Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Gauchowata   Pretty Little Liars <3
17 sierpnia 2011 11:46
Pokocha Cię , ale po kilku miesiącach złamie Ci serce ...  😡

Chciała bym mieć idealne życie  😵
Masz idealne życie: idealny dom, męża, dzieci, które są przedmiotem zazdrości wszystkich okolicznych znajomych, nawet Twój pies jest idealny. Za to - nie wiadomo dlaczego - nudzisz się przepotwornie. Wpadasz w depresję, leki Ci nie pomagają, trafiasz do zamkniętego zakładu dla nerwowo chorych...

Chciałabym mieć więcej wiary w siebie...
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
17 sierpnia 2011 14:41
Poznajesz
katq, Masz o wiele więcej wiary w siebie, zaczynasz ryzykować i po pewnym czasie otwierasz bardzo dobrze prosperującą firmę, wierząc w siebie zaczynasz wierzyć też w swoje szczęście, ryzykujesz na giełdzie nie tylko firmowe ale również rodzinne pieniądze! Idzie ci dobrze aż w pewnym momencie, nieoczekiwany ruch i stajesz się nie tylko bankrutem ale i bardzo zadłużonym człowiekiem .
Chciałabym umieć przegadać ludzi  😁
Człowieka byś przegadała. Ludzi już nie.

Chciałabym, żeby przestała mnie boleć głowa po ostatniej glebie. 🙄
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
27 sierpnia 2011 09:03
Weźmiesz super tabletki i przestanie boleć , ale po następnej glebie będzie boleć jeszcze mocniej 😀D
Chciała bym mieć w szkole jak najlepsze oceny 😀D
masz najlepsze oceny i wszyscy zaczynają cię uważać za kujona chociaż nim nie jesteś ( swoją drogą mam taki problem 😉 ) zamykasz się w sobie wpadasz w depresję i popełniasz samobójstwo...

chciałabym złapać lisa na Hubertusie 🙂
ulcia_jg, mam tak samo, a sądząc po nicku, mamy nawet identyczne imiona. 😉
Lisa złapiesz, ale spadniesz przy okazji z konia i wylądujesz w szpitalu ze wstrząsem mózgu.

Chciałabym wyrobić się z zadaniem, które zadała nam na wakacje historyczka.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 sierpnia 2011 21:59
Zadanie w pocie czoła zrobisz zarywając przy tym noce, prawie nie jedząc i tracąc ostatnie dni wakacji które mogłaś spędzić ze znajomymi. Ledwo żywa docierasz na historię a twoja nauczycielka kompletnie o nim zapomniała a jako że zadanie zrobiłaś jedynie Ty nikt jej o tym nie przypomni 🙂

Chciała bym świnkę wietnamską 😀
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
28 sierpnia 2011 08:28
Dostaniesz ją ,ale ucieknie i zrobią z niej szynkę  😂

Chciała bym dostać już dziś aparat !!!!
Dlaczego mnie żart o robieniu szynki ze świnki wietnamskiej nie rozśmieszył? 👀
Dostajesz dziś aparat, idzie ci świetnie, zakochujesz się w fotografii i kończysz nawet szkołę fotograficzną. Zostajesz fotografem weselny, na jednym z wesel w końcu postanawiasz się napić (ile można tylko focić?), jeden kieliszek, drugi... Budzisz się rano z mężczyzną u boku, okazuje się, że po pijanemu poprosiliście księdza o ślub. Masz męża a puszkę ci kradną  🤣
Alabamka, wszystko ladnie pieknie, ale nie napisalas swojego marzenia.  😎
Ale gafa  😁
Chciałabym wyjechać do liceum za granicę (Stany np.)
Niestety,zabronią Ci opuszczania granic tego kraju :P

Chciałabym jutro zdać odznakę.
Zdajesz odznakę ale nie dochodzi ci ona pocztą a dane PZJ dziwnym trafem zostają ukradzione i wszyscy muszą zdawać odznaki jeszcze raz.
Chciałabym mieszkać w kilku msc. na raz

Nie do końca dobrze chyba wytłumaczyłam na początku tą zabawę. Chodzi o to aby marzenie się spełniło ale miało złe skutki lub zakończenie (tak aby kogoś zniechęcić to tego)
Musiałam....


