Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
28 grudnia 2011 21:42
tego zdążyłąm się dowiedzieć też już :P
Jako pensjonariuszka Trzyciążą mogę powiedzieć tylko tyle , że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Konie szczęśliwe i zadbane 🙂
Byłam w Trzyciążu dwa razy zdjęcia robic - wyglądalo super. I te dluuugie padoki!
http://www.photoblog.pl/oneija/107335089/wiatr-w-grzywie.html

EL90 dawaj jakieś zdjęcia i wszystko co masz!  🏇
ewabe ty też 😉 !

A co jest nie tak z Magdą Jopek?  Chodzi wam o papier czy jakąś nie poradność na treningach, przepraszam jazdach 😉 ? Nie pisze nic uszczypliwie, nie widziałam na oczy, ale opinie słyszałam na tak.
żaczkowa   gone with the wind
28 grudnia 2011 22:06
Zorilla, podobno między "instruktorem" a "trenerem" jest taka różnica, że instruktor szkoli, uczy podstaw, a trener głębiej wnika w sens tej pracy...
przynajmniej tak nam mówił trener siatkówki KS Wanda na lekcji wychowawczej :P
Tzn.  maison pytała konkretnie o trenerów podkreśliła to w odpowiedzi na pytanie trakena, więc głównie o to mi chodziło.
Co do samej Magdy, jeździć przyjemności nie miałam, czasem widuje jej jazdy zależy kto, co jaki poziom i czego oczekuje 😉
Magda papierów trenerskich nie ma, ale np. w zeszłym roku osoba z nią jeżdżąca startowała N w ujezdżeniu (zresztą też na koniu Magdy), więc jak na instruktora to chyba nie najgorzej 😉 Ma też ogromne doświadczenie w pracy z młodymi końmi.
Alaska wiadomo jak ze wszystkim...

No dobra, a konkrety? Rozróżniamy kto trener a kto instruktor (prawie napisałam intrunor - chciałam zrobić jakieś combo haha  :głupi_łeb🙂 a konkretów brak. Poobgadujmy kogoś 😉 .

Mi się podobała zawsze, jeszcze z Zakrzowie (ale mialam 16 lat to wiedziałam jeszcze mniej o sprawie 😉 ) jazda i efekty Marty Gindy, ja jeździłam w wakacje z nią 2 razy, to jak po 1 nie byłam pewna to potem mi się już podobało i sama mogła dużo zmienić na +. Ale jak mówię żadnej dłuższej przygody nie miała. Planuję się widzieć w najbliższym czasie znów, to się będę najwyżej skarżyć 😀 .
a Marta Ginda to chyba teraz se swoimi końmi stoi u Szarych nie?
Wiem, że w Zabierzowie była, ale chyba się przeniosła i jeździ w Santosie tylko jakieś konie ,acz pewna nie jestem.
Jeździ konie w Zabierzowie, albo 1 a u Szarych ma jakieś "swoje", si.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
29 grudnia 2011 08:05
maison, tu masz listę trenerów http://pzj.pl/modules/zestawienia/trenerzy.php
z tej listy dojeżdża raczej tylko Tomek Włodarski.
Widziałam treningi z Martą Gindą i koleżanka która jeździła z nią bardzo sobie ją chwali. Magda Jopek ma też jazdy ze znajomym, który chyba stoi w Rząsce, z tego co wiem współpraca układa im się dobrze.

maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 grudnia 2011 10:11
Marta trenuje konie u Szarych też 😉 Prywatne.

Do Tomka dzwoniłam i powiedział, że nie da rady, że gdybym stała u Szarych to tak bo on tam dojeżdża i tak ale, że stoję gdzie indziej to on nie ma czasu bo nie zajmuje się tylko trenowaniem.

Jeśli tak chwalicie Magdę, to może też spróbuję, będę myśleć. No i - Ula. Jeśłi chodzi o skoki a Tomek nie wypalił, to może uda mi się dopchać i co nie co zdziałać...

