobnie też jeszcze nie pracuje a o dziwo 😉 jakieś mięśnie ma i wygląda znacznie lepiej. Ale skoro twierdzisz, że niczego jej nie brakuje to ok, może ten typ tak ma.
Martuha Zobacz sobie zdjęcie młodej 2 latki chyba, którą tu kiedyś pokazywała

equusmoth, No, na tym drugim zdjęciu trochę lepiej, ale też jakoś borokowato. Może taki typ brzydkiego kaczątka. Jak dorośnie, będzie wyglądać ładniej.🙂 Ta lonża i tak mi się tam nie podoba, ale cóż....nie wylezę z komputra i nie sprawdzę jak rzecz na żywo wygląda.😉

zosia1990, Też zależy jaki pas. Widziałam, że ludzie wkładają takie podkładki pod pasy do lonżowania które nie mają żadnych "wkładek" po bokach i leżą bezpośrednio na kłębie. Może takie pasy mogą konia obetrzeć na tym kłębie i dlatego ta podkładka?
Mój pas ma takie dwie "poduszeczki" po obu stronach, więc tam nic nie daję. Koniowi nic się nie dzieje od takiego zakładania. 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
31 października 2011 17:51
Dzisiejszy Młody  😜

equusmoth
Na drugim zdjęciu wygląda strasznie biednie. Nie możesz jej odpuścić trochę ? Przez zimę na pewno jej przybędzie 🙂
Katharina
Podrósł chyba jeszcze  👀 ? Wygląda dojrzalej jakoś tak  😜
Jutro mam diabelski plan władowania juniorowi czapraka z pasem, cieszę się bo nareszcie (tfu, tfu) dziecko zaczęło tyć. Pogoda jst niesttey wybitnei niezdjęciowa, więc wrzucam coś ze swiętowania 2,5 roku  🏇

armara Junior mężnieje oj mężnieje 🙂

robiąc dzisiaj porządki na dysku doszłam do wniosku że Bondzio nigdy nie był normalny....  😂

krysiex
Dzięki 🙂
Haha świetne zestawienie ! Co u Was słychać ? Nie widzę ostatnio żadnych raportów z postępów prac "budowlanych"  👀?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
31 października 2011 19:15
armara urósł i co najlepsze ciągle idzie w górę... Już spooookojnie taki jak matka więc na bank będzie wyższy więc cieszę się bardzo, bo myślałam że już nie podskoczy jakoś dużo  🙂 Piękne zdjęcie tak apropo  😍

krysiex213 haha dobre  😂
krysiex213 świetne fotki, faktycznie niezły gałganek z niego 🙂
lonżujemy się...i listopad to będzie TEN miesiąc, mam nadzieję że przyjmie to z właściwym dla siebie stoicyzmem  🏇 w zamieszaniu hubertusowym nie było czasu na relacje z placu budowy, ale dziś Bondzio dostał eksmisję do nowego "Hiltona" i móżdży nad tym jak się napić żeby poidło na niego nie nasyczało 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
31 października 2011 20:09
Mam pytanie, po co podkłada się pod pas do lonżowania te takie futerkowe podkładki? Bo już kilka zdjęć widziałam właśnie w takim komplecie.
Pozdrawiam


osobiscie zakladam, zeby pas nie uciskal klebu

katharina, chyba sie przytylo chlopakowi?
armara moj zawsze byl w wersji "fit" chociaz jadl tyle, ze  😵. wiecej juniora!
krysiex wiecej aktualnych zdjec prosze.
margaritka
Ej no nie marudź, strasznie mi się Twój podoba, łatwiej konia "przytyć" i napakować niż odchudzić, coś o tym wiem  😁
krysiex213
No to super, trzymam kciuki za Was. I czekam na zdjęcia  🏇
Katharina   "Be patient and trust in the process"
31 października 2011 20:32
margaritka myślę, że trochę właśnie przytył ale też zarósł  futrem  🙂

Ja chcę żeby on już wysiwiał, bo teraz taki nijaki jest  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się