Ku przestrodze re-voltowym szczypiorom: przyjme,kupie za niska cene KONIA!

oFFieCZkA <3

Eló - ubiEŻ za BaLEtn!c3  benDziE słłłitaśn!e wYglonDać   


oFFiEcZka tERZ jeSt słłłiitaśna
przyjmę konika do mojej stajni płeć nie ma znaczenia wiek od 2 do 20 lat zdrowego bez żadnych kontuzji mieszkam w okolicach Legnicy niestety nie moge zalatwic transportu wiec jak by mozna było go dowiezc mam stajnie bardzo duzy ogrod miałam już wcześniej konia jak by mial wlasne siodlo uzde i wodze ale jak nie ma to coz jakos sobie wyposazenie zalatwie nr tel 722039315 lub email kamilalekawa@wp.pl 🙂 😉 😵 😂 🏇 💃 👍 👀 😜 😁 🚫 🙇 😍 😅 :kwiatek: 💘 🍴 😀 😲 💡 🤔zczeka


no to kto oddaje 😁?
oddała bym swojego gada, akurat wiek pasuje... szkoda tylko, że nie mam możliwości dotransportowania go... ups, taka okazja na pozbycie się konia przepadła  😵 bo nawet siodło, uzde ma, baa! nawet lejce by się znalazły!
No widzisz, faktycznie, taka okazja a ty marnujesz !
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 września 2010 20:52
no to bosko! choćbym miała rowerem pociągnąć, dowiozę. gdzie i kiedy?  😎
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
14 sierpnia 2011 17:13
Piszcie jakieś oferty !!! 😉 Może rodziców uda się przekonać ...  🙄
Averis   Czarny charakter
14 sierpnia 2011 17:50
Gauchowata, nie piszesz tego poważnie, powiedz, że nie piszesz....
Ja przyjme i pokryję koszty transportu!
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
15 sierpnia 2011 11:44
Averis , wyjaśnisz o co chodzi _?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 sierpnia 2011 14:09
Gauchowata, A przeczytałaś cały temat? 😵
Gillian   four letter word
15 sierpnia 2011 16:45
hahaha no nie gadajcie, że Gauchowata tak na serio 😀
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
15 sierpnia 2011 19:05
🤔
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nieregulaminowy post
Notarialna, CAŁY? No zmiłuj się. Mission impossible 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 sierpnia 2011 19:15
Dworcika, No tak, zapomniałam. Że to rzecz niemożliwa dla dzisiejszej młodzieży. 😁

Przeczytałam cały temat i umierałam ze śmiechu 😂
Ja nie w tym kontekście. Tu akurat chodziło mi o to, że ten temat jest szczególny. Dla mnie to również rzecz niemożliwa, żeby to przeczytać. I ani odrobinkę nie dziwi mnie to, że "dzisiejsza młodzież" mogła tego nie przeczytać.
Tylko nie wiem czy taki ze mnie mamut, że czytanie takich dupereli mnie męczy i nie rozumiem zamysłu, czy taka ze mnie młódka=dzisiejsza młodzież, która nie trudzila się przeczytaniem od początku 😉
WIE KTOS MOZE KTO MA KONIA NA SPRZEDAZ NAJLEPIEJ KLACZ ?
Ja mam do sprzedania klacz, ciemnobrązowa, z białą grzywą, 130 w kłębie ma, skacze pode mna do 170, zdrowa, weterynarz ostatnio byl 3 lata temu, bo nie choruje. 5 lat, nikt nie chce?  👀
Znam faceta, co ma i klacze, i wałachy i ogiery. Kupę koni, dobierzesz coś sobie. Nazywa się Allegro Pl.
xD

A swoją drogą - ciekawe ilu rodziców wie, że dziecko ma taki fajny pomysł - ciekawi mnie ich mina, jakby podjechał im koniowóz wieczorem pod dom z konikiem 😀

Może zrobić taki numer? Jakby coś z moich okolic było, to dziecko poinformować, a potem spróbować zobaczyć warunki i z rodzicami pogadać? ;p
Jeżeli rodzice bardzo krewcy to nie chciałabym być w skórze dziecka.  😁
Werqa   Weź się za siebie , Człowieku !
08 lutego 2012 20:24
Oddam kozę skokową !
Lepsza od wszelkich KWPN , Westfalów , hanowerów , Holsztynów itp.
Udane starty w Potędze skoków, ponad 10 razy na 1 miejscu , na treningach skacze tylko 3 metry .
Ładny ruch , można też ją wpuścić w zawody ujeżdżeniowe , spokojnie da radę na klasę CC .
Zbonitowana na 94 pkt. także również doskonała do hodowli


😁  😜 😜
Werqa, poproszę takie 3 😀
Ale nie trzeba im dużo dawać jeść? No i z rogami wszystkie koniecznie - lepiej się trzymać :
(ps: koza wymiata 😀 )
Werqa   Weź się za siebie , Człowieku !
08 lutego 2012 21:07
Werqa, poproszę takie 3 😀
Ale nie trzeba im dużo dawać jeść? No i z rogami wszystkie koniecznie - lepiej się trzymać :
(ps: koza wymiata 😀 )

Spoko już zamówione , nie wiem gdzie mieszkasz ale do Ciebie trafie  😁
Są bardzo oszczędne , wystarczy im tylko tona owsa dziennie + siana 0,5 tony , a miejsce postoju najlepiej zmieniać 4 razy dziennie od zera tylko po kolana.  😜
Ale robią kłus w miejscu i przeplatankę?? (hihi - zaczerpnięte z galopuje.pl ;D chodzi o ciągi i piaff) 😀
koza ma slaba technike.
Werqa   Weź się za siebie , Człowieku !
08 lutego 2012 21:16
konikikoniczynka - Oczywiście , nawet przez skakankę skaczą 😀
Katija - Technika może świetna nie jest , ale nadrabiają wysokością skoków 😀
katija, Elf też techniki najlepszej nie miał, ale wymiatał 😀 Poza tym - popracuje się 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się