NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Dlaczego Aquarius nie mogła odebrac moich 8 worków skoro masz je w domu?
Nie odpisywalas na maile i smsy, o 20 zadzwoniłam pierwszy raz. W środę tydzień temu napisałam, że nadal kasy nie mam na koncie. Moją pasze odsprzedałaś komuś, ok, zbliżał sie termin ważności, ale dlaczego ja tych pieniędzy od razu nie dostalam. O fakcie, ze pasze uplynnilaś dowiedziałam się w dniu, w którym Aquarius miała po nie przyjechać.
Ostrzegam wszystkich przed voltowiczką Zuziasta

Niestety zostałam przez nią oszukana, do tej pory przesyłki nie otrzymałam, dnia 24.02.2012 wysłałam przelew dnia 26.02.2012 otrzymałam wiadomość PW ze pieniądze doszły na jej konto i wysyła przesyłkę tego samego dnia lub dnia następnego.

Dziś jest 13 marca i koszuli jak nie widziałam tak nie widzę, w miedzy czasie wysłałam jej kilka wiadomości na PW i choć logowała się na forum nie odpisywała mi, odpisała dopiero 08.03 2012 że nie wie kiedy dokładnie koszula została wysłana, bo nie ona ja wysyłała i żebym była cierpliwa bo wiadomo jak pracuje poczta polska.......
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 marca 2012 20:39
Może poproś o potwierdzenie nadania?
Nie lubię jak pojawiają się tu starzy użytkownicy i robią taki syf - jak teraz equi.dream i Zuziasta :/ Zawsze wolę myśleć, że ci "starzy dobrzy" nie robią takich jaj.
Oczywiście, że prosiłam wielokrotnie... odpowiedzi nie uzyskałam do dziś
Potwierdzam- znam zapałkę i jej perypetie z Zuziastą.
Brak kontaktu z Zuziastą, mimo systematycznego logowania na forum. No i brak zakupionego towaru. WSTYD  🤔
oczywiscie Tunidra, ja nie przeczę że źle zrobiłam że nie odpisałam ,tylko że zapomniałam. Po prostu. Nie mam ochoty tłumaczyć ci się z mojego życia osobistego , były wtedy według mnie ważniejsze sprawy na głowie i po prostu ta wyleciała mi z głowy. Juz nie wspomnę że dwie pierwsze osoby które chciały kupić , jedna na sto procent , po czym przestała sie odzywać. Stwierdziłam więc że skoro nie biorą mnie na poważnie to i ja nie mam się tak tym przejmować. Wyszło jak wyszło.
[center]Ja chcę zgłosić użytkowniczkę:

Dancer[/center]




Wpłaciłam jej ponad 2 tyg temu zaliczkę na siodło Isabell Werth Wintec. Prosiła o 400pln. Wysłałam. Potem była odmowa podania nr telefonu, oraz odmowa wydania siodła osobiście (miałam możliwość je tak odebrać). To wzbudziło moje podejrzenia. Następnie Dancer wpisnana na listę nieuczciwych przez użytkowniczkę Zelmutek. Dostałam tez informację, ze oszukała na 1500pln haflingerowo. Poprosiłam Dancer o zwrot wpłaconej zaliczki, bo bałam się wpłacać całość za siodło, czyli 1500pln.
Napisała, że może przelać mi 150pln, bo ona też poniosła koszty żeby kupić siodło dla mnie ( 😵 no sorry, jeśli się bawi w pośrednika, to ma to ryzyko....).

Następnie wystawiła to siodło ponownie w ogłoszeniach.
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/3559?q=&kategoria=13&rodzaj=18&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=

Dała zdjęcia siodła z allegro (faktycznie isabell werth wintec, z systemem CAIR).

Wysłałam jej maila, ze teraz faktycznie widzę co to za siodło, i chętnie je wezmę. Podesłała mi jeszcze parę zdjęć, na których - UWAGA- nie było znaczka systemu CAIR.
Oznacza to że, zdjęcia z allegro sobie po prostu zapożyczyła.

Wtedy stwierdziłam, że z oszustem nie będę się dłużej bawić i dałam jej termin zapłaty, który minął wczoraj, 13.03.2012.
Przelała mi 200pln, czyli połowę, tego co jej wpłaciłam.
Ultimatum miała postawione, albo odda pieniądze i nie będzie sprawy, albo wpiszę ją do nieuczciwych, napiszę do niej pismo zapłaty, a jeśli to nic nie da, pójdę do sądu, a jej dojdą koszty postępowania sądowego, koszty napisania wezwania do zapłaty, oraz koszty dojazdów do Poznania na proces.

Dziś wieczorem idę do prawnika. Niby 200pln, ale ja mam dosyć tego typu ludzi, którzy bezkarnie żerują na uczciwych.

dorzucam 4 zdjęcia, gdzie widać dwa identyczne (jedno z ogłoszeń RV, drugie z allegro), oraz zdjęcie spodu, które dostałam na maila, plus zdjęcie spodu z ogłoszeń RV (również identyczne ze zdjęciem z allegro)

Proszę wszystkich użytkowników, których również oszukała o kontakt na pw :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
14 marca 2012 09:58
Dancer, to kolejny użytkownik który zalogował się na farach tylko w jednym celu... TRAGEDIA 🤬
no niestety, jak będzie takie numery robić, to ją niedługo będzie znał KAŻDY. Ja o to zadbam.
masakra po prostu  😲 jak można być tak perfidnie nieuczciwym.
Tak, to ta sama osoba...  🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 marca 2012 11:12
Może warto w takim razie uświadomić chętnych na kupno na pb?
Misskiedis, o tym samym pomyślałam  😁 Z tego co widzę, to sporo osób ma ją w znajomych.
Chodzi Ci o powiadomienie administracji? Na na swoim profilu już wszystkich poinformowałam, na pozostałych forach również:

http://www.photoblog.pl/thymos/117844751/uwaga-na-oszusta.html
😉

mam z nią wspólnych znajomych, dzięki temu ustaliłam konkretny adres, oraz mam kontakt do jej Rodziców. Ciekawe jak się odniosą do tego co im napisałam...
Ciekawe, czy to normalni ludzie, czy to od Nich Dancer się uczy...

