Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Ruda_H   Istanbul elinden öper
26 lutego 2012 17:00
maxowa, właśnie chyba za blisko 😉 ale i warunki bardzo mi odpowiadają, brak pensjonatu, rekreacji czyli cisza i spokój. Dodając do tego naprawdę świetne warunki dla seniora ... ciężko znaleźć drugą taką stajnie.
wątek zamknięty
no rozumiem Cię doskonale 🙂 u nas też spokój cisza, 7 koni tylko i czuję, że odpoczywam 🙂 szkoda tylko że nie jest tu na południu 🙂 w każdym bądź razie powodzenia 🙂
wątek zamknięty
Ruda_H ale fajne pierwsze zdjęcie  🙂



Figlut miał dzisiaj przypominane, że ogłowie nawet po 20 minutach wyląduje na jego głowie  😎 , a siodło nie gryzie  😎 .
wątek zamknięty
mały pracujący, wiem, wiem jakościowo niszczy  😵


kot strasznie mi się podoba Twoje konisko!  😀
wątek zamknięty
fajny Rudy 🙂 napisz coś więcej o nim i więcej fotek, to w Bachmacie?
ja rude uwielbiam🙂
wątek zamknięty
dziękuję  :kwiatek: si, si to z Bachmatu 🙂
Rudy ma 4 lata (rocznikowo 5), po Qmballu i Mona Lisie, rodowodowo typowy skoczek, ale mam nadzieję, że damy radę rozwijać się w ujeżdżeniu... dopiero od paru tygodni temu, uświadomiłam sobie właściwy kierunek jazdy na nim, więc jesteśmy na etapie naprawiania moich błędów i wzajemnego docierania się na nowo, jak na razie przynosi to korzyści, bo wczoraj, po raz pierwszy od kiedy go mam, załapał równe oparcie na 2 wodzach, kiedy szedł w prawo, z czego jestem niezwykle dumna  😅

dawaj uszy!

trochę się rozciągnęło


jeździec bez głowy 😉

i ostatnie- ulubione


dzisiaj była taka ładna pogoda, Rudy poszedł na padok, a ja oczywiście zapomniałam aparatu  🤬
wątek zamknięty
To ja się wcisnę z jedynych tegorocznych pstryknięć zimowych "ze śniegiem", którego na następny dzień już nie było. A więc zimowy grubcio 🙂
wątek zamknięty
ententa podoba mi się  bardzo, w "moim" typie heh 🙂 no to życzę owocnej pracy 🙂 i pokazujcie się częściej !
wątek zamknięty
maxowa bardzo mi miło, dziękujemy!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ruda_H   Istanbul elinden öper
26 lutego 2012 20:34
ententa, ależ ładna Qumballowa głowa  💘

powodzenia w pracy i również liczę na więcej Rudych zdjęć!
wątek zamknięty
ententa dziekuje przekaże  :kwiatek:
Twój rudy ma śłiczny odcien  na zdj nr 1 z drugiego postu i powinnaś je podpisać:" Jak dobrze że przyjechałas!"
wątek zamknięty
Ruda_H, Kot dziękujemy!  :kwiatek: zdjęcia będą, jak tylko wyjedziemy z hali, bo w środku nie ma szans zrobić czegoś lepszego, niż screeny z filmików  🤔 ale już niedługo będzie sucho i ściągnę jakiegoś fotografa  😁
wątek zamknięty
secretary  masz ślicznego rumaka!!  😍

Hm.. Przedstawiam Wam moją klacz, Błyskawicę  😁
wątek zamknięty
figura o jaaaaa ta Twoja klacz to normalnie wieksza wersja mojej zrobki!!!  😲 tyle, ze Twoja klacz ma fajna odmiane na pysku, rowna, a moja jest 'skosna'...

edit: chodzi mi o malowana kara.
wątek zamknięty
ententa, uwielbiam rudzielce, a Twój jest po prostu... 💘 piękne konisko!
wątek zamknięty
figura, fajne stadko i bardzo ciekawy papier dziewczynek. No i okolica jaka przyjemna, tak pod lasem 🙂

armara, Junior super, mężnieje i kształtnieje 🙂 Masz na niego jakieś konkretne plany po zajazdce? Zostaje u Ciebie? Ciekawa jestem, jak on się rozwinie w robocie.

Ronin., stajnia La Scalla? 😀

ententa, po zdjęciach fajnie, jeśli na żywo jest też tak aktywnie, to zmierzacie w zdecydowanie dobrym kierunku. No i za grzywę masz ode mnie szóstkę z plusem, rewelacyjne rudy poprzerywany  😜

Moje dzieciaki podczas weekendowych spacerów - Ogryzek i Czarlie:



wątek zamknięty
quantanamera

Co to za ogłowie na drugim koniu? Jest przepiękne  😍
Chociaż naczółek mógłby być dla mnie podszyty na czarno 🙂
wątek zamknięty
quantanamera śliczne masz konie  💘 


Moja babcia z wczoraj  😉 
wątek zamknięty
quantanamera
Dziękuje  :kwiatek: Junior niedługo wyjeżdża do zajazdki, a potem zobaczymy - wszystko zależy od tego jak będzie pracował. Podejrzewam, że raczej u nas nie zostanie, bo chcę żeby się rozwijał 🙂 Na razie chucham i dmucham, bo doświadczenie naucyzło mnie, że z końmi zbyt wiele zaplanować nie można.

BTW Ogryzek ma cudną grzywkę  😂 Świetny men-team, jakaś czterokopytna dziewoja by Wam się jeszcze przydała 😉
wątek zamknięty
marry poppins dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć  :kwiatek:
quanta grzywa to efekt co 1-2 tygodniowego nudzenia się stojąc z koniem na korytarzu, zabawy w demonicznego golibrodę z PruszowiceStreet i zabaw pt. 'jak by cię tu dzisiaj skrzywdzić' 😁 ale dziękuję 🙂
ed. chłopaki, oczywiście przepiękne, już zachwycałam się Charlim (fotki z kłusa  😜 ), no i Gryzol jak zawsze baaardzo pozytywny  😍, masz chyba najpiękniejsze stadko na całej re-volcie, a btw. czekam na zdjęcia Kasztana, bo on jest moim nr 1  😀  😁
jeśli chodzi o rozwój to muszę się pochwalić, bo Rudy zrobił dzisiaj pierwsze łopatki do wewnątrz w stępie!  😜
jestem mega dumna i czekam byle do soboty, żeby mieć jakieś filmiki  💃
wątek zamknięty
ententa fajnie się z Rudym prezentujecie. Aż mi się zachciało Was kiedyś odwiedzić🙂
wątek zamknięty
Vuko  :kwiatek: zapraszamy serdecznie, najlepiej za 2-3 tygodnie, bo zaczniemy już jeździć na dworze  😅, nasza hala działa klaustrofobicznie  😁
wątek zamknięty
jak będzie ładnie to też możemy wpaść z aparatem bo my w ramiszowie stacjonujemy 🙂
jak będzie zielono, słońce i niebieskie niebo 🙂
wątek zamknięty
No mam nadzieję, że w końcu uda mi się na stałe być we Wro, więc jak znajdę odrobinę czasu to bardzo chętnie wpadnę Was pooglądać😉
wątek zamknięty
maxowa oooo taaak ! zapraszamy serdecznie 😅 ja jestem w stajni pt,sb,niedz, pon, no i oczywiście weekendowo nie mam ograniczeń czasowych  😉
Vuko przyjeżdżaj koniecznie! możemy Cię nawet zgarnąć skądś  😀
wątek zamknięty
O widzisz, to by mi nawet pasowało, bo po Wrocławiu jestem niemobilna:] Jeszcze jak będzie bliżej odwiedzin to się jakoś dogadamy😉
wątek zamknięty
ententa spoczko 🙂 dawno tam byliśmy to można odwiedzić w jakiś weekendzik
a teraz  jest blisko no i mąż ma nowy  obiektyw, umówimy się na sesję jak będzie ładnie i ciepło 🙂
wątek zamknięty
Vuko pisz, kiedy tylko będziesz chciała  :kwiatek:
maxowa mam nadzieję, że ciepła, ładna wiosna zjawi się jak najszybciej  💃 bardzo  się cieszę!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Pokażę Wam jeszcze nasze ogierki  😍

fryzik Wahid Fan Bommelsteyn i haflinger Nino  😀
Resztę koni dodam później  😉




wątek zamknięty
Po raz pierwszy w tym roku siwa która ewidentnie nie chciała współpracować z fotografem 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.