🤣 🤣
no fajnie, ale co to ma do tematu?
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
20 grudnia 2011 14:46
Alabamka  Mieszkasz w kilku miejscach na raz ale nagle  chorzy psychicznie naukowcy dowiadują się o tobie i o twoich możliwościach transportowania/klonowania porywają Cię ,badają zamykają w klatce i kroją na kawałeczki a następnie jedzą ,żeby uczcić swoje odkrycie ;D  😂
Chciałabym zmienić stajnię na lepszą  🏇
Niestety twojej stajni ( chodzi o budynek? ) nie można zmienić na lepszą, bo rok temu nawiedziło ją ufo i otoczyło ufoludzką błoną, która nie pozwala na zmiany w budynku *-* XD


Chce koniaaa ! 😀  🏇
asds   Life goes on...
20 grudnia 2011 15:47
Koń zostanie zabrany przez CIA w związku z podejrzeniem o przynaleznośc (konia) do siatki AL Kaidy



Chcę zjeść granata
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
20 grudnia 2011 16:01
Jesz tego upragnionego granata a nastepnie wybucha Ci w brzuchu rozrywając Cię na kawałeczki ;D
  🤣 🤣 
Chcę już nie mieć problemów z bezsennością .
asds   Life goes on...
20 grudnia 2011 16:13
Umarłaś.


Chce aby Korwin Mikke zaśpiewał Keine Grenzenn
Zaśpiewa, ale tak strasznie, że wszystkim popękają bębenki w uszach.

Chciałabym nie uczestniczyć w tym całym świątecznym młynie i chociaż raz mieć święty spokój.
Minka
totalnie olewasz święta i wszyscy cię zostawili, jesteś sama jak palec. każdy omija cię szerokim łukiem. z osamotnienia tracisz nad sobą kontrolę i zawożą Cię na oddział zamknięty.

chcę w końcu zacząć jeździć po tej przerwie.
Werqa   Weź się za siebie , Człowieku !
27 grudnia 2011 23:38
Wsiadasz po tej przerwie , chwila moment zaczyna się rodeo, nie możesz konia opanować i bum spadasz na płot łamiąc sobie kark


Chcę dobrze skakać i jeździć na zawody  🏇
"łamiąc sobie kark" - pojechałaś po bandzie  😀iabeł:

Znajdujesz instruktora, skaczesz doskonale, wyjeżdżasz na zawody, ale koń nie chce skakać. Nie wiesz dlaczego, jesteś sfrustrowana i spuszczasz chabecie manto. Widzą to sędziowie i dostajesz zakaz startów.

Chcę przebalować tego Sylwestra.
niestety wchodząc na sale pełną balonów i żarcia, gaśnie światło, nie ma prądu i nie ma do czego tańczyć  😀

chciałabym, żeby ludzie nie kłamali...
ludzie nie kłamią. trzaskają prawdą prosto w oczy. wszyscy obrażają się na każdego. wybucha III wojna Światowa bo Europa wyraziła wprost swoją opinię o Baracku Obamie.  😂


chciałabym wyjechać do ciepłych krajów... 
Wyjeżdżasz do wymarzonego kraju na wakacje, pływasz w lazurowym oceanie, kiedy podpływa do ciebie ogromna meduza, która wybrała cię na swoją ofiarę. Parzy cię i wciąga pod wodę i już nigdy nie wypływasz na powierzchnię....

Chciałabym dostać tydzień wolnego w pracy.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
15 stycznia 2012 23:04
Dostajesz tydzień wolnego, ale gdy po usłyszeniu tej informacji radośnie wybiegasz z pracy, łamiesz sobie obie nogi i paznokieć.


Chciałabym żeby było tyle śniegu, że szkoły zostałyby zamknięte... 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się