Siodło skokowe

Dopasowane
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
04 lutego 2012 18:17
Endurka - generalnie koń fajnie na nie zareagował, ale i tak jestem jeszcze umówiona z Bogdanem na drobne poprawki. Niestety to nie jest dla mnie fajny czas na pasowanie siodeł (moja klaczka przez ostatnie kilka miesięcy pracowała, potem była znowu odstawiana od pracy, potem zaczęły się mrozy i generalnie to zmienia się co chwila). Natomiast nie przejmuję się, bo już jestem dogadana na drobną korektę:-)

Mons - właściwie to siodełko nie ma nazwy. Bogdan mówi, że tylko 3 takie zrobił. A mi zależało głównie na krótkich tybinkach i mało wystających w przód poduszkach kolanowych. Do tego doszły klocki no i wyszło takie cuś 😜 A lekkie jest jak piórko🙂
Mons   nowe życie z gniadą lasencją;)
05 lutego 2012 08:58
taggi, ale ty masz je krótko? to ono siądzie i wcale nie będzie za wąskie - moje siadło po około 2 tygodniach tak, że wrzuciłam póki co sobie cienkiego mattesa pod 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
05 lutego 2012 17:09
Mons - no właśnie jestem spokojna o kwestie dopasowania. Właśnie mam taki plan, że pojeżdżę 2 tygodnie i potem razem z Boganami ustalimy co i jak🙂
Miał ktoś do czynienia z siodłem Daw-Mag Grand Prix .? Jak się wam jeździło .? Jak dopasowywało się do konia .?
siodlo ma sie dopasowywac do konia? 🤔
Gillian   four letter word
06 lutego 2012 22:12
PauliSiianka, ja mam, jeżdżę, mogę kiedyś użyczyć na test 17,5 cala łęk XL 🙂
No dobra, teraz to ja sobie nie potrafie przypomnieć co to za siodło  😁 z tym charakterystycznym emblematem widocznym koło lydni zawodniczki. Widziałam gdzieś to całkiem niedawno
To "Bruno Delgrange".
Karutek to Bruno Delgrane, http://en.selledelgrange.com/accueil.html  🙂
Z tego co wiem to Łukasz Jończyk w tym siodle jeździ  😉
Taak tak, i Penelope Leprevost też 😉 stąd je kojarze
Czy jest gdzieś cennik podstawowy siodeł HB Contact?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 lutego 2012 10:15
Nikitaa, tak,na pw u Bogdana 😉
to są siodła na indywidualne zamówienie - nie ma jako takiej ceny za medel podstawowy,bo taki nie istnieje 😉
Dziękuje, już dostałam  😉
To "Bruno Delgrange".


Koleżanka testowała. Mówiła że twarde i dupsko ją bolało, nie dałaby rade 8 koni dziennie w tym pojeździć.
[quote author=smerfi link=topic=1249.msg1294485#msg1294485 date=1328640101]
To "Bruno Delgrange".


Koleżanka testowała. Mówiła że twarde i dupsko ją bolało, nie dałaby rade 8 koni dziennie w tym pojeździć.
[/quote]

Mysle, ze to zalezy na jakie trafila. Mam obecnie 3 siodla tej firmy w stajni, w jednym nie jezdzilam, ale dwa pozostale sa dobre, z czego jedno lepsze i w nim jezdze zawsze. W poprzedniej stajni tez mielismy jedno i tez bylo fajne.
Wedlug mnie to kazdy "tylek" jest inny i trzeba sie tez przyzwyczaic. Pamietam dawno temu w Okolach jezdzilam w Kiefferze i byl dla mnie cud miod i pelny wypas- cos sie zepsulo pojechalo do naprawy, musialam sie przesiasc w cc Pessoa i myslalam ze nie dm rady w nim jezdzic po jednym dniu i ilus tam koniach. Po 3 dniach stwierdzilam, ze bardzo mi sie ono podoba i juz nie chcialam go zmienic 😂
Kilka lat temu zakochalam sie w CWD - pamietam jak przyjechaly dwie nowki, wsiadlam w jedna i wrazenie jakbym w nim od zawsze jezdzila - super od pierwszego dnia. Ale tez i siodla Butet bardzo lubie😀😀
No i kiedys sie doczekam mojego wlasnego HB Contacta  😜
Ja nie dawno miałam Jaguara, każdy kto wsiadał mówił że rewelacyjne, a mnie obcierało  🤔 Może to zależy od dupska?

Meredith jest chyba dla mnie stworzona  😍

CWD miałam i nie zrobiło na mnie wrażenia.
Ja właśnie z Buteta przesiadłam się w mojego HB Contacta i jestem bardzo zadowolona  🙂
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
23 lutego 2012 03:51
Dziękuje, już dostałam  😉


A ja nie dostałam  😕
Zamiast cennika dostałam nr. telefonu, a na razie nie chcę dzwonić bo nic konkretnego o mojej "wizji siodła" powiedzieć nie mogę, a Bogdanowi nie chcę głowy zawracać, rozmową o du*ie maryni, skoro sama nie wiem czego chcę, ale za to chciałabym znać przybliżoną cenę za siodło HB Contact w wersji monoflap, model zbliżony do Wrotki. Mogę liczyć na pw od jakiejś miłej osóbki??

Problem jest taki, że żeby się dokładniej zastanowić nad tym czego chcę, musi mnie być najpierw na to stać, a żebym wiedziała czy mnie stać to muszę znać zakres cenowy jakiego mam się spodziewać.



edit: Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedź  :kwiatek:
w sam raz na dzień kobiet.. 😅

Na zdjęciu wygląda jak czarne ale to ciemny brąz (havana)
Cuuudne  😍!!!!
oo- a to 2 tybinkowy model wrotki? czy coś innego?
Tak, to dwutybinkowy wrotki. Jeszcze nie rozprawiczony 😁
Dorcysia piękne, ale jak to może być brąz?? 😀
Tylko brąz!
no parzę i patrzę i się dopatrzyć nie mogę.. Ale wygląda obłędnie!
Zrobię fotkę w słońcu, to będzie lepiej widać. To jest ciemny brąz wpadający w wiśnię.
ja też czekam na ten model ale jeszcze nie mój termin 🙂
Jeju, dziewczyny, ależ piękne są te bogdanowe siodła  😍  😍  😍 Zazdroszczę Wam ich okrutnie!
A jak w tym się bosko skacze!!  😍
Ja obecnie dzierżawię konia ( mój własny nadal się kuruje), na którym sama sobie kicam ( bo nie mam niestety trenera do skoków już  🤔mutny🙂 I zauważyłam zarówno na żywo, jak i nagrywając się na filmikach, że w tym siodle dużo łatwiej mi poprawniej siedzieć podczas skoku, niż w innych siodłach.
Ono po prostu jest tak skonstruowane, że równowaga nie jest czymś teoretycznym, ale czymś co mogę sama poczuć. Nawet mimo tego, że skoczek ze mnie rekreacyjny.  😡
Już mówiłam- plus 5 do dosiadu.  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się