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje, to czekam dalej!  :kwiatek:
Wiem, że znajomi jezdzili z Natalia Kozaczką ujeżdzenie. Nie jest ona chyba  trenerem , ale wszyscy byli bardzo zadowoleni 🙂 No i dojeżdza z tego co mi wiadomo.
Wiem, że znajomi jezdzili z Natalia Kozaczką ujeżdzenie. Nie jest ona chyba  trenerem , ale wszyscy byli bardzo zadowoleni 🙂 No i dojeżdza z tego co mi wiadomo.


maison Natalia trenowała Twoją klacz - więc byłaby to jakaś kontynuacja.
Z umówieniem się może być problem bo ma b.dużo chętnych i nie wiem czy jeszcze kogoś wciśnie
Kami   kasztan z gwiazdką
29 grudnia 2011 14:17
Z dojeżdżających od ujeżdżenia jest jeszcze Agata Strzałka - stoi z koniem u Szarych  🙂
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 grudnia 2011 14:51
o Agacie nie słyszałam nigdy 😉 A ma ktoś numer do Natalii?  :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
29 grudnia 2011 14:57
Jeździłam z nią przed wypadkiem na dwóch dzierżawionych koniach - bardzo fajnie prowadzi treningi, dostosowuje się do koni i jeźdźców. Trenowała forumową Domę i Callmebarb  🙂
Agata trenuje też moją kobyłę, tyle, że nie pode mną 🙂 na prawdę mogę ją polecić z czystym sercem, tak samo zresztą jak Kasię Małek, z którą jeżdżę (jak mam czas :P)

Co do ludzi od ujeżdżenia (nie chcę rozróżniać ich na instruktorów i trenerów), to w Krakowie akurat jest w czym wybierać, pomijając fakt, że połowa z nich nie ma już wolnych terminów 😉
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 grudnia 2011 15:12
no jasne, Agata! Mogdy nie znałam jej nazwiska, dlatego nie skojarzyłam o kogo chodzi  🤬

No dobra, będę dzwonić, zobaczymy, bardzo dziękuję 😉
Prooooszę o numery ;D


Tylko jeszcze te skoki zostały :p
Kami   kasztan z gwiazdką
29 grudnia 2011 16:03
Od skoków to może Artek Wójcik, ale u niego z czasem może być krucho  🙄 A od ujeżdżenia jest jeszcze Marcin Kural - Doma z nim jeździła to może się wypowie  🙂
A z kim trenują skoczkowie stojący u Szarych? Może ktoś stamtąd dojeżdża?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
29 grudnia 2011 17:13
Od skoków to może Artek Wójcik, ale u niego z czasem może być krucho  🙄 A od ujeżdżenia jest jeszcze Marcin Kural - Doma z nim jeździła to może się wypowie  🙂

od
Artek.. heh no raczej pozostaje w sferze marzeń  😉 chyba że by ktoś w Krakusie stal 🙂 Marcin jest w Radzionkowie z tego co słyszałam, już długo z nim nie miałam kontaktu, z Agatą jeździłam ok roku i doszłyśmy z moją wówczas 4 letnią folblutką do P klasy i III klasy s. , gdzie obydwie zaczynałyśmy od zera, a xx jak wiadomo do ujeżdżenia stworzone nie są 🙂 także całkiem spoko

a nie chcesz Wioli Hajnos od której kupiłaś swoją klacz?? Na Zieloną dojeżdża do jednej dziewczyny, która ma młodego konia i całkiem fajnie się rozwijają.. a Wiola ma Instruktora Szkol. Podst. PZJ
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 grudnia 2011 17:21
Od szarych nikt nie dojeżdża. Ok, dzięki Doma 😉
będziemy myśleć.
żaczkowa   gone with the wind
29 grudnia 2011 18:37
Carunia, większość trenuje z Witoldem Niemojewskim, ale on chyba nie dojeżdża. 😉
maison jesteś właściecielką Rolexa jak się domyślam?
Zorilla, maison kupiła Grandessę Gold🙂
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
30 grudnia 2011 12:58
Tak jak pisze Magdzior - jestem włąścicelką Grandessy. 😉

Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że kupiłam Rolexa  😁
Bo nie wiedziałam że sprzedała Grandesse, ani kim jesteś  😉
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
30 grudnia 2011 17:18
😁 spoko, mam jeszcze w podpisie jej zdjęcie a Rolex jak mi wiadomo jest  kasztanem  😉
maison OJ TAM mogłabyś mieć przecież parę koni!!  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się