Końska rewia mody cz.VI (2012)

Też tak myślę - Burgundy jest stonowany bardzo, elegancki. To jakby ktoś chciał Chili DL to jest do złapania na Amazon
wątek zamknięty
Klami, granat 🙂

Dzionka, też się nie interesowałam, do póki po zobaczeniu tego zdjęcia: link, nie kupiłam czarnego Schockemöhla. Czaprak jest przepiękny, elegancki, dokładnie wykonany, a w szczególności - warty swojej ceny (czego nie można powiedzieć o niektórych Eskadronach). Teraz czekam na drugiego, tym razem ciemny brąz: link
Jak będzie z cenami tych to się okaże, ale generalnie ceny czapraków tej firmy nie przekraczają 200zł.
wątek zamknięty
hm, Szokmole nie takie złe,ale szału też na mnie nie zrobiły, bardziej podoba mi się cinamon  😍
wątek zamknięty
Skoro o schockemohlach mowa to wstawiam zaległe zdjęcie swojego  😍
Schockemohle cinnamon
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg706/scaled.php?server=706&filename=dsc00812otr.jpg&res=medium[/img]
edit. ale jakość zawaliło
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
07 lutego 2012 17:00
dommaz BOSKI  😍
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
07 lutego 2012 17:05
Dziewczyny

czy ktoras z was widziala na zywo pad yorka? Bo kolory ladne a cena tez kuszaca
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 lutego 2012 17:10
widziałam. macałam. mnie się podobają 🙂 na pewno fajniejsze w dotyku niż jarpol. miałam okazje oba macać. no i widziałam jak leżą pod siodłem.

a jest już nowa kolekcja yorka? nwoe kolory padów?
wątek zamknięty
asds u nas w stajni są, 3 chyba nawet. Też porównywałam z Jarpolami,Ankami. Coś pomiędzy to jest,nie są takie złe, fajnie się układają pod siodłem,nie szmacą się, fajnie pot odprowadzają. Ja tam yorka nie lubię,ale te Pady akurat fajne są.  😉
dommaz  super! też muszę mojemu zrobić w cinamonie,bo ten kolor jest śliczny dla gniadków  😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 lutego 2012 17:46
asds - zgadzam się z sei i z zalcia97 dla mnie jedyna wada to, że pod uj ciut przykrótkie, ale pod skokówkę jak najbardziej 😉
wątek zamknięty
Czy posiada ktoś może czaprak Fair Play Diamond ten czerwony



i mógłby wkleić zdjęcie, chciałabym zobaczyć jak wygląda na koniu, a jeszcze chętniej na gniadym  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dorwę gdzieś w PL jeszcze : http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/107/1474#i ten pad ?
wątek zamknięty
jakie podszycie mają te schockemohle?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2012 19:39
Dziewczyny

czy ktoras z was widziala na zywo pad yorka? Bo kolory ladne a cena tez kuszaca


Mamy w stajni. Moim zdaniem naprawdę fajny pad. Dobrze się układa, jest puszysty.


[quote author=laura_2013 link=topic=79630.msg1294582#msg1294582 date=1328642966]
Dorwę gdzieś w PL jeszcze : http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/107/1474#i ten pad ?
[/quote]

Dorwiesz. Na OKSERZE. 🙂
wątek zamknięty
laura_2013, w okserze taki jest, ale tylko DL. klik
Nie zauważyłam wpisu emptyline 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2012 19:51
No faktycznie się zdublowałyśmy gabb. 🙂


Tam-da-da-dam, Całus w dralonie. Robione moim 'świetnym' wprost aparatem, ale chyba nawet nie wyszło najgorzej. Oczywiście pierwsze co zrobił, to go obsrał (dralon, nie aparat). I jak go nie kochać?  🤣 Derka straszliwie mi się podoba, pasuje do kawowej Anki, do czekoladowej też powinna, co mnie zdecydowanie cieszy.



wątek zamknięty
basteros

będę perfidna ale powiem ci że przez długi czas wisiał ten czaprak w wersji VS w ogłoszeniach ale już jutro będzie mój <3


emptyline
jesteś straszna! przez ciebie nie będę spać po nocach dopóki nie odbiorę mojego od ciebie
wątek zamknięty
Nadżafowa , oszzzz ty  ❗ ❗ ❗  😉 Mam nadzieję, że jednak gdzieś jeszcze wyszperam...może nówkę nawet  😜 Mam zamiar obskoczyć w weekend pierwszy raz w mej prawie 7-mio letniej kadencji na wygnaniu, sklepy stacjonarne tutaj w Oslo  😉 Niezbadane są Oslowskie sklepy  😁
wątek zamknięty
Jakieś przecieki z reitforum.de 🙂


wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
07 lutego 2012 20:28
asds ja też potwierdzam opinię zalci, sei i Medziiik. 😉
wątek zamknięty
huzarova ta derka w kratkę z 3 linku wygląda jak derka z royal-blue
empytline i gabb. dzieki  :kwiatek: a VS nigdzie już nie dorwę chyba
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2012 20:33
Jakie błyszczące koszmarki w tych przeciekach, a fe!
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
07 lutego 2012 20:33
Kolejne plastiki... 😵
wątek zamknięty
zgadzam się z emptyline, masakra. Taka tandeta z lekka.
wątek zamknięty
emptyline  - ten dralon jest cudowny 😀😀 ja też go chcę ;((( hehe, Twój konio wyglada super 😉
wątek zamknięty
laura w koński świecie jest VS. Zadzwoń tam🙂 i chyba jakoś 190 kosztuje czy coś takiego, pewna na 100% co do ceny nie jestem😀
jednak nie ma, pady i osoby pytajace mi sie pomylily:<
przepraszam


edit. sprostowanie
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 lutego 2012 20:43
koszmarki ten eskadron. i dobrze 🙂
wątek zamknięty
też mam, zdjęcia ze spogi
wątek zamknięty
dommaz, super!

O rany, powtórka Maritim? Tylko co to za hafty na owijach?
wątek zamknięty
emptyline, podoba mi się Całus w tym dralonie 💘
dommaz, fajnie w szokmolu 😉
wątek zamknięty
A mi podobają się bryczesy, które ma na sobie modelka z 1 zdjęcie 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.