Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

emptyline   Big Milk Straciatella
09 grudnia 2011 09:28
pomijając same przeszkody....
niezły jest mały



Mam wrażenie, że skoczyłby wszystko, łącznie z tirem. Słodki i faktycznie fajnie skacze, ale trochę strach w oczach przy niektórych przeszkodach. Tak jak rozumiem kanistry, czy krzesła, to skakanie przez człowieka (o ile to nie kaskaderka) i inne płoty na płasko bądź rusztowania to trochę proszenie się o wypadek.
Nat  ten kucyk jest boski  😍 hahaha a jakie oryginalne przeszkody, szkoda tylko ,że nie wszystkie są bezpieczne...


Mi dało trochę do myślenia...

zachwycaj sie nervoslolem, zachwycaj. toz to czub jakich malo. mnie zachwyca jego piekna hala, z witrazami.

Ale mam koleżankę, która bez ogłowia, jeździ na zawody, dla mnie to jest sztukąnie wiem jak dla Was.

moze jezdzic tak pokazy poza konkursem, nie moze tak jezdzic w konkursie.

Pewnie sama dziecka swojego bym tak nie puściła bo od razu miałabym zawał ale widać że tu dziecko ma świetną zabawę
2 lata ❗ 😲 😲

matko to ile ona miała jak wsiadła pierwszy raz...tym bardziej ze tak swietnie sobie radzi....ja sobie dalej nie potrafie tego wyobrazić. Ledwo ręce od ziemi oderwała a tu tak śmiga.

nooo , taka to moze powiedziec, ze jezdzi cale zycie  😁

super dziewczynka! ale jednak to malenka jeszcze dziewczynka, mogliby jej  jakos porzadniej kask dobrac.
tu ta mała 2-letnia na innym koniu  💘 


a tu jak była malutka
Może nie filmik a animacja.  🤣

[[a]]http://kwejk.pl/obrazek/728248/ko%C5%84,da%C5%82,rad%C4%99.html[[a]]

Nie wiedziałam dokładnie gdzie wstawić  👀
Oposowa   gnojorzut- ugniatam gówno na równo :)
09 grudnia 2011 20:56
nie ma to jak efektowna gleba  😂

Tu już jak ma 3 lata i na prawdę dosiad jak na 3 latkę ma niesamowity

A tu już wielki ogier i mała dziewczynka


Ja pomijam brak kasków w obu przypadkach bo to nie ladnie żeby dzieci bez ochrony głowy jeździły
cieciorka   kocioł bałkański
09 grudnia 2011 21:46
czy takie dziecko nie nabierze złych nawyków z racji tego ze tak na prawde nie jest wstanie podowowac prawidłowo koniem- krótkie konczyny, mało sily, słaba koordynacja?
no i bez kasku...
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 grudnia 2011 22:13
Z takiej wysokości wydaje mi sie że nawet kask by nie pomógł  😵
Rozumiem że można mieć zaufanie do konia , ale kurde jeśli ten koń nawet przypadkiem sie potknie ?  Nie wiem po co takie maluchy uczyć jeździć, przejażdżka kucykiem ok rozumiem ale nie wsadziła bym takiego dziecka na dużego konia .
Choc w polowie chciałabym miec taki dosiad w siodle  jak ta dziewczyna no ja już o koniu nie wspomnę 🙇
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
10 grudnia 2011 17:14
aszhar 😍

Pewnie sama dziecka swojego bym tak nie puściła bo od razu miałabym zawał ale widać że tu dziecko ma świetną zabawę


Jest jeszcze jak ma 3 lata i bez kasku  😵 Ale szczerze chciałabym ,aby moi rodzice uczyli mnie jeździć konno od najmłodszych lat  😀.
aszhar czy ona to wszystko robi na kantarze, czy mnie oczy mylą ? JEST ŚWIETNA  😍
aszhar czy ona to wszystko robi na kantarze, czy mnie oczy mylą ? JEST ŚWIETNA  😍


Tak ona sobie na tym koniu na kantarze pomyka

A tu żeby nie było tym razem w siodle ale nadal na kantarze
Ona czy w siodle czy bez siedzi świetnie przyklejona 😍 Poprostu aż się przyjemnie patrzy 🙂
mi się ten podoba

Albo ten
Zmieniam, jak chcesz obejrzeć filmik, to PW 😉
trolololololo
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
po De niro:


po Sandro hit:


i fajny profesor, aż mi się zamarzyło mieć takiego 🙂
Simma... a to nie moglas skakac PO zrobieniu kopyt, tylko zmuszac konia do skoków a takimi szablami?

