Torwar 2012 22-25 marca

Scottie   Cicha obserwatorka
10 marca 2012 08:38
Jasnowata, chyba w regulaminie napisali, że odezwą się tylko do wybrańców 🙁
Scottie, to niefajnie 🙁 nie wiadomo, czy trzymać kasę na bilet do Wawy, czy planować na ten weekend wyjazd z rodziną.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 marca 2012 23:17
Kupiłam dziś bez problemu karnety  💃 także stawiam się we wszystkie 4 dni. Do zobaczenia  🙂
Ja planuję być w piątek po południu i sobotę cały dzień. Teraz tylko kupić bilety i czekać !  😜
Scottie   Cicha obserwatorka
11 marca 2012 10:28
Jasnowata, myślę, że jak się do końca tygodnia nie odezwą (do 18.03), to chyba nic z tego nie będzie.
Ze strony organizatora

* Bilet jednodniowy jest biletem jednorazowym. W odróżnieniu od karnetów, bilet jednodniowy traci ważność po opuszczeniu terenu Torwaru. Gorąco zalecamy zakup karnetu, umożliwiającego swobodne poruszanie się przez bramki w obu kierunkach.
z fb CAVALIADY:
kochani. Czujemy się pozytywnie zaskoczeni. Bez mała 200 os zgłosiło się do programu wolontariat. Prosimy o wyrozumiałość. Jutro każdy otrzyma informację w temacie."
A mi się dzisiaj udało kupić dwa karnety 😅 W Saturnie w Jankach mają ich jeszcze naprawdę sporo 😀
Ja byłam w empiku w auchan obok piaseczna na puławskiej, nie dość że nie można sie do nich dodzwonić to mają awarię systemu i nie mają dziś biletów  🙄 Więc odradzam jakby ktoś się tam dziś wybierał  😉
Wczoraj kupiłam bilet na sobotę i zamierzam jakimś cudem rano wsiąść na konia i zdążyć na 11 na ujeżdżenie 😉 W którym sektorze w końcu siadamy?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 marca 2012 07:45
Atamanka w H  😉

Jakby ktoś był z Pragi, to w Empiku na Gocławiu sa jeszcze karnety
Scottie   Cicha obserwatorka
12 marca 2012 07:55
W związku z bardzo dużą ilością zgłoszeń do Programu Wolontariat Cavaliada Warszawa informujemy, iż wysłanie formularza nie jest równoznaczne z przyjęciem do programu. Lista przyjętych wolontariuszy zostanie ogłoszona 10.03.2012. Osoby zakwalifikowane do programu Wolontariat Cavaliada Warszawa będą zobowiązane dostarczyć w dniu rozpoczęcia Programu podpisaną deklarację udziału w programie oraz, w przypadku osób niepełnoletnich, zgodę rodziców lub opiekunów. Prosimy nie przesyłać obu dokumentów drogą mailową oraz pocztą!

Do zobaczenia na Torwarze!

****

10.03 już chyba był, gdzie tę listę można dorwać?

edit: usunęli wpis z FB Cavaliady. Czyli zgodnie z wcześniejszym, dziś się powinni odezwać.
nanananaaa Jasnowata przyjęli nas nananana  🏇 😅
Scottie   Cicha obserwatorka
12 marca 2012 09:17
No to do zobaczenia na wolontariacie Cavaliady  💃
Przyjęli! Przyjęli! Łaaaa, nie wierzę 😀
Ja tez jestem przyjeta !!! 🙂 😅 😅 😅
ja też się pojawię  ,niestety nocleg załatwiłam sobie na woli ;./
Dziewczyny, ile miałyście zaznaczonych dni na wolontariat i na co się zgłosiłyście?
Ja zaznaczyłam piątek od 15, cała sobota i cała niedziela. A zgłosiłam się na wszystko oprócz obsługiwania loży VIPów 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 marca 2012 18:55
Ja też się dostałam 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
12 marca 2012 18:56
Ja też zostałam przyjęta, razem z trójką znajomych 🙂 Będę codziennie, od rana do wieczora, raczej tylko parkur 🙂
teraz trzeba jeszcze załatwić sobie transport i noclegi i można szaleć 🙂😉
też się dostałam!  🏇 ja będę we wszystkie dni oprócz niedzieli i wybrałam sobie stajnię albo rozprężalnie  🙂
Czemu Wam wszystkim tak zależy na tym wolontariacie?  👀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 marca 2012 19:02
Mi zależy, bo się zgłosiłam na sekretarzowanie, co uważam za świetną okazję do nauki dla mnie, zwłaszcza, że się powoli szykuję do awansu sędziowskiego.
Alice no logiczne, wszędzie możesz wejść, spotkać osobistości a co za tym idzie znaleźć męża...przecież to o to w tym wszystkim chodzi  😎
Haha, na to nie wpadłam  😁 Kupiłam zwykły bilet, zostanę starą panną 🙁

No sekretarzowanie faktycznie fajne, można się czegoś nauczyć😉
Ja najbardziej liczę na to, że mnie przydzielą właśnie do budki sędziowskiej 🙂

Krysiex, oprócz transportu, noclegu, to jeszcze ładne ciuchy, nie zapominaj 😀
kazdy sie dostal ..
120 osob.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się