Młode Konie

Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
21 grudnia 2011 19:09
To ja jeszcze pokażę mojego jak był maluszkiem  😅
KLIK
KLIK
KLIK
Jejejej uwielbiam takie maluszki 😀 Szkoda , że nie mam Armagedona zdjęć jak był malutki  🙁
Karmelek
Jaki słodziak  😜

Dziękuję wszystkim za kciuki, przydały się. Całkiem możliwe, że będziemy się przymierzać do tegorocznych kwalifikacji do ZT  😅
Dziecko zostało oficjalnie wymierzone: 162-185-20,0
Jako, że dziecko zostało nieco odpicowane a pogoda dopisała mogę się pochwalić fotkami  💃




Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 grudnia 2011 20:34
armara, Jr obłędny! I super zimowe fotki!  😜 Co tam o nim mówili? A Ty już o kastracji myślałaś :P

Ja w piątek pojadę odwiedzić mojego Młodziaka, może nawet wsiądę  🙂
Wojenka
Dziękuję  :kwiatek:
Powiedziano nam, że jeżeli nie odrzucą go ze względu na nogi (krzywy jest dość 🙁) to ma spore szanse. Chcę go jeszcze sprawdzić w skokach, bo nei wiem czy jest sens się pchać, ale najprawdopodbniej będziemy próbować.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 grudnia 2011 20:40
armara, jak nie lubię małopolaków tak twojego przystojniaka uwielbiam po prostu!  😍 TAK wam się chłopak udał!
i próbujcie z ZT. przy tym co tam idzie to junior ma ogromne szanse na sukces 😉
Junior wymiata  😎

co sie stalo, ze zmienilas zdanie o ZT?
sei, Katja
Dziękuję  :kwiatek:
co sie stalo, ze zmienilas zdanie o ZT?

Zostało mi wytłumaczone, że nie powinnam go skreślać, a że ZT blisko domu i na hali z kwarcowym piaskiem, to perspektywa wydaje się być całkiem całkiem. Tak czy siak za wcześnie o tym mówić, bo czeka nas maaasa pracy.
armara , gratuluje! Junior pięknie wygląda 😍
armara gratuluję!! pójdziecie na ZT zamiast nas  😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 grudnia 2011 21:19
super armara!
armara gratuluję!! pójdziecie na ZT zamiast nas  😉

Jak to zamiast  🤬

Dziękuję za miłe słowa, póki co nie ma czego gratulować, bo kwalifikacje w czerwcu 😉 Prosze o trzymanie kciuków, bo jak widać są bardzo skuteczne  😅
oj bo to 100dni w boksie, bez wybiegu, z dala od pańci itp itd. Nie wiem jeszcze, "mundre" pomysły to mi się zmieniają jak w kalejdoskopie.

z propos mierzenia. Bonczek póki co ma 190-21,5- i w kłębie tego nie wie nikt :p
No fakt 100 dni to sporo, zobaczymy co z tego naszego pomysłu będzie  😁
z propos mierzenia. Bonczek póki co ma 190-21,5- i w kłębie tego nie wie nikt :p

Nasze mierzenie łącznie różniło się o 1 cm (wymierzyłam mu 0,5 cm więcej wzrostu i obwodu nadpęcia) 🙂
jak juz jestesmy przy kciukach to ja bardzo bardzo bardzo prosze o ich trzymanie 27 i 28 grudnia jakby ktos mial czas i chec.
Katja , będę trzymać🙂
dziekuje  :kwiatek: kazde kciukasy beda wazne  🏇
jak juz jestesmy przy kciukach to ja bardzo bardzo bardzo prosze o ich trzymanie 27 i 28 grudnia jakby ktos mial czas i chec.

Mówisz masz  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 grudnia 2011 17:18
armara  😜 😜 uwielbiam gooooo ...

Katja kciuki są i będą 😉


Kucyk oficjalnie po świętach idzie na dwór  😅 😅 .. wreszcie :> Ja się zastanawiam czy kucyka nie nagrać na kamerę jak robi ogiera, bo czuję, że jak będzie pokazywany to ogra nie pokaże ... Myślicie ,że mi uznają ? Oo Głównie chodzi o kłus ... :P
armara już to pisałam chyba ale Twój młody jest obłędny 😍
Tylko głowe chyba dośc małą ma? czy tylko takie złudzenie?
subaru2009
Dziękuję  :kwiatek:
Nakręć swojego, koniecznie. Wybacz, że zapytam, pewnie gdzieś pisałaś, to wlaijczyk  👀 ?

somebody
Dziękuję  :kwiatek:
Głowę ma chyba dość małą, raczej mniejsze 2, ale on chyba po prostu cały jest drobniutki 😉
Tu może lepiej widać:

drawa14   Kiedyś wszystko sie kończy....
22 grudnia 2011 21:41
armara : Junior jest cudowny  😜 Przystojniaczek z niego  😍
Myśle ze tu może być: czy ktoś ma mlodziaka w treningu u Tomasza Pyrka ( ? Pyrek) lub słyszał jakieś opinie o nim?
galopada_   małoPolskie ;)
23 grudnia 2011 07:51
armara super! to sie Halogeny spotkają znowu, tym razem w Bogusławicach  🏇

armara, fajnie młody wygląda 🙂 nie myślałaś, żeby puścić go za rok na ZT, żeby jeszcze dojrzał?

moje dziecko pozdrawia świątecznie
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
23 grudnia 2011 21:00
armara, młody jest przecudowny, chwyta za oko 💘
iza90 faaaaajnie siwe  😁

A ja z moim niuniem pojechałam dziś na halke i jak na pierwszy wspólny raz (wcześniej halę widział tylko na kwalifikacjach do ZT) na prawdę super się spisał! Oddał 6 skoczków, w czym ani razu nie zrzucił/nie wyłamał jedyne co to 2 razy puknął 😉 Nie pakował tak jak zazwyczaj, ale wybaczam tu -> może to dlatego że na hali świeżo co położona nowa nawierzchnia, miejscami jest jeszcze grząsko.
Mam jakiś baaaardzo słaby filmik dla ciekawych: klik niestety na jednym z tych gorszych skoków.

Natomiast teraz chciałabym wam przedstawić kolejnego mojego młodziana, Don Diablo po og Rammstein hol z matki po Castiglione L 😉
Szkoda, że siwieje, chyba będziemy zmuszeni go przechrzcić na 'Don Angelo'  😁

świątecznie 😉


Tu jako samowyprowadzający się stwór : D


I prawdziwe szatańskie oblicze  😁
Żadnych świątecznych zdjęć nie ma, ale siwa i tak potrafi mnie zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie. Młodzilla również pozdrawia i życzy wszystkich WESOŁYCH ŚWIĄT.

Zdjęć w śniegu nie ma, ale w panierce owszem. 😉
Być. Ooo jakbym widziała swoją Siwą. Ona też uwielbia się opanierować błotem albo kupą  😁 Z tym, że moja niestety, jest prawe biała. Ale tak utalentowana, że pomimo derki potrafi się ubrudzić wszędzie;p
iza90, Bardzo ładne zdjęcie Ci wyszło! Siwe i te choinki oszronione 😍

armara, Ajajaj, ten to jest przystojniak. 🙂 I taki delikatny, ciasteczko chodzące.

subaru2009, Ty tam wiesz, easy z tym padokiem, żeby mu za mocno nie strzeliło do głowy i się na tym padoku nie ponaciągał jeszcze :kwiatek:
Swoją drogą, to chyba najbardziej upierdliwa rzecz - wypuszczać konia po kontuzji na padok...
Averis   Czarny charakter
24 grudnia 2011 08:14
Sankaritarina, zanim Karson zobaczy padok, to czekają nas jeszcze 3 tygodnie stępa i 4 stępo-kłusa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się