Twoj geniusz mnie zadziwia, kon bez ochraniaczy skaczący przez GRUBSZĄ DESKĘ o przekroju KWADRATU, nie no bomba.

wchodzenie do jakiegos pomieszczenia, nie wiem gospodarczego? tez jest przeokrutnie smieszne...

odchudzasz tą biedną kobyłę? bo albo to złudzenie, albo jest taka tłusta, a skoki, nawet maciupkie, są dla niej bardziej obciążające stawy, niz dla konia z normalną sylwetką.

Epikea, oglądając pochodne Twoich filmików, dowiedzialam sie ze ojciec Totilasa nie żyje :/ szkoda koniny.
Tak tak, wiem, nie lubisz mnie, więc oceniasz źle.
I tak, jak koń ma futro ponad 5 cm to chyba oczywiste, że wygląda na grubego  🙄
I, hmmm....Weszła do boksu, i co w tym dziwnego ? Może zostawię ją na noc na podwórku ? Wtedy się będziesz czepiać, że biednego konia na mrozie zostawiam  🙄

I jeszcze coś-lonża w sumie tu nie była potrzebna-ona często skacze sobie tak sama z siebie, ja jej do skoków nie zmuszam...
jako, ze simma zupelnie zedytowała post, to wstawiam filmik o którym mowa:


dlatego własnie pytam, czy wyglada na grubego, bo dla mnie to jest zwyczajnie tłusta 😉

no cóz, na filmie wyglądało, ze to jakies pomieszczenie gospodarcze, tak niekoniecznie na boks, ale skoro to jej boks, to sie mogłam pomylić 😉
zdjęcie w załączniku.

ależ ja nie mówię, ze ją do czegokolwiek zmuszasz. ale kanciasta decha plus brak ochraniaczy to nie jest good idea 😉 tak samo jak skoki w szabelkach, skoro wycięte zaraz po skokach byly, to mogłas filmik nakrecic w pieknych kopytkach, zaden problem 😉

obydwa zdjecia za duze!

przepraszam za zdjęcia, cos mi sie pomieszało, ze wstawione poprzez "dodaj zalacznik" sie same zmniejszą, jak te dodawane do galerii 🙇
Filmy nagrywałam trochę wczoraj, trochę dzisiaj, w sumie fakt, mogłam jej obciąć jej te kopyta, ale jakoś tak.....no jakoś tak wyszło.
I-hahaha-zanim ja uzbieram na ochraniacze xD Mogłabym jej owijki założyć, ale ona ma strasznie długie futro na nogach i potem jej się te włoski skręcają itp :/

No i jeszcze może dodam-żeby nikt nie pomyślał, że ja się nad Nutą znęcam xD
W 1:14 miała na szyi zapięty uwiąz, a do tego lonżę-ale ona się lonżą bawiła,i jej przez łeb to wszystko przeszło-w następnej scenie widać, jak było normalnie 🙂 To tak, żeby sobie nikt niczego złego nie pomyślał :P
Simma a powiedz mi czy ten koń jest Twój?? czy po prostu sie nim opiekujesz??
Nuta jest moja, a co ?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 grudnia 2011 20:03
Nuta jest tragicznie otyła i jeśli jej nie odchudzisz może dostać ochwatu.
własnie obejrzałam filmiki z sierpnia. nie wygląda szczuplej niz teraz, więc chyba jednak to nie futro. jest zapasiona jak tucznik😀
Nom, tłusta jest, ale już bez przesady-gdyby ją ogolić, to jest o niebo lepiej niż było wcześniej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się