Forumowe koszulki - lista

a nie można zrobić drugiej ankiety?? Tak na zasadzie, żeby wybrać lepszy Bombal i ten lepszy od Zariki a później z tych dwóch? ja np chętnie zmieniłabym głos.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 marca 2012 22:01
Ale czy po dodaniu opcji osoby które już zagłosowały mogą zmienić zdanie i wybrać inną odpowiedź? Nie lepiej zawiesić ankietę i dać czas na dodawanie projektów? 👀
Najlepiej niech każdy zamówi koszulkę z innym wzorkiem 😉 Hi hi.
Moja musi być z bombalowym ogonowym  💃
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 marca 2012 22:04
Ja tez uwazam ze ankieta powinna pojsc od nowa ze wszystkimi opcjami juz, a nie że częśc osob zagłosowała jak był 2 projekty a teraz sa 4 i nie moga zmienić. Katija :kwiatek:
asds   Life goes on...
03 marca 2012 22:05
Ja zagłosowałam na wersje \bombal z ogonkiem. Oczywiscie też jestem chętna na polo. W zależności od kolorów moze nawet na kilka.

Będzie jak w zeszlym roku wystawiona aukcja na allegro?
ankieta zostala zresetowana, mozna glosowac jeszcze raz. 🙄
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 marca 2012 22:20
Prosze, gotowe w 100%, poprawione projekty ostateczne 😉
EDIT:
przeniosłam na strone 16
To mamy cztery do wyboru. Ok.

A w końcu to kiedy będzie wiadomo czy polo czy co?
marysia550, juz wiadomo, ze bedzie polo, tshirt i koszulka damska.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 marca 2012 22:26
i jeszcze bluza
tabela rozmiarów to ta z 1 postu?
bo myślę też o bluzie, ale muszę mieć dokładne wymiary.
Cierp1enie, nie. poda je panterka. nie wiem czy w ogole lista jest konieczna, bo i tak bedzie aukcja. na aukcji trzeba bedzie kupic, i poczekac na zrobienie koszulki, dzieki temu panterka nie zostanie z 50 koszulkami w roznych rozmiarach.
asds   Life goes on...
03 marca 2012 22:39
No to ja czekam na aukcję 😀


Oby było fuksjowe polo 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 marca 2012 22:44
oby było fioletowe 😍 i czarne 🙂
tzn będą osobne aukcje np polo i osobne bluz?
projekt Bombal (ten z ogonkiem ) jest genialny, aż skusił mnie na zakup polówki 🙂  zairka Twój projekt też ciekawy,jednak jak dla mnie ta sylwetka konia jest zbyt pospolita... wszędzie się w necie wyświetla. Pomysł Bombal przynajmniej byłby taki nasz -> re-voltowy 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 marca 2012 23:00
Marysia tego nie wie nikt jeszcze, spokojnie czekamy 😉

Dizi spoko, ja naprawdę rozumiem, po prostu byłoby mi głupio ze zawracam komuś du.. ktoś siedzi i coś tworzy za darmo, nie dla siebie a potem zostaje że tak powiem potraktowany z góry. Niech każdy ma równe szanse.
Mi sie ten koń bardzo podoba, i jak wcześniej wstawiałam projekty netowe to spodobał się najbardziej więc go znajoma przerobiła trochę rysując sama i wzorując sie na tym popularnym.
P.S Wiem że jesteś idealnym pensjonariuszem Bombal i inaczej powiedzieć nie mogłaś 😂 😉
mi się podoba bombalowy, widać, że pomyślany, motyw koński idealnie współgra z logiem forum, nie jest nafajdane wszystkiego, nie jest chaotyczny. Brawo ! 😉
Zairka, a dlaczego na fejsie piszesz po ludziach z prosba, zeby glosowali? do tych, ktorych koszulki nie interesuja, piszesz, zeby oddali glos na twoj projekt. jaki to ma sens?
p.s. hahaha 🙂 akurat to nie ma tutaj nic wspólnego, punkty na pensjonariusza roku zbieram w inny sposób  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 marca 2012 23:10
Zairka, a dlaczego na fejsie piszesz po ludziach z prosba, zeby glosowali? do tych, ktorych koszulki nie interesuja, piszesz, zeby oddali glos na twoj projekt. jaki to ma sens?

Poprosiłam jedna osobe o wyzerowanie mojego głosu bo kliknęłam nie to co chciałam, pytając najpierw czy bierze udział w zabawie, bo jeżeli tak to nie ma o czym mówić. Więc nie pisze na fejsie po ludziach i nie rozsyłam masowo linka, naprawdę nie ten wiek 🙄
Zairka, skoro zle zaglosowalas (w co watpie po zerowaniu ankiety) to wystarczylo to napisac, ze zle oddalas glos.
Można wystawić na allegro koszulki z 2 projektami , kto będzie chciał to sobie wybierze ,osobiści mi się podoba projekt Zairki jeżeli na allegro były by 2 do wyboru ,kupiła bym 2 różne koszulki  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 marca 2012 23:25
Zairka, skoro zle zaglosowalas (w co watpie po zerowaniu ankiety) to wystarczylo to napisac, ze zle oddalas glos.


ciekawe kto by o tym pamietal na koniec 😉 generalnie moj glos sie teraz nie liczy bo zostal wyzerowany, i to jest fakt.
Mi się bardzo podoba pomysł bombal pierwszy i pomysł, że logo na plecach a z przodu nick z forum, w takich koszulkach fajnie można by było zorganizować zjazd.  🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 marca 2012 07:50
Ja znowuż kibicuję Zairkowemu projektowi... 😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
04 marca 2012 08:05
zairka sylwetka-bomba!
Ja znowuż kibicuję Zairkowemu projektowi... 😀


ja też  🏇
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 marca 2012 13:52
zagłosowane na bombal zdjęcie z ogonkiem  🙂
A mi się podoba i ogonek i cała sylwetka - gdyby można było, wzięłabym 2 koszulki .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się