Końska rewia mody cz.VI (2012)

sacramentia   this strange kind of love...
06 lutego 2012 19:45
jesli to jest juz prawdziwe foto, to moj porfel oddetchnie z ulga. chyba zaden z tych kolorow nie pasuje na ciemnego-siwa ?  🤔
przynajmniej mi sie to jakos nie widzi  😎
a mint ladniutki  💘
wątek zamknięty

Czy ja dobrze widzę, że po lewej stronie tylko jeden brillant? Brązowy i ten rudy wyglądają mi na microfasery. Chociaż biały to może też microfaser. Jestem ślepa i nie widzę za bardzo pikowania na nim.
wątek zamknięty
ashtray, terra to przeróbka
wątek zamknięty
sacramentia na szczęście według mnie też nic na siwego nie pasuje z nowej kolekcji!!!
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
06 lutego 2012 19:57
gryglodor slesz miod na moje uszy  :kwiatek:
czyli tylko żółto-gelbowy z pierwszej kolekcji.. co za ulga  😁
wątek zamknięty
Wiem, wiem, że przeróbka. Obawiam się, że ten rudy kolor w Brillancie może bardzo zyskać w moich oczach, a wolałabym nie.  😁 Microfasery nie wyglądają jednak tak atrakcyjnie.
A czy ktoś może ma Polo Pad Coffee? I może przypadkiem ma również porównanie do Polo Padu Chocochip?
wątek zamknięty
Te dralony i polarówki są cudne  😜
cottony i brillanty również niczego sobie, zobaczymy o jeszcze bedzie  🤣
kolekcja sportowa z krzyżami jeśli bedzie, to też bedzie fajnie
wątek zamknięty
Czy ja dobrze widzę, że po lewej stronie tylko jeden brillant?

Zwykle jest tak, że na zdjęciu kolekcyjnym widać jeden/dwa brillanty, a kolorów dostępnych w kolekcji jest więcej. Po prostu jakby chcieli wszystkie opcje upchać na zdjęcie kolekcyjne, wyszłoby pstrokato.

Na przykład:

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 lutego 2012 21:02
vermouthowa, dzięki  :kwiatek: i tak się zdecydowałam na tego petrola. przynajmniej pasuje do moich sportowych bryczesów 😉 no i tanio bo zawinęłam ten z wyprzedaży febro. więc mam nadzieję, że tak jak pozostałę esy będzie dzielnie służył.

a z nowej kolekcji czaję się na ten granatowy. w zasadzie to na pewno go biorę. jeszcze tylko jakiś ładny szary z innego modelu mógłby być  😁
wątek zamknięty
A moj gniady w koncu dorobi sie kompletu petrol (brilliant) i ESa szmaragd/white 🙂 Te dwie szmatu przychodza ale w swiat leci niciak Olive i Cream. No i w przyszlym tygodniu ES sesam/peacock 😀 jejciu, a dzisiaj doszla derka Dralon z Coffe-berry-apricot. Chyba na serio juz sie wkrecilam 😀
wątek zamknięty
Nadżafowa zostaw olive, strasznie ładnie wygląda na nim  💘
wątek zamknięty
Minosia wiem i bede strasznie za nim tesknic, ale postanowione - idzie w swiat mimo ze to moja ulubiona szmata. Cos za cos, za niego bedzie ES Szmaragd/white stripe in😀
wątek zamknięty
Nadżafowa, ja też się zastanawiam właśnie nad puszczeniem w świat niciaka olive 🙂 Ten dralon jest świetny, sama go chciałam, ale jednak upolowałam z navy-green 😉
wątek zamknięty
gabb. ten niciak jest cudowny, uwielbiam go miloscia wielka ale stalo sie, umowilam sie to nie bede rezygnowac. Jaki masz model?
wątek zamknięty
Dziewczyny, pomocy ! 😀
Nie wiem co brac do gniadego pana
1. derke nici tą http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/107/2470#i
czy :
2.pad ES ten http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/25/494#i
czy :
3. pad ES ten http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/25/2321#i

fot. szmatoholicy :kwiatek:
wątek zamknięty
laura_2013
Szmaragd/White 😀 sama bede miec taki w srode na mojego gniadego i uwazam ze bedzie szal w ciapki  💘
wątek zamknięty
Derke albo pierwszy pad 😉
wątek zamknięty
laura_2013, 2 ES 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 lutego 2012 21:48
laura jeżeli drugi es jest DL to nie bierz! 😉

tak ogólnie to miałam właśnie pytać gdzie dostanę jeszcze tego esa DL  🤔 chętnie wersję z herbem 😉
wątek zamknięty
Szokmol ktory zdobyl moje serce
klik
wątek zamknięty
Oooo, Misia, czegos takiego szukałam! Gdzie można kupić tego szokmola?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 lutego 2012 21:53
Misia, co to jest za kolor? bo w tym swietle/braku swiatla to zupelnie nie umiem powiedziec.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 lutego 2012 21:54
ja bym rzekła, że to taki chłodny beż?

kiedy będzie nowa kolekcja szokmola albo jakieś info w tym temacie? 😉
wątek zamknięty
sei ja DL nie potrzebuje pod skokówkę 😀 jak gdzies zobacze DL to przynajmniej bede wiedziała do kogo pisac  😁
chyba mnie przekonałyscie co do tego smaragd/white/sahne ale w sumie derka też fajna 😀
wątek zamknięty
Nadżafowa, VS mam 😉
laura_2013, drugi ES jest świetny 😜 Gdzie takiego dorwę w wersji VS?  😀
wątek zamknięty
Mo B. Znalazlam przypadkiem na holenderskim forum.W polsce narazie go nie ma pewnie bedzie w koniku. Bedzie super wygladal na siwkach  😍

cieciorka opisany jako stone/esspreso,dla mnie to chlodny bez  😉
wątek zamknięty
gabb. widziałm tutaj w ogłoszeniach  😜 dlatego sie nad nim zastanawiam 🙂
wątek zamknięty
Ja chce HV Polo Dundee !! Koniecznie, piekny jest !
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 lutego 2012 22:37
Jest dralonik z Coffee-Berry, super. Tylko kantar i uwiąz dostałam nie ten, miała być poprawa humoru, a tu dupa 🙁



wątek zamknięty
EMPYTLINE piękny gdzie kupiłaś i za ile jesli można wiedzieć? ja szukam XL/XXL za mniej niz 450zł 🙁  😍

i wrzucaam, moim zdaniem  jedne z ładniejszych dralonów eskadrona 🙂



rosa-schlamm z 2005roku
i rosa-grau z 2002roku
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.