Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

W Facimiechu ruch jak w Rzymie🙂
Konstrukcje boksów już stoją, wypełniane są deskami.
Korytarz też się brukuje.
Od kwietnia przychodzą nowe konie ale
Do zakończenia budowy jeszcze daleko.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
16 marca 2012 19:12
Właściciel się może nie znać, a koń i tak będzie wyglądał jak pączek kiedy dostanie porządną ilość dobrej słomy i siana codziennie (w pensjonacie).


Ale jak właściciel startujący na zawodach może się nie znać na podstawowych zasadach żywienia konia??? Tzn trenuje ( bo jakoś na te zawody jeździ, ale nie wie co koń dostaje do jedzenia???
Mamy przypadków szkieletorów na krakowskich zawodach kilka...które powtarzają się co zawody...
Widziałam zdjęcia 🙂 . Są jakieś nowe na stronie. I wygląda superrrrr  😜
I hala jest już coraz piękniejsza 😀
Konstrukcje boksów już stoją, wiec już niedługo sie przenosimy z mniejszej stajni do tej większej 😍
.
Moim zdaniem nie przyjmują, bo nie ma miejsca. Tam jest jakoś z 13 boksów i stanowisk? W tym konie rekreacyjne. Ale pewności nie mam najprościej zadzwonić.

Biorąc pod uwagę Twoje wymagania to nie jestem w stanie nic polecić 😀

A co jest w węgrzcach 'na górze'? Ktoś wie? Cokolwiek? Tam jest pensjonat czy tylko ci owiani jakąś mistyczną łuną NATURALSI? Wiem że kiedyś tam był jakiś kurs, szkolenia - dalej organizuja takie rzeczy?
czy tylko ci owiani jakąś mistyczną łuną NATURALSI?



Powiało grozą  😁
No właśnie bo to jakieś mistyczne miejsce jest 😉 owiane tajemnicą.
Mhmm... a ci naturalsi to ci od tego pana jedynego hodowcy koni arabskich w Krakowie, czy to jeszcze coś innego? Spotkałam jakiś czas temu w terenie dziewczynę, co mi tak właśnie odpowiedziała na pytanie, z jakiej jest stajni... A w Węgrzcach są ze trzy stajnie i ja już sama nie wiem, co jest czym  👀
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
17 marca 2012 06:31
W Węgrzcach są 3 stajnie:
1. stajnia TJN - naturalsi http://www.tjn.sic.pl/, jesli chodzi o miejsca w pensjonacie, trzeba podjechac i pogadac.
2. stajnia p. Czerniawskiego - od arabów;
3 Pensjonat p. Waśki www.pensjonatwegrzce.dbv.pl/



do ogloszen!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Marcin, napisz to w ogłoszeniach, tutaj w wątku nie można się reklamować  🤬
ok dzieki jak moge to z tad usunąc i przeniesc tam?
Zostaw tego posta i tak go moderator usunie.
Kami   kasztan z gwiazdką
17 marca 2012 08:06
Cychor jest jeszcze to http://www.ewex-arabians.com/
Ale Trzyciąż kosztuje ponad 1000zł/mc 😉
Ale Trzyciąż kosztuje ponad 1000zł/mc 😉

I co w związku z tym?
Cychor chciała żeby nie kosztowało więcej jak 1000zł.
Kami   kasztan z gwiazdką
17 marca 2012 08:27
A to przepraszam, nie wiedziałam  🙂
No tak ślepnę na starość  😡
Tusia stajnia pana Marka to ta na dole, na A8? Bardzo niska?
Natural jest powyżej, tam koło stacji badawczej?
A arabki?

Pytam z czystej ciekawości, często tam bywam i ciekawość mnie zjada 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
17 marca 2012 09:42
arabki  po prawej stronie od  tjn, a stajnia p. Waśki kolo torów
Aaaa czyli już chyba wiem, dzięki.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 marca 2012 12:03
[quote author=duunia link=topic=196.msg1332193#msg1332193 date=1331282357]
ktoś chętny na gastroskopię w okolicach Krakowa? zbieramy do kompletu żeby obniżyć koszty... 👀 jakby co to piszcie na pw


z tego co mi wiadomo, Agata Porzuczek jest w trakcie nabywania gastroskopu, a na pewno jest w planach na wiosnę, więc koszty będą dużo niższe, warto może się z nią skontaktować..
[/quote]

dziekuję  :kwiatek: :kwiatek:jestem już w kontakcie z Panią Agatą 😀
nela25   Elanus 08.2011
17 marca 2012 17:20
Mamy kogoś na Re-Volcie kto jeździ, trenuje albo trzyma konia w pensjonacie w Mustangu?

To samo pytanie dotyczy stajni w Podskalanach 😉

Mógłby ktoś się wypowiedzieć nt. tychże pensjonatów? Byłabym wdzięczna 🙂
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
17 marca 2012 19:25
No właśnie bo to jakieś mistyczne miejsce jest 😉 owiane tajemnicą.


Czy ja wiem czy owiane tajemnicą, stajnia jak stajnia, byłam tam parę razy i właścicielka bardzo sympatyczna. Nikt mnie nie zjadł nikt nie wyrzucił.  😉 Sam budynek stajni może nie zachwyca, ale konie codziennie padokowane i tych padoków dużo, ujeżdżalnia duża, nie pamiętam czy oświetlona, konie odżywione. Dobry dojazd komunikacją miejską. Ciche, spokojnie miejsce  mimo że  "Kraków za murem". Jedyne co, to chyba słabo z wyjazdem w teren - ale mogę się mylić.
Ludziska którzy tam jeżdżą fakt preferują natural, ale mi to nie przeszkadza, skoro są stajnie ujeżdzeniowe, westowe to czemu nie "sznurkowe" ??
Ależ moja wypowiedz nie miała mieć żadnego negatywnego wydźwięku, jestem jak najbardziej za.  😉
Widziałam zdjęcia 🙂 . Są jakieś nowe na stronie. I wygląda superrrrr  😜

i wygláda super i  w realu jest super. Nasza mała stajnia przejściowa  nie pozostawia sobie nic do życzenia.Konie mają bardzo dobrze i żyją normalnym końskim życiem, co na pewno nie jest łatwe do organizacji, w trakcie inwestycji dla właścicieli  👍. Nasze przytyły od kalorycznego powietrza  😀, tą kwestię chyba muszę przedyskutować 😉
Dorcysia w Paszkówce i koniom i pensjonariuszom jest super. Wiem, bo byłam i widziałam i namacałam, a my człowieki  to empirycznie musimy biedaki....
nela25 poszło pw odnośnie podskalan  😉
stajnia pana Marka to ta na dole, na A8? Bardzo niska?


Nie A8, tylko B1, przy torach kolejowych.
Nie zauważyłam, że jest aż taka bardzo niska... wydaje mi się być po prostu normalna 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się