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 marca 2012 11:35
Można do administracji i można do osoby bezpośrednio zainteresowanej kupnem wysłać pw. Można jeszcze poprosić osoby mające dużo wejść (Nine, Gosia Mąkosa, MsCarmen) żeby umieściły info u siebie, jak zobaczy taką akcje i zacznie tracić klientów to może się zastanowi a inni nie stracą kasy i czasu
Nasza administracja już wie, i zapisała jej ogłoszenie, jakbym potrzebowała go w sądzie, na wszelki wypadek, jakby Dancer chciała je skasować...
Właśnie dostałam od niej wiadomość na pb.
Wpłaci mi całość, ale poprosiła o wydłużenie terminu. Może jednak się dziewczyna ogarnie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 marca 2012 12:03
Ale wie administracja photobloga?
PB nie, ale chyba nie będzie trzeba jej informować, bo sprawa przybrała dobry obrót.  :kwiatek:
Thymos ale to u Ciebie przybiera dobry obrót, a nie wiadomo ile jeszcze osób oszukała lub ma taki zamiar. Poza tym na PB działa niezgodnie z regulaminem, bo nie jest sprzedawcą zweryfikowanym. Może właśnie w celu możliwości oszukiwania ludzi...
A to nawet nie wiedziałam, że tam TRZEBA być zweryfikowanym...  😉
Z tego co wiem, poza mną są jeszcze dwie, jedna jest w trakcie rozmów.
W tym jedna właśnie się dowiedziała, że "coś sobie wymyśliła"  🤔wirek: a poza tym przeczytałam właśnie, aż zacytuję : "Kobieto zastanów się nad soba! Kiedy to było!" - dancer

yyy... 🤔
Właśnie dostałam od niej wiadomość na pb.
Wpłaci mi całość, ale poprosiła o wydłużenie terminu. Może jednak się dziewczyna ogarnie.


Jakie ogarnie? Poprostu naciągnie kogoś innego na zaliczke na siodło. I z tej kasy odda Tobie.

Dopisuje bo znalazłam przypadkiem: http://allegro.pl/siodlo-ujezdzeniowe-isabell-17-5-cala-i2205351056.html  to chyba wciąż te same siodło?
Tylko cena większa, no cóż jak trzeba teraz wszystkim zaliczki oddawać  🤣

Thymos trzymam kciuki żeby się udało odzyskać pieniądze.
DaliaSoto dokładnie o to mi chodziło, wystarczy porównać z tym, co jest u ans w ogłoszeniach...
majeczka   Galopem przez życie!
14 marca 2012 22:04
Przecież ona sprzedawała też na re-volcie ochraniacze które były wystawione na allegro po podwójnych cenach. Białe Veredus Olimpic i Czarne Veredus Grand Prix z futerkiem pisała do mnie z maila brzoziibrzozii@wp.pl
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 marca 2012 23:27
ddance vel Dancer usuwa photobloga przez "ludzi którzy lubią robic zadymy"
widziałam, żałosne  🙄
Lubię robić zadymy - kiedy ktoś mnie okrada 😎


edit. dostałam kolejny przelew na 150pln, czyli dostałam od Dancer w sumie zwrot już 350pln.

Pozostałe 50pln:
"Mówiłam Ci ,ze ja musze pokrywac koszty transakcji i każdy przelew mam płatny. Czekam na usunięcie notki.".

Moja odpowiedź:
"PRZELEW ZEWNĘTRZNY NIE KOSZTUJE 50PLN, z resztą - mój też kosztował,
trzeba było wysłać od razu całą kwotę a nie na trzy raty.
Poza tym, na wniosku o zwrot pieniędzy już mam wypisane 400pln, a nie
350., Nie będę znowu do biura latać, żeby mi to zmienili, jak nie
dostanę całości, to wyślę to co mam. Tyle w temacie, pozdrawiam"

Na szczęście adwokatkę mam znajomą, i na 5dych wezwanie do zapłaty też mi zrobi. 😎 w końcu za 50 złotych można już kupić dobrej jakości owijki...

Czyli za moje 400pln Dancer nie dość, że przez dwa tygodnie mogła sobie swobodnie obracać moją gotówką, to jeszcze skasowała sobie za to 50pln.
Bo oddała jedynie 350pln... Ale na szczęście świat jest mały.

Jeszcze dodam;
Na pb - dzięki wspaniałym biustom - odnotowałam rekordowe ilości wyświetleń strony🙂
od tej pory codzienne będę wstawiać dodatkową notkę poświęconą dancer vel ddance, dopóki kwota, którą mam otrzymać od niej, nie będzie wyrównana z tą, którą wpłaciłam ja. Brakuje mi... 50pln.
Thymos, i bardzo dobrze, tak trzymaj

jak można robić coś takiego, tak oszukiwać ludzi
ile ta Dancer ma lat?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się