Końska rewia mody cz.VI (2012)

Chociażby tutaj : http://equishop.pl/kat,218,1.-navy-burgundy-zima-2011-12-Eskadron
inne kolekcje też są przecenione 🙂
wątek zamknięty
equishop  😉
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
27 lutego 2012 22:19
wątek zamknięty
ale tam tylko dl, a ja lezke potrzebuje 🙁
jakbyscie widzialy to prosze o cynk :kwiatek:
wątek zamknięty
Mąka, drugie świetne 😀
wątek zamknięty
katija, sr jest w Okserze w Sopocie. Sama dziś widziałam. 😉
wątek zamknięty
Mam ogromną prośbę do Was :
Czy ktoś ma zdjęcie granatowych (ciemnoniebieskich) owijek z białymi podkładkami ?
Jesli tak, czy moglibyscie pokazac mi fotki? Jestem ciekawa jakt owyglada 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Czy pod takie siodło łezka Eskadrona będzie pasowała kształtem?

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg854/scaled.php?server=854&filename=p1280017.jpg&res=medium[/img]
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 lutego 2012 13:27
na 90% nie. łezka będzie pod nie raczej za mała. ale ciężko stwierdzić. pokaż pod zwykłym cottonem jak wygląda 😉
wątek zamknięty
Zdjęcie Hessy, poprzedniej właścicielki siodła. To jest zdaje mi się cotton pony.

wątek zamknięty
Z reitforum  🤣 🤣 🤣


wątek zamknięty
pokora93, łezki pasują tylko pod skokowe siodła, pod Twoje siodło może być za krótka, tak mi się wydaje
wątek zamknięty
Kurczę... Łezka za krótka, VS wystaje buła z przodu, DL mi pół konia zakryje 👿

Ale za krótka na długość, czy na wysokość? Cotton full VS jest dużo "wyższy" od łezki?
wątek zamknięty
Arimona  😂 😂 hahaha, umarłam 🙂 Eskadron dla muła (?) 👍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 lutego 2012 13:54
pokora, a ja myślę, że da radę. Nawet moja bezterlicówka, która specjalnie mała przecież nie jest, się mieści:



Arimona, boskie  😜 🙂
wątek zamknięty
Arimona,  👍
pokora93, według mnie może wejść, skoro na cottona pony jakoś się mieści to na łezkę też powinno być ok 😀
wątek zamknięty
pokora93, a VSD?
wątek zamknięty
sandru
Dziękuję Ci bardzo za pomoc 🙂
wątek zamknięty
pokora93, ja mam dość podobne siodło i najlepiej pod nim profil VSD wygląda 🙂! Ale SR też powinno pasować, dosyć małe to siodełko.

EDIT: pisałam razem z Fantazją🙂
wątek zamknięty
pokora93 łezka wejdzie ze spokojem, to siodełko wygląda na podobne do huberta a pod hubertem który jest niby o profilu ujeżdżeniowym wygląda łezka tak:

wątek zamknięty
Mi łezka weszła pod siodło o prof. ujeżdżeniowym 😉 Więc pod to powinno wejść spokojnie.
wątek zamknięty
[quote author=laura_2013 link=topic=79630.msg1320174#msg1320174 date=1330380390]
ja mysle, że bedzie taniej jak wejdzie nowa kolekcja 🙂
[/quote]

przecież już jest
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny.

VSD raczej nie, mam jednego cottona VSS i mi pół konia zakrywa z tyłu, a w związku z przymierzaniem się do zakupu nowego czapraka łezka wydaje mi sie lepsza właśnie ze wzlędu na "obcięty" tył.
wątek zamknięty
[quote author=laura_2013 link=topic=79630.msg1320174#msg1320174 date=1330380390]
ja mysle, że bedzie taniej jak wejdzie nowa kolekcja 🙂


przecież już jest
[/quote]

moze ja zacofana , a gdzie😉? nie było mnie torche tu  😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny.

VSD raczej nie, mam jednego cottona VSS i mi pół konia zakrywa z tyłu, a w związku z przymierzaniem się do zakupu nowego czapraka łezka wydaje mi sie lepsza właśnie ze wzlędu na "obcięty" tył.


VSD nie będzie dłuższy z tyłu
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
28 lutego 2012 15:44
Niciaki Dl na allegro po niecałe 120zł
wątek zamknięty
Sivens chodziło mi konkretnie o equishop,jak kolekcja wejdzie tam na półki, to powinno być jeszcze taniej 🙂
ps. na allegro są 2 łezki coffee za 75zł właśnie z equishopu i inne 🙂
wątek zamknięty
brillianty po 160 🙂

http://allegro.pl/ochraniacze-trans-eskadron-by-ludger-beerbaum-i2154464311.html

dalej nie mogę wyjść z podziwu  🤔